To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Sposoby leczenia - leczenie(naświetlanie) w miejscach intymnych

ksychu93 - Czw 12 Wrz, 2013 13:49
Temat postu: leczenie(naświetlanie) w miejscach intymnych
witam. :wink: postanowiłem jednak z tym walczyć i zakupiłem ostatnio lampe 9W/01/2P UVB 311 i mam kilka pytań. w jakiej odl naświetlać i od jakich czasów zaczęliście naświetlanie, jednak najbardziej nurtuje mnie pytanie czy bezpieczne jest naświetlanie w miejscu intymnym, a dokładniej czy nie ma zagrożenia wcześniejszą impotencją bądź bezpłodnością
aniabi - Czw 12 Wrz, 2013 14:09

sądze że jest zagrożenie...
User2645 - Śro 08 Sty, 2014 20:51

eh, wiele zrodel wiele odpowiedzi... studiuje fizjoterapie i nauka o UV to podstawa. w ksiazce jest napisane ze to bardzo wazne aby zakrywac miejsca intymne zarowno u kobiet jak i mezczyzn (rowniez sutki). niestety, przez pewien okres chodzilam na lampy do przychodzi i byly to naswietlania calosciowe. nigdy lekarze/prowadzacy fizykoterapie nie powiedzieli mi o tym zeby sie zakyrwac.. ja jednak bym uwazala..
karolcia_le - Śro 08 Sty, 2014 21:15

czyli plam na powiekach też lepiej nie naświetlać?
szanti12318 - Czw 09 Sty, 2014 17:02

To juz wybor kazdego indywidulany czy bedzie takie miejsca naswietlał czy nie. Ja akurat miejsca intymne naswietlałam i szybko się zrepigmentowały
User2645 - Czw 09 Sty, 2014 18:24

jasne, kazdy sam decyduje. jednak nauka mowi sama za siebie. z palca nikt jej nie wyjal :) jak widac ma to swoje przeciwskazania i moze doprowadzic do powazniejszych schorzen. jesli chodzi o powieki nie bez powodu zakladamy okularki, a nie zamykamy oczy...
szanti12318 - Czw 09 Sty, 2014 21:00

Tak ale bywa tak że nałogowy palacz zyje w spokoju a czlowiek nie palacy ma raka pluc... Naświetlanie ogolnie napewno jest szkodliwe ale coś za coś Każdy musi sam zadecydować
kulka - Czw 09 Sty, 2014 22:19

ja miałam białe powieki i naświetlałam , pigment w 80 % wrócił , intymne też naświetlam i też wraca , zobaczymy jak będzie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group