To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Terapie naturalne - Zioła zalecane przez pania Burian

Petrus - Czw 26 Kwi, 2007 15:02
Temat postu: Zioła zalecane przez pania Burian
Przeszukałem forum i nie mogłem odnaleźć spisu tej kombinacji ziółek, która zaleca pani Buian.. Jeśli ktoś stosuje to proszę o pomoc, dziękuję.
Czesiu - Czw 26 Kwi, 2007 20:39

Cześć, a ja ten spis znalazłem w trzech postach :) tutaj masz jednego linka :arrow: http://vitiligo.com.pl/fo...c.php?p=915#915 Kiedyś je piłem, ale przez krótki czas, więc o efektach nie ma co mówić. Żeby zioła zadziałały trzeba je stosować minimum miesiąc, ponadto one wspomagają leczenie, samymi ziołami problemu się nie rozwiąże, niemniej warto pić różne mieszanki, byle sobie nie zaszkodzić.
Luniz - Pon 30 Kwi, 2007 20:58

Pije te ziółka około tygodnia 2 x dziennie i narazie nie widze żeby mi wyrósł ogon czy skrzydła wiec chyba nie szkodzą a przynajmniej mam poczucie, że może coś pomogą :) Troche są mało smaczne i żygać mi sie po nich chce :( (przepraszam, że tak mało parlamentarnie to ująłem) :) pozdrawiam
Anonymous - Pią 04 Maj, 2007 17:23

[quote="Czesiu"]Cześć, a ja ten spis znalazłem w trzech postach :) tutaj masz jednego linka :arrow: http://vitiligo.com.pl/fo...c.php?p=915#915 Kiedyś je piłem, ale przez krótki czas, więc o efektach nie ma co mówić. Żeby zioła zadziałały trzeba je stosować minimum miesiąc, ponadto one wspomagają leczenie, samymi ziołami problemu się nie rozwiąże, niemniej warto pić różne mieszanki, byle sobie nie zaszkodzić.[/quote] witam co to za ziola pijesz? jak sie nazywaja ? i czy one sa na bielactwo?? moj adres laaarcia@o2.pl
Berta - Pią 04 Maj, 2007 17:35

generalnie podobno tak. ale ja wiem, piłam je całe lato, ale tak niby co dzien ale ni dokońca pzred jedzeniem. a cy mi pomogły? napewno nie zaszkodziły, palmy mi si ezmiejszją ale do tego smaruje elidelem i naświetlam sie.
kaśka



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group