To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Poznajmy się - jestem nowy kolorowy..hehehe

arreeczek - Sob 12 Maj, 2007 15:12
Temat postu: jestem nowy kolorowy..hehehe
siemanderko:) jestem tu new od paru dni... i chcialbym powiedziec wszystkim HELLO :lol: :język: nie wiedzialem ze jest was tu az tylu...AaaajJJJ.... pozdrawiam :język:
mateusz02mc - Sob 12 Maj, 2007 16:14

Witam, troszkę nas jest jak widać. :cool:
Francesca - Sob 12 Maj, 2007 18:21

Ja na przykład byłam zaskoczona tempem w jakim to forum się rozwinęło. Ma już prawie 1,5 roku!!! Pamiętam że na początku były pewne problemy ale osób przez pierwsze miesiące przybywało i doczekaliśmy się tego co mamy teraz - pieknego, zadbanego i przejrzystego forum gdzie każdy znajdzie swoje miejsce, może pogadać o tym co go dręczy, niekoniecznie związanego z vitiligo. Taki przyjazny zakątek! Ja tak odbieram to forum, i cieszę się że mogę się tu trochę poprodukować i posłuchać Waszych cennych rad. Dziękuję Wam Drodzy Moi za wszystko! :) To chyba najcenniejsza strona www jaką posiadam w moich zakładkach :przytul: :przytul:
Ariel - Sob 12 Maj, 2007 18:31

Francesca napisał/a:
To chyba najcenniejsza strona www jaką posiadam w moich zakładkach

Pod nieobecność Czesia, postaram się aby taką pozostała, przynajmniej od strony technicznej :)

mateusz02mc - Sob 12 Maj, 2007 18:55

Myślałem, że moja choroba, tzn. nasza choroba, nie ma żadnych pozytywnych cech, tylko same minusy i udręki. Ale zrozumiałem, że dzięki niej powstało to świetne forum, gdzie można poznać wiele wspaniałych osób i pogadać od serca :-)
maciek_11 - Nie 13 Maj, 2007 00:14
Temat postu: Re: jestem nowy kolorowy..hehehe
nie wiedzialem ze jest was tu az tylu...
no chyba powinno być : nie wiedziałem ze jest NAS tu az tyle ;)
witam po raz wtory i zycze milego pobytu na Forum ! :)

pozdr

fuckvitiligo

IWKA64a - Wto 05 Cze, 2007 21:51

chyba jednak dziś nie napiszę....mam doła , coraz więcej białych plam ...ech...pozdrawiam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group