To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Poznajmy się - KRAAAAAKÓW :-) Siamankooo

Nea - Sob 14 Lip, 2007 22:19
Temat postu: KRAAAAAKÓW :-) Siamankooo
Siemaaaaaaaaaaaa. Dzisiaj sie tu pojawiłam pierwszy raz. Jestem z Krakowa a plamy mam gdzieś od 7 lat, coś takiego :-P Pozdrawiam
mateusz02mc - Nie 15 Lip, 2007 21:55

Witaj Nea :biggreen: . Miło mi Ciebie powitać. Fajnie, że dołączyłaś. :) Życzymy sukcesów w walce z plamkami. Jak masz jakieś pytanko to wal śmiało.
stefan-ka - Pon 16 Lip, 2007 14:12

hej:)miło powitać krakusa:)
maciek_11 - Wto 17 Lip, 2007 23:57

no powitac !! miejmy nadzieje ze medycyna pogalopuje do przodu i niedlugo stwozymy rownie wesole i pogodne Forum "bylych plamiakow"
pzdr 4 U!! :tak:

czeki21 - Sob 04 Sie, 2007 21:17

heloo:) też jestem z Krakowa ;) pozdrawiam wszystkich
Siunia - Wto 07 Sie, 2007 22:36

kolejna krakuska dołącza do forum :) witam..."naznaczona" ponad 10 lat..oswoiłam bielactwo (plamy najbardziej dotkliwe na twarzy i dłoniach..jeszcze łokcie..innych nie posiadam;))..jednak po lekturze Waszych postów postanowiłam zainteresować się bliżej leczeniem. Pozdrawiam i dzięki wszystkim za dzielenie się doświadczeniami
Andzia - Czw 09 Sie, 2007 21:43

witam wszystkich plamkowiczów !!!! Ja od 10 lat mam to paskudztwo z tego powodu leczyłam się na depresje .O tym że można to leczyć dowiedziałam się dopiero z internetu bo dermatolodzy w moim mieście zgodnie mówili na to nie ma lekarstwa tego się nie leczy. Bóg jeden wie ile nocy przeplakałam , najgorsze jest to jak ludzie pytają co to jest i jak sie przyglądaja mam to obrzydlistwo na rękach , twarzy , no i wogóle gdzie tego nie ma .Wiecie że nadal strasznie się tego wstydze i nie lubie lata , zima jest łatwiej . Przesyłam pozdrowienia dla wszystkich piszcie gdzie się leczycie i ile to kosztuje pa pa.
daanusia - Pią 10 Sie, 2007 18:53

Witam wszystkich.........pozdrawiam z Krakowa .Z moimi plamkami jestem już 25 lat!!!!
Interesuje mnie depigmentacja ponieważ 60% mojego ciała jest juz bez pigmentu...

KiTeQ - Sob 11 Sie, 2007 15:42

A nie chciała by się jakaś dziewczyna z krk lub okolic umuwić na małe conieco?? :mrgreen:
Nea - Pon 20 Sie, 2007 21:04

Co ty przepraszam rozumiesz pisząc "małe co nieco" ????
kasia - Pon 20 Sie, 2007 21:14

ja tez jestem z krakowa witam wszystkich ten plus ze mamy gdzie sie naswietlac :)
pozdrawiam:)

KiTeQ - Pon 20 Sie, 2007 21:48

Każdy może to interpretować na swój sposób i za każdym razem będzie dobrze :wink:
Nea - Wto 21 Sie, 2007 10:16

A no to chyba że tak :-P
schon - Wto 21 Sie, 2007 22:07

Witaj a ja z lublina jestem z takiej dzióry co chyba nikt nie ma tego paskudztwa
Nea - Śro 22 Sie, 2007 17:12

To sie znajdzie wszędzie. :-P
Berta - Czw 23 Sie, 2007 14:21

Nea & Kiteq ostrzegam!!!!!!!! bez wydurniania sie to poważne forum !!!!!!!!
Schon nie martw sie j ateż jestem z dziury ale wystarczy szerzej otworzyc oczy i widzisz ludzi łaciatych, niestety.....
3m sie ciepło!!!!!!!!! i głowa do góry!!!!!!!!

maciek_11 - Pią 24 Sie, 2007 22:38

ocho... Berta chyba miala ciezki dzionek ;)
Berta - Sob 25 Sie, 2007 09:33
Temat postu: wcale ze nie!!!!!!!!
Berta nie miała ciezkiego dzionka, wrecz pzreciwnie wóciła z koloni wypoczeta i zakochana..... ale jestem modką i musze swoje obowiązki jako tako wypełniać, nie chce dostać po uszach od adminów....
issska - Nie 26 Sie, 2007 15:44

Zakochana?? Nono mam nadzieję, że szczęśliwie :grin: Superowo!
Życzę jak najlepszego rozwoju tego uczucia!
I pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group