To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Propozycje - Zamieszczanie "plamiastych" zdjęć

Nemek - Czw 01 Lis, 2012 19:57

widze że dobrze się bawisz i to jest najważniejsze :twisted: poza tym świetne fotki pogratulować wyobraźni i starsi i młodsi niech biorą przykład :twisted: a włosy to masakrycznie rozczochrane :-) i to fajnie przechodzisz dalej ;)
xomkax - Czw 01 Lis, 2012 20:23

haha no bawię się wspaniale! <3

pomysłów jest jeszcze kilka, więc zdjęcia będą :)

co do włosów... rozczesywałam je ponad pół godziny z pomocą gigantycznej dawki odżywki ;p taki tam tapir <3

Nemek - Pią 02 Lis, 2012 21:04

musze sprobowac tego tapiru na sobie :-)
Iwonka - Pią 02 Lis, 2012 21:54

xomkax, ja to czeszę włosy raz na tydzień; bo nie mam na to czasu :P A jak już się za to wezmę to tyle samo mi schodzi co i Tobie :D :hahaha: :biggreen:
xomkax - Sob 03 Lis, 2012 16:03

hahahaha można i tak! ^^
xomkax - Nie 06 Sty, 2013 14:08

uuu co tu tak ucichło? kiedyś zawsze rozmowy były, a teraz? ;)
Karolak - Pon 07 Sty, 2013 00:25



a macie, Karolak z chłopakiem :D hehe :D

Iwonka - Wto 08 Sty, 2013 00:17

Karolak a co to za nowe włosyy??!!??!! :schock:

btw co to za miejsce, bo ciekawe okna są :)

Karolak - Wto 08 Sty, 2013 10:14

Iwonka napisał/a:
Karolak a co to za nowe włosyy??!!??!! :schock:

btw co to za miejsce, bo ciekawe okna są :)


Haha no to są odrastające moje włosy :D
Jak wiadomo miałam pół głowy zgolonej, potem zgoliłam kolejne pół z drugiej strony minimalnie, i teraz sobie rosną, gdyż iż mój miły wrzeszczy na mnie jak wymawiam słowo fryzjer :D także póki co rosną, może potem się uda go namówić hahaha :D


A miejsce, w Zabrzu osiedle takich bloków ceglanych, częsty widok i dość gęsto ich tu mamy, duża część jest odmalowana, ale właśnie tak to mniej więcej wygląda bez kolorów :D

xomkax - Wto 08 Sty, 2013 22:12

Jest Karolak z chłopakiem, to będzie też Omka z chłopakiem ^^


ach ta moja szczęśliwa mina <3

Iwonka - Wto 08 Sty, 2013 23:47

xomkax, pal licho z Twoimi plamami, jak on Ciebie taką nienormalną znosi? :P :D
Piękny i bestia :D


Karolak, ja uwielbiałam te twoje zgolone włosy <3 A te bloki to naprawde ładne. U mnie to same takie kwadraciaki. ;/

Karolak - Śro 09 Sty, 2013 08:57

Iwonka,

uwierz,że ja też polubiłam wygolony łeb :)
no ale jak mi zaczęły włosy rosnąc tak mi stękają,że powinnam znowu zapuścić :)
nikomu się nie dogodzi :P

a dla świętego spokoju sobie niech rosną będą zdrowsze :D

aniabi - Śro 09 Sty, 2013 13:04

Ach ta Omka niemożliwościowa :wink: xomkax, bardzo ładna z Was para.
Karola tęż oczywiście super!

Nemek - Śro 09 Sty, 2013 20:27

:razz:
xomkax - Czw 10 Sty, 2013 23:07

hahaha na zdjęciu demonstrowałam focha, więc mina trochę niewyjściowa xD
ale dziękuję ;) albo dziękujemy nawet ^^

Nemek, mrrr sam sex! ;D

Nemek - Pią 11 Sty, 2013 18:37

xomkax ja Ci dam zaraz :twisted: sexić się tylko najlepiej :razz: :hehe: :krzeselko:
xomkax - Pią 11 Sty, 2013 20:33

haha nooo eeeeej ;p ja sie nie sexie ;pp
Iwonka - Pią 11 Sty, 2013 20:46

najlepiej! :buja:
Nemek - Pią 11 Sty, 2013 20:50

xomkax na zdjęciu masz wszytko pod ręką już gotowe :twisted: chłopak,wyrko ale lat nie ma hehe :nono: :fastcheers: :wink:

[ Dodano: Pią 11 Sty, 2013 20:54 ]
Iwonka lubi za to rózowe chmurki :-)

xomkax - Pią 11 Sty, 2013 21:57

Jakby się uprzeć, to od 16 roku życia można legalnie... ;p a tu zaraz 17 będzie ;)
Nemek - Pią 11 Sty, 2013 22:06

oj tak tylko napisałem ...wiadomo jak jest w życiu :razz:
xomkax - Sob 12 Sty, 2013 00:37

no wiadomo, wiadomo ;)
blabla - Sob 12 Sty, 2013 18:44

trzeba przyznać jedno że bielactwo atakuje ludzi którzy mogą być modelkami/modelami i to mnie przeraża.
Nemek - Sob 12 Sty, 2013 18:59

życie płata różne figle nikt nie wie co go spotka ale tylko zostaje się z tym pogodzić... i tak samemu nic sie nie poradzi a można i normalnie życ z tym :P jedni mają wiecej drudzy mniej plamek napewno w jakimś stopniu każdemu przeszkadzają ale trzeba pracować, w wolnej chwili troche zabawy i mi przynajmiej pomaga to nie mysleć za dużo o tym wszystkim :zdrówko:
blabla - Sob 12 Sty, 2013 19:40

Nemek to fakt, choć nie wiem ile i w jakim stopniu masz vitiligo, ale trudno codziennie o tym nie myśleć ;)
normalnie żyć z vitiligo to bardzo odważna i kontrowersyjna opinia

Nemek - Sob 12 Sty, 2013 19:53

:krzeselko:
blabla - Sob 12 Sty, 2013 21:32

spróbuj to powiedzieć lub dopuścić do myśli że musisz powiedzieć osobie z którą chciałbyś być (bo ta druga połówka też chciałaby). bo mi jakoś włącza się blokada (;
Nemek - Sob 12 Sty, 2013 21:46

:twisted:
aniabi - Sob 12 Sty, 2013 22:08

Nemek ty jestes na tyle przystojny i sympatyczny z buzinki ,że chyba dziewczyny nie zastanawiają się co to za plamy masz na palcach ,no bez jaj....!
Nemek - Sob 12 Sty, 2013 22:22

:twisted:
aniabi - Sob 12 Sty, 2013 22:43

No muszę się zastanowić z którym chłopakiem wrzucić sobie fotę... :razz: tak żeby mąż nie zauważył...hahaha takie żarty.
Nemek - Sob 12 Sty, 2013 23:16

tak myślałem że masz męża już mi sie przypomniało :razz: wspominałaś chyba...
Iwonka - Sob 12 Sty, 2013 23:23

A ja uważam, że najlepiej jest wprost i na początku znajomości powiedzieć o bielactwie. Wtedy nie bedzie przynajmniej niespodzianek czy rozczarowań. :)
Dawid - Nie 13 Sty, 2013 10:39

hehe przypominasz mi koleżankę :-)
xomkax - Nie 13 Sty, 2013 10:47

blabla napisał/a:
normalnie żyć z vitiligo to bardzo odważna i kontrowersyjna opinia

wszystko jedno jak dobre masz argumenty na udowodnienie, że to takie odważne, ja dalej będę twierdzić, że to nic trudnego, a nawet... naturalnego.

Nemek napisał/a:
jedni mają wiecej drudzy mniej plamek napewno w jakimś stopniu każdemu przeszkadzają

mi nie przeszkadzają w żadnym stopniu, więc powiedziałabym, że PRAWIE każdemu ^^

blabla napisał/a:
spróbuj to powiedzieć lub dopuścić do myśli że musisz powiedzieć osobie z którą chciałbyś być (bo ta druga połówka też chciałaby). bo mi jakoś włącza się blokada (;

a po co mówić? nie lepiej zaczekać, aż sama zapyta? poza tym... jak kocha to głupie bielactwo nie powinno być problemem. ludzie nie są tacy źli...

więc głowa do góry, da się żyć normalnie, uwierzcie mi ;) :grin:

raw - Nie 13 Sty, 2013 20:00

@Nemek: bielactwo to nie "tylko" defekt kosmetyczny, a coś więcej. Jesteś już trochę na tym forum, więc powinieneś to wiedzieć. Osobiście jestem strasznie wrażliwy jak ktoś pisze, że to właśnie tylko defekt kosmetyczny - toż to głupie i niemądre stwierdzenie zasłyszane wiele razy od "specjalistów". A co do relacji z kobietami, to uważam, że jesteś zbyt przewrażliwiony i czasem marudzisz. Zapewne dziewczynom nie przeszkadza, że masz tam kilka plamek na palcach czy jeszcze gdzie indziej, tylko Ty sam o tym myślisz i może nieświadomie je odtrącasz. Później sobie wmawiasz, że to przez bielactwo. Nie myśl, a działaj, jeżeli w tym problem.

Wiadomym jest, że często jesteśmy oceniani powierzchownie, ale jeżeli nie masz licznych (przynajmniej 50% danej powierzchni) plam na twarzy czy dłoniach (bo na te miejsca kobiety zazwyczaj zwracają uwagę w pierwszej kolejności) to nie masz co się przejmować.

Nemek - Nie 13 Sty, 2013 20:51

S.T.A.R.S. :twisted:
raw - Pon 14 Sty, 2013 00:58

Nie marudź i się tak nie spinaj :)
Nemek - Pon 14 Sty, 2013 15:55

wzajemnie :twisted:
xomkax - Pon 14 Sty, 2013 21:09

luzik, panowie, luzik ;) nie ma co się denerwować niepotrzebnie ;p złość piękności szkodzi!
szanti12318 - Wto 15 Sty, 2013 15:22

Ja to mam ostatnio takie szczęście ze jednego dnia spotkałam 2 ekspedientki z bielactwem. Ja o tym zapominam bo moje plamki sie zrepigmenrtpowały i jedynie co zostalo to jedno znamie suttona i jakies moze male punkciki. Te kobiety zachowywaly sie bardzo natuiralnie pomimo tego ze maja dlonie w ogromnych plamach a jedna z nich miala prawie cale biale.
xomkax - Wto 15 Sty, 2013 17:07

A jak mają się zachowywać? ;p Przecież ja też zachowuję się zupełnie normalnie! ^^
Iwonka - Wto 15 Sty, 2013 17:52

xomkax, Twoja normalność, nie jest normalna :P :twisted: :zdrówko:
xomkax - Wto 15 Sty, 2013 20:29

haha coś w tym jest <3 ale ciiicho :D :hahaha:
aniabi - Wto 15 Sty, 2013 20:36

Ciekawe co bierzesz że jesteś taka nienormalnie normalna. :wink:
szanti12318 - Wto 15 Sty, 2013 21:36

Nie mają żadnego skrępowania. Ja powiem szczerze choć to nie wypada, jak pierwszy raz zpobaczylam osobe z wybielonymi dłoniami to jak weszlam do samochodu plakalam chyba z godz, najbardziej ze starchu ze moze i ja tak bede miala i zal mi bylo tej kobiety. To jest takie niesprawiedliwe....
xomkax - Czw 17 Sty, 2013 17:00

aniabi, nic nie biorę! ;p

szanti12318, niestety, życie nie jest sprawiedliwe, ale nic na to nie poradzimy. A jeśli chodzi o skrępowanie... cóż, najwyraźniej na tyle siebie akceptują, że nie czują się z tym źle. To całkiem fajne :>



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group