To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Poznajmy się - "To tylko bielactwo proszę sie przyzwyczaić"

Maciek B - Sob 31 Maj, 2008 15:22
Temat postu: "To tylko bielactwo proszę sie przyzwyczaić"
Witam was wszystkich. Mam 27 lat a vitiligo od 2 lat zaczeło się od plamki w miejscu intymnym, ale co to takie "cu¶" dla faceta i potem stagnacja lukałem ale się ani nie powiekszała ani nie malała potem zrobiły sie dwie na stopach lecz było to w miejcu gdzie buty uciskały nogę wiec widocznie odciski. trafiła sie okazja na lekk± dobrze płatn± pracę na stacji paliw i poparzyłem sobie dłonie gazem LPG zaczerwieniły sie i po tym jak sie zagoiły nie opalały sie te miejsca więc wizyta u dermatologa i diagnoza bielactwo proszę sie przyzwyczajić tego sie nie leczy jeżeli ma pan problem z zaakceptowaniem tego proszę sie umówic z psychologiem. Dowidzenia. No to przyłamałem sie internet i pierwsze informacje o tej chorobie zaczęły do mnie docierać. Znalazłem to forum które dało trochę nadziei jestem już po wizycie u P.dr Moniki Karpińskiej Mrowieckiej z Krakowa i zaczynam lampy UVB smaruje sie protopic oraz biorę kwas foliowy wit B12 i żelazo Pełen nadziei pozdrawiam was wszystkich.
I pamietajcie Szukajmy drogi tam gdzie nie ma nawet ¶cieżki.

emantes - Nie 01 Cze, 2008 20:50

Witaj.
maciek_11 - Wto 03 Cze, 2008 21:52

witam bardzo serdecznie, wszytkie Maćki B to fajne chlopy ;) ja tez jestem Maciek i tez "B",
zycze powodzenia na Forum i sukcesow w odplamianiu !!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group