To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Poznajmy się - I w końcu jestem

Iga - Czw 01 Sty, 2009 23:57
Temat postu: I w końcu jestem
Witam Was wszystkich.
Czytam to forum od kilku miesięcy, ale dzisiaj postanowiłam do Was dołączyć. Mam bielactwo od 23 lat. Zaczęło się od kilku plamek na plecach, które pojawiły się po wygojeniu ran po upadku z huśtawki (w miejscu po strupkach). Potem poszło pełną parą, pojawiły się kolejne plamy w okolicach pachwin, pod pachami i pod kolanami, ale na szczęście po krótkim czasie zatrzymało się. Do dziś nic nowego. jestem na tyle szczęściarą, że mogę w całości moje plamki ukryć pod ubraniem. Nikt z moich znajomych nie przypuszcza nawet z czym żyję. Ale pomimo tego bielactwo odcisnęło się boleśnie na mojej psychice. Jestem zbiorem przypadłości dermatologicznych :wstydzi: a plamki to kolejna do kolekcji. Pamiętam, że około 10 lat temu szukałam sposobów na ratunek, ale nic z tego nie wyszło. W internecie nie było wiele informacji, a każdy lekarz rozkładał ręce. W końcu dałam za wygraną i nauczyłam się z tym żyć, ale tylko dlatego, że nie miałam wyjścia. Około 3 miesięcy temu postanowiłam powtórzyć research w internecie, co spowodowane było okolicznościami życiowymi (poznałam kogoś, kto rokuje :wink: ) i natknęłam się na Was. Po lekturze zakupiłam lampę, udałam się do dermatologa po Protopic i działam. O efektach napiszę może w odpowiednim dziale, bo efekty są !
Pozdrawiam Was i dziękuję, że dajecie nadzieję.

Natalia_90 - Pią 02 Sty, 2009 19:45

w takim razie życzę wtrwałości w działaniu i jakichs efektów ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group