To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Terapie naturalne - Co powiecie o Ziołach z Amazonii ?

sammy - Wto 07 Kwi, 2009 12:18
Temat postu: Co powiecie o Ziołach z Amazonii ?
Co o tym sadzicie ? Moze ktos Juz probowal ?

Opis Sklepu :
"Krem oraz Krople na Bielactwo
Srodki oparte tylko na naturalnych składnikach z deszczowych lasów Amazonii.
Składniki kremu oraz kropli to 100% naturalne zioła, bez barwników, środków konserwujących.
Jest to najlepszy środek w Ameryce Południowej.
Działanie składników naturalnych daje gwarancję skuteczności i jakości działania.
Zaleca się stosowanie kremu razem z kroplami, daje to lepsze wyniki w leczeniu!
Siła natury pozwoli Tobie na udaną walkę z tak uciążliwą dolegliwością "


pharma vida - CremeP/VITILIGO
GotasP/VITILIGO
składniki: Caju tm, Thuya occ. tm, Funcho tm, Aniz tm, Salsa tm
Przebarwienia skóry - BIELACTWO (Eng. VITILIGO

slavo - Wto 07 Kwi, 2009 13:13
Temat postu: Re: Co powiecie o Ziołach z Amazonii ?
Na pytanie co o Tym sądzicie ? Odpowiadam kolejna ściama, cud lekarstwo, dające dobre efekty ale tylko producentowi.
xmati6 - Czw 09 Kwi, 2009 08:45

Skąd to wiesz? Testowałeś? Masz jakieś opinie? Ja np. przed zakupem Tevaskinu poprosiłem o dowody w postaci zdjęć, uwierzyłem, zamówiłem i czekam na efekty...
arek - Czw 09 Kwi, 2009 17:31

Mati masz może te zdjęcia?
xmati6 - Czw 09 Kwi, 2009 18:02

Nie mam już, ja nie cierpię oglądać zdjęć vitiligo, bardzo mnie to obrzydza; poza tym chyba każdy moze sobie wyobrazic obrazek typu: przed i po, plamy i brak plam :mrgreen: tam była widoczna pigmentacja rąk i nóg i bioder :)
sammy - Nie 03 Maj, 2009 18:21

ok fajnie ze ktos tu zaglada , ale serio czy ktos ma jakies doswiadczenie z tego typu kremami, czy ktos probowal ??? Ostatnio bedac w brazyli chcialem kupic w aptece, jednak musialbym czekac tydz, a tyle czasu nie mialem, Ale dowiedzialem sie ze to nie sciema ze takie cos istnieje i niby tam pomaga. Dlatego pytam jeszcze raz czy ktos cos wie na ten temat ???
Pozdrawiam

xmati6 - Pon 04 Maj, 2009 13:21

Skoro nikt nie odpowiada to spróbuj sam, co Ci szkodzi?
Olga - Śro 17 Cze, 2009 09:43

xmati6 używasz tych amazońskich specyfików razem z tevaskinem?
xmati6 - Śro 17 Cze, 2009 09:43

Nie, ja stosuje tylko Tevaskin+UVB+zioła z Indii (nie znam nazwy tych ziol:()
Olga - Śro 17 Cze, 2009 10:54

wiem o które chodzi:) Cały czas czekam aż napiszesz, że się wyleczyłeś, wtedy też w to wejdę(na razie nie chcę się znowu zawodzić)
sammy - Śro 17 Cze, 2009 16:12

hej ja jednak od tygodnia uzywam nnych tzn z Pakistanu olejku na bielactwo, po czasiezobaczymy co i jak , jak beda efekty dam znac, pozdrawiam
agabrzoskwinka - Sob 22 Sie, 2009 17:42

hej też się zastanawiam nad tymi kropelkami i kremami ale opinii brak a nie wiadomo co to jest czy na coś nie szkodzi no i cena :idea:
jeśli ktoś to spróbował i pomogło dajcie znać

paciajka - Nie 23 Sie, 2009 00:12
Temat postu: uważam, że z ziołami trzeba bardzo ostrożnie
a to dlatego, że wiele z nich hamuje działanie enzymu tyrozynazy. tak działa np.
- wit C, która znajduje się w:cytrynie, pomarańczach , grejfrutach, mandarynkach. Wykorzystano to jej działanie w kosmetykach wybielających,
- mącznica lekarska,
-czarna jagoda,
- wrzos i preparaty z niego sporządzane,
- wyciągi z brzozy,
- lukrecja,
- tarczyca bajkalska,
- krwawnik,
- jastrzębiec kosmaczek
- ogórek,
-pietruszka.

pozdrawiam

renata4 - Pon 24 Sie, 2009 15:41

Na naszym ''zielarskim ''rynku jest pani STEFANIA KRŻAWSKA napisała kilka książek w niektórych z nich wiele miejsca poświęca oczyszczaniu organizmu czy może ktoś wie więcej na jej temat ,może ma jakiś sposób na bielactwo ja narazie na takie informazje nie natrafiłam. Proszę o pomoc wtym temacie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group