To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Sposoby leczenia - Leczenie pr?dem

Przemek - Śro 22 Kwi, 2009 21:23
Temat postu: Leczenie prądem
Tak jak w temacie słyszeliście coś może o tym ?? I tu wpisuje bo nie mam pojęcia gdzie
Koslo - Czw 23 Kwi, 2009 08:52

Pierwsze słyszę, chodzi o jakieś pobudzanie komórek elektrodami czy coś?
Bernadeta - Czw 23 Kwi, 2009 14:30

Ja tez cos kiedys slyszalam na ten temat chodzilo chyba o leczenie pradem za pomoca specjalnych elektrod i pobudzaniu odpowiednich warstw skory, ale dokladnie nie wiem, nie pamietam gdzies o tym czytalam lecz wowczas jeszcze nie bylam tak pochlonieta tym zagadnieniem.
Czesiu - Czw 23 Kwi, 2009 14:41

Przejrzałem trochę net, ale nic konkretnego nie znalazłem. Prądy stosuje się w fizykoterapii. Oddziałują na układ nerwowy, więc może i na bielactwo coś by pomogły. Tak się składa, że jestem w trakcie zabiegów rehabilitacyjnych i traktują mnie prądami interferencyjnymi w prawe kolano, gdzie mam też trochę odbarwień. Ale będzie to w sumie 10 zabiegów, więc za mało i za krótko, by zobaczyć jakiś wpływ na bielactwo, a prócz prądów mam 2 inne zabiegi (miejscową krioterapię i pole magnetyczne).
blabla - Czw 23 Kwi, 2009 15:58

ja tez mialem leczenie pradem- ale przy stluczonym palcu. nazywalo sie to jontoforeza czy jakos tak. akurat bylo to na palcu drugim u prawej reki liczac od kciuka i tam mam dwie plamy. mialem 10zabiegow i srodkowa plama sie rozowila i barwnik nie wrocil. pierwsze slysze o takiej metodzie leczenia.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group