To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Poznajmy się - Witam wszystkich.Jestem nowa.

ulcia - Pią 24 Kwi, 2009 13:09
Temat postu: Witam wszystkich.Jestem nowa.
:roll: mnie też "to"dopadło pierwsze plamki pokazały się 13 lat temu.nie miałam bladego pojęcia co to jest.diagnoza lekarki też okazała się błędna.od kilku lat wiem napewno co to jest ale nie wiem jak sobie z tym poradzić.wszystkie sposoby i nazwy których używacie to dla mnie czarna magia.poradżcie od czego zacząć jak nad tym zapanować?bo jest ich coraz więcej i w różnych miejscach.
Daria - Pią 24 Kwi, 2009 22:26

Witaj. Trudno jest komuś doradzać co mogłoby pomóc ponieważ każdy organizm jest inny i różne rzeczy działają na różnych ludzi. Ja na Twoim miejscu zbabałabym hormony tarczycy. Może uda się ją wyregulować i jakoś to cholerstwo zastopować. Moje bielactwo ewidentnie związane jest właśnie z tarczycą.
Jeśli chodzi o metody leczenia to jak wiesz to ciężka sprawa... Mi pomagały lampy PUVA i jak czytam wielu innym też ale jest to bardzo długotrwała terapia i aj musiałam z niej zrezygnować a wtedy wszystkie plamy wróciły(ale tylko dlatego że nie doprowadziłam sprawy do końca). na takie lampy kierują dobrzy dermatolodzy. Będziesz miała szczęście jeśli w pobliżu Twojego miasta są takie lub podobne lampy. Są również różne maści które wielu również chwali. Poczytaj trochę a dużo się dowiesz. Powodzenia



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group