To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Poznajmy się - Hej

agniesia0685 - Czw 07 Maj, 2009 10:00
Temat postu: Hej
Pozdrawiam wszystkich serdecznie:)
Natalia_90 - Czw 07 Maj, 2009 15:06

Tutaj nikt nie czuje sie osamotniony, wszyscy borykamy się z tym samym problemem :) witamy na forum :)
agniesia0685 - Czw 07 Maj, 2009 16:49

;)
Ulencja - Czw 07 Maj, 2009 17:37

A może byś tak zrobiła specjalizację z dermatologii i nam wszystkim pomogła? :wink: Napisz co myślą lekarze na temat naszego choróbska -da się to wyleczyć?
Widzisz rozpisują się na temat koniecznosci leczenia,ale czym? Mnie zalecano PUVA i Geralen przy tym.Nie poszłam,bo boję się tej metody.Inny lekarz (podobno świetny) uświadomił mnie od razu,ze nie ma leku i dał nawet nr do dobrego psychologa.
Mam bielactwo od roku,straciłam juz mnóstwo kasy na różne medykamenty i kosmetyki kamuflujące....i nic -plamek nawet przybywa.

agniesia0685 - Czw 07 Maj, 2009 18:09

;)
ewelaaa1987 - Nie 10 Maj, 2009 15:50

Ja chodziłam na puva i brałąm geralen ponad pół roku i powiem , że mi nie pomogło wcale , a wręcz przeciwnie plamki były bardziej widoczne i miałam wrażenie żę przybywają , i przy tym trzeba nosci te specjalne okulary przyciemniająće bo oczy są nadwrażliwe na słonce, no i ja mam wrażenie jak bymcały czas miałapodatne bo cały czas chiodzę w przeciwsłonecznych , gdyż inaczej mi łzawią itp

pozdrawiam papa

Marcela ^^ - Pon 11 Maj, 2009 19:50

Czeeeść!
Mam 15 lat.U mnie w tym roku wykryto bielactwo ;/ Sama nie myślałam, że będę zglądać na takie forum. Jeszcze 0,5 roku temu nie wiedziałam, co to bielactwo ;(, szczerze nie miałam zamiaru wiedzieć. Jest mi trochę ciężko, bo nie wiem jeszcze jak z tym można żyć. Czuję się inna pomimo, że znam osobę, która ma bielactwo. :neutral: Jeśli chodzi o leczenie, to od jesieni (gdy nie bedzie słońca) rozpoczynam naświetlanie puva i mam się smarować Vitixem....
Ja dopiero wchodzę w ten temat. Nie wiem za wiele. Mam nadzieję, że mi pomożecie i mnie podtrzymacie na duchu.
:cry:

agniesia0685 - Pon 11 Maj, 2009 22:01

;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group