To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Terapie naturalne - Zioła z Indii

xmati6 - Czw 18 Cze, 2009 11:15
Temat postu: Zioła z Indii
Witam. Otóż jak wiecie zamawiam dla Was zioła z Indii. Tony87, od którego je zamawiam nie chce podać mi ani składu ani nazwy indyjskiej tych ziół :evil: Mówi, że straci klientów :roll: Jestem ciekawy co jest w składzie tych ziół, że wszystkim pomagają. Jest możliwość zbadania tego w jakimś laboratorium? Ma ktoś jakieś wtyki żeby było tanio albo nawet za darmo? Być może to Bodziszek Cuchnący za którego płacę 55 zł, być może to coś innego o czym nie wiem ale mi pomaga dlatego nie żałuję pieniędzy. Myślę, że warto się rozejrzeć w tym temacie i trzeba zbadać jakoś te zioła. Macie jakiś pomysł? :mrgreen:
Karina - Czw 18 Cze, 2009 14:29

Może to być jakieś zioło za 2 zł co sie kupuje w zielarskim a tutaj się płaci takie pieniądze za trochę odsypanego do jakiejs folii bez podania składu i ani sposobu parzenia. Pije to (smak okropny) ale czy rezultaty są aż takie zadziwiające to raczej nie,po samym naswietlaniu lampą pigment tez mi powracał. Wczesniej bez tych zioł pozbyłam się wielu plam,wiec nie wiem czy to sa jakies cudowne zioła. A skoro nie chce podac składu to musi być to coś podejrzane.
ixi02 - Czw 18 Cze, 2009 19:20

moim zdaniem powinien chociaż Tobie podać skład choćby ze wzgledu na to że stosujesz również inne zioła,a jak wiadomo niektórych nie powinno sie razem łączyć..jeśli chodzi o badanie to trzeba by troche tych ziół wysłać do jakiegos laboratorium czy zielarza ktory sie na tym zna ,,,
xmati6 - Wto 07 Lip, 2009 15:16

W tych ziołach jest Berberys i inne ziola - wszystkie są na vitiligo. Berberys jest drogi i mozna go zamowic za 37 zł wiec cena za ktora kupuje te ziola z Indii nie jest mocno przesadzona, tak mysle 55 zł z tym ze ziola starczaja na 2 miesiace okolo wiec jest ok :grin: Mam jeszcze 2 paczki gdyby ktos chcial zamowic:)
agabrzoskwinka - Sob 22 Sie, 2009 16:38

hej mam pytanie czy może ktoś próbował leków z GUARANA POLSKA maści i krople na bielactwo?? to co pokazują na zdjęciach to po prostu szok po 6 miesiącach nie ma śladu po plamach ale nie ma tam żadnych opinii i żadnych wypowiedzi lekarzy
dziwne nie sądzicie?

xmati6 - Pon 25 Sty, 2010 12:48

Witam. Gdyby ktos bylby zainteresowany ziolami z Indii to robie zamowienie i koszt jednej paczki to 45 zł z wysyłką. Staniały!! :) Ja tam wole je pic bo przynajmniej nic mi sie nie powiekssza :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group