To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Nasze terapie - Moje leczenie

nowy2009 - Sob 04 Lip, 2009 09:45
Temat postu: Moje leczenie
TO ja napiszę moją kurację.
OD miesiąca piję sok z dziurawca, Rutę zwyczajną, Arcydzięgiel, Bodziszek
naświetlam się lampą uvb tylko na łokciu i widzę efekty, ale jeszcze lepsze efekty mam jak wystawię się na słońce.
Fotka Przed Kuracją 11.06.09r
http://www.speedyshare.com/369136788.html

nowy2009 - Pon 13 Lip, 2009 18:26

Nie chcę zakłądać nowego Tematu wiec napisze tutaj
Znalazłem Syrop o Nazwie Melissed Za 4zł
W składzie ma:
koncentrat z owoców czarnej porzeczki
koszyczek rumianku
korzeń arcydzięgla ( ziele za 2.30) [uczula na UV]
kwiatostan lipy
kwiatostan głogu
ziele dziurawca ( sam sok z tego kosztuje 6.70) [uczula na UV]
ziele melisy

Ja to kupię i będę to stosował zamiast sok u z dziurawca, oprócz tego robię sobie herbatę z ruty, arcydzięgla,bodziszka
Teraz Mam 2w1 za 4zl

Karlin - Pon 13 Lip, 2009 21:37

a jak długo masz plamy?
nowy2009 - Wto 14 Lip, 2009 06:51

Dobrze nie Pamiętam ale chyba z 7+- nie przywiązywałem do tego wagi bo plamki były ledwo widoczne miałem jasną karnację
Bernadeta - Wto 14 Lip, 2009 20:42

nowy2009 napisał/a:
Nie chcę zakłądać nowego Tematu wiec napisze tutaj
Znalazłem Syrop o Nazwie Melissed Za 4zł
W składzie ma:
koncentrat z owoców czarnej porzeczki
koszyczek rumianku
korzeń arcydzięgla ( ziele za 2.30) [uczula na UV]
kwiatostan lipy
kwiatostan głogu
ziele dziurawca ( sam sok z tego kosztuje 6.70) [uczula na UV]
ziele melisy

Ja to kupię i będę to stosował zamiast sok u z dziurawca, oprócz tego robię sobie herbatę z ruty, arcydzięgla,bodziszka
Teraz Mam 2w1 za 4zl


dobrze dobrane skaldniki, ale np ja jestem uczulona na kwiaty lipy i glogu, pozostale moga byc przydatne zwlaszcza w polaczeniu z melisa przypuszczam, ze dziala uspokajajaco i wyciszajaco na organizm, a wlasnie o to nam chodzi, natomiast zawartosc arcydziegla i dziurawca wspomaga naswietlanie sloneczkiem :biggreen: musi byc super sprawa za tak przystepna cene! szkoda tylko, ze jestem alergikiem i nie moge stosowac wszystkich ziolek :blush:
pozdrawiam cieplutko

Madlen_ka - Wto 14 Lip, 2009 21:16

Melissed znam dobrze, podawałam mojemu synkowi na uspokojenie bo jako zbuntowany 2-latek nieźle mi dał popalić. Nigdy bym nie przypuściła, że będzie dobry dla nas :) Z tego co pamiętam jest jeszcze Melisal syrop, ale dokładnego składu nie znam. Ten Melissed naprawdę wycisza :)
nowy2009 - Śro 15 Lip, 2009 07:03

Mam zamiar zakupić jeszcze Nefrol Który zawiera:
nasienie pietruszki
ziele mniszka z korzeniem
ziele nawłoci
owoce aminka mniejszego
owocnia fasoli
(Ammi visnaga, Petroselinum sativum, Phaseolus vulgaris, Solidago virgaurea, Taraxacum officinale)

Osoby zainteresowane tym lekiem niech poczytają o Ammi visnaga.

Pozdrawiam i Poinformuję za miesiąc o efektach leczenia.

Natalia_90 - Śro 15 Lip, 2009 18:58

ciekawe, niedrogo a byc może skutecznie ;) czekamy na efekty
nowy2009 - Wto 04 Sie, 2009 10:29

Przed Leczeniem, niestety tylko 1 zdjęcie mam


W trakcie (po wczasach)


Sam brzuch, można porównać efekty z 1 zdjęciem. Zaczerwienienie zeszło brązowe zostało. Czyli postęp jest

Kumciaki - Pon 10 Sie, 2009 10:14

Pierwsz raz słyszę o Rucie zwyczajnej czy Arcydzięglu.
Są jakieś efekty po tym?
to wogole mozna mieszać tyle ziół naraz?
Ja pije teraz bodziszka i zieloną hebatkę. A dziurawiec na jesień, zimę :razz:

Lelo3008 - Pon 10 Sie, 2009 14:59

A ja też nie słyszałem, hm no ciekawe to może być;D
Kumciaki - Pon 10 Sie, 2009 15:09

Stosował ktos może tą Rutę Zwyczajną?;]
nowy2009 - Pon 10 Sie, 2009 15:35

jest osobny dział poświęcony rucie i arcydzięglu wystarczy poszukać na forum tu masz adres
http://vitiligo.com.pl/forum/viewtopic.php?t=587

Kumciaki - Pon 10 Sie, 2009 16:40

Widocznie przeoczylam ten temat;) Dzięki za info
Lelo3008 - Pon 10 Sie, 2009 16:53

No właśnie dzięki, też tam zajrzę;D
nowy2009 - Sob 26 Wrz, 2009 14:35

Na dzień dzisiejszy po naświetlaniach UVB+ziola+piperyna mam efekty. Od jakiegoś miesiąca mam przerwe od tego.

Zacząłem ostatnio zazywać suplementy dla sportowcow.
Nie szukałem nigdzie w necie info o suplach dla vitligigowcow, czy zabrania sie czy cos bo nie interesowalo mnie to.
Zauważyłem ostatnio że moje plamki zalewają się pigmentem na łokciu i nadgarstku.
Zaciekawiło mnie to i Wpisałem na forum i co dziw znalazłem post Sylvain, ktory dawno temu przyjmował suple.

Suplementy diety ( dla osoby ćwiczącej )
- Kre-Alkalyn ( Kreatyna )
- Glutamina
- AAGK

Co dziw łokcia ani nadgarstka nie naswietlałem czesto, kilka razy kiedys z poczatku jak miałem lampę.

Nie wiem czy maja jakis związek te produkty ale cos u mnie ruszyło same.

nakpotan - Sob 26 Wrz, 2009 17:27

heja

ja kilka lat temu ostro cwiczylem sztangami. Ale prócz DOBRYCH supli (suplementow diety ) typu HMB , vitaminki , proteiny , bcaa itp zaczałem z czasem siegac po koks ( głownie metanabol i vinstrol ). Wiadomo jak sterydy doustne zle wplywaja na watrobe . No i byc moze od tego vitiligo sie uaktywniło. NA amerykanskie www czytalem o tym ,ze w USa byly badania jaki wplyw na rozwoj vitiligo maja sterydy .. no i mają :( niestety.

nowy2009 - Nie 27 Wrz, 2009 08:07

Ja nie mówie o sterydach bo ich nie brałem i nie mam zamiaru brać, biore tylko suple
-Glutamina
-B6
-AAKG
-Tauryna

Ma ktos jakies info dotyczace tych składników w przypadku vitiligowcow?

XXX185 - Pon 28 Wrz, 2009 12:58

Przez około 1,5 roku ćwiczyłem na siłowni z równoczesnym zażywaniem różnych suplementów dla sportowców.Nigdy nie stosowałem sterydów ponieważ uważam,że zdrowie jest ważniejsze niż wygląd mojej muskulatury.Przez ten czas nie zaobserwowałem jakiegoś pozytywnego wpływu na moje leczenie a wręcz przeciwnie zauważyłem,że repigmentacja spowolniła.Jeżeli chodzi o suple które są obecnie na rynku,to nie są one takie super, szczególnie te pochodzenia Amerykańskiego,ponieważ wiele z nich zawiera również domieszki sterydów aby zwiększyć przyrosty mięśni a co za tym idzie sprzedaży.Zostało to zresztą udowodnione,więc lepiej uważać co się kupuje.
sl8er - Śro 06 Mar, 2013 13:18

nakpotan napisał/a:
heja

ja kilka lat temu ostro cwiczylem sztangami. Ale prócz DOBRYCH supli (suplementow diety ) typu HMB , vitaminki , proteiny , bcaa itp zaczałem z czasem siegac po koks ( głownie metanabol i vinstrol ). Wiadomo jak sterydy doustne zle wplywaja na watrobe . No i byc moze od tego vitiligo sie uaktywniło. NA amerykanskie www czytalem o tym ,ze w USa byly badania jaki wplyw na rozwoj vitiligo maja sterydy .. no i mają :( niestety.


robiles odblok...?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group