To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Poznajmy się - hejo wszystkim!!! :)

malgoosia15 - Sob 11 Lip, 2009 18:41
Temat postu: hejo wszystkim!!! :)
Hej jestem tu po raz pierwszy chciałam czegoś więcej się dowiedzieć na temat tego "bielactwa" i poznać ludzi którzy też mają tą chorobę.. co o niej sądzicie i jak sobie radzicie z tym ..:) :grin: Mam na imię Gosia mieszkam w okolicach Poznania mam 16 lat i cierpię na tą samą chorobę co Wy (jeśli można nazwać to chorobą ) pierwsze plamy pojawiły się jakiś rok temu :cry: mam je na ciele,rekach i czole :placze: :placze: :placze: .....ale chyba tymi plamami się tak bardzo nie przejmuje bo ani razu nie byłam u lekarza bo sadze ze i tak nic z tym nie zrobią a lekarz rodzinny zapisze jakieś głupie tabletki albo maść która w ogóle nie pomaże!! :mrgreen: :???: :sad: :???:




"Boże,daj mi pokorę,bym pogodziła się z tym,
czego nie mogę zmienić,daj mi odwagę,by
zmienić to,co powinno być zmienione daj mi
mądrość bym umiała odróżnić jedno od drugiego" !!

Czesiu - Śro 15 Lip, 2009 11:01

Cześć Gosia, trafiłaś we właściwe miejsce :) Poczytaj forum, nasze wypowiedzi, podejście do bielactwa i uzyskane efekty, a zmienisz zdanie i uwierzysz, że da się jednak coś z tymi plamkami zrobić. Nie licz za bardzo na lekarzy, szczególnie pierwszego kontaktu, bo w większości przypadków zniechęcają, a czasem wręcz załamują nas swoim podejściem i wiedzą na temat bielactwa. Niemniej nie rezygnuj z szukania wartościowego lekarza, jeśli zdecydujesz się zasięgnąć lekarskiej opinii. Więc witaj na forum, życzę owocnych poszukiwań i nowych znajomości.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group