To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Poznajmy się - Cze?ć

kate80 - Wto 25 Sie, 2009 17:15
Temat postu: Cześć
Cześć, witam Wszystkich bardzo serdecznie. Mam na imię Kasia, mam 29 lat a z moimi plamkami żyję od 18 lat. Przyznam się szczerze, że do swoich plamek przyzwyczaiłam się dopiero, dwa lata temu. Mam ich sporo, wokół oczu, ust, dłonie,ł okcie, prawa ręka od wewnętrznej strony prawie cała pokryta bielactwem. Stopy, kolana, lewe udo z dość dużą plamą. Nie kamufluję plamek niczym. Jestem jaka jestem. Najważniejsze jest dla mnie to że najbliższe mi osoby kochają mnie za to, jaką jestem osobą a nie za to jak wyglądam.
Gdzieś tam w głębi serducha, zapewne tak jak każdy z nas chciałabym w jakiś sposób pozbyć się plam. Kto wie może, sie uda. Narazie uczę się optymistycznie podchodzić do życia, wyeliminować stres. Pozdrawiam serdecznie. :wink:

issska - Wto 25 Sie, 2009 18:01

Witaj na forum, kolejna Optymistko :). Popieram Twoje podejście do sprawy.Powodzenia życzę.
Bernadeta - Wto 25 Sie, 2009 22:42

witam rownie cieplutko, podoba mi sie Twoje nastawienie, to wazne by myslec i zyc z optymizmem :wink:
Piłat - Śro 02 Wrz, 2009 20:16

Gratulacje za strone i prowadzenie tematu.
Wchodze tu po raz pierwszy jak wszyscy szukając nieco nadziei na jakiś środek-cud,
choć choroba słabo rozpoznana i jedyne co jest pewne to duży sens pracy nad tym co mamy w głowie...
Pozdrawiam.
Piłat.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group