To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Poznajmy się - Wita Was Olcia :)

alenda - Śro 09 Wrz, 2009 20:50
Temat postu: Wita Was Olcia :)
Witam. Tutaj Ola ze śląska. Mama półrocznej Marty, super żona ;) , technik elektroradiolog, studentka Zdrowia Publicznego. Bielactwo mam od siódmego roku życia. Leczyłam się ziołami, bioenergoterpią, fototerapią. Zioła zahamowały postępującą chorobę.
Lelo3008 - Śro 09 Wrz, 2009 20:53

A powiedz mi Olciu jakie zioła stosowałaś, też chciałbym zahamować chorobę...
kobzinka - Śro 09 Wrz, 2009 22:02

hej Olcia!!!
Bardzo ładne imię dla dziewczynki:D:D:D
hihi mam na imie Marta a na drugie Aleksandra:)..i też sz:D
ściskam..

xmati6 - Czw 10 Wrz, 2009 15:47

Witamy na forum!:)

Z jakim skutkiem stosowalas fototerapie? W jakim stopniu Ci ona pomogla? Jak dlugo ja stosowalas?:)

Dawid - Czw 10 Wrz, 2009 18:53

no to ja też pozdrawiam, wkońcu nasz ZIOMAL !!! zycze sukcesów w leczeniu.... i pozdrawiam..... 3maj sie...
alenda - Pią 11 Wrz, 2009 14:21

Lelo3008 napisał/a:
A powiedz mi Olciu jakie zioła stosowałaś, też chciałbym zahamować chorobę...


To była mieszanka ojców Bonifatrów (o ile nie przekręciłam nazwy): diurawiec, bodziszek, melisa i inne jakieś, polecam tam jechać, właśnie znalazłąm w necie gdzie są :)
http://www.bonifratrzy.pl/bf_dziela_przy.html

[ Dodano: Pią 11 Wrz, 2009 15:23 ]
kobzinka napisał/a:
hej Olcia!!!
Bardzo ładne imię dla dziewczynki:D:D:D
hihi mam na imie Marta a na drugie Aleksandra:)..i też sz:D
ściskam..


Ooo ładne imiona, córcia miała mieć 2 po mamie, ale jest Marta Łucja :) Marta to śłiczne imię, proste, ale nie pospolite, ładne, po armejsku znaczy "pani" ;)

[ Dodano: Pią 11 Wrz, 2009 15:25 ]
xmati6 napisał/a:

Z jakim skutkiem stosowalas fototerapie? W jakim stopniu Ci ona pomogla? Jak dlugo ja stosowalas?:)


Hmm w szpitalu byłam dwa tygodnie, czyli 10 dni bo bez weekendów, z powodu poparzeń i obniżenia temp ciała do 34 lekrze zaprzestali leczenia, potem po kilu dniach przerwy dojeżdżałam na lampy co 2 dzień, ale na mniej minut. NA biodrach była mała repigmentacja, ale nie na długo :(

[ Dodano: Pią 11 Wrz, 2009 15:25 ]
Dawid napisał/a:
no to ja też pozdrawiam, wkońcu nasz ZIOMAL !!! zycze sukcesów w leczeniu.... i pozdrawiam..... 3maj sie...


O Ruda Śl niedaleko mnie, tzn zależy jaka dzielnica ;) pozdrawiam

xmati6 - Sob 12 Wrz, 2009 21:40

alenda napisał/a:
Hmm w szpitalu byłam dwa tygodnie, czyli 10 dni bo bez weekendów, z powodu poparzeń i obniżenia temp ciała do 34 lekrze zaprzestali leczenia, potem po kilu dniach przerwy dojeżdżałam na lampy co 2 dzień, ale na mniej minut. NA biodrach była mała repigmentacja, ale nie na długo :(


Czyli kropki pigmentu zniknely? Kurcze, u mnie jest tak do tej pory, ze to co się zrepigmentuje to zostaje i nie zanika na szczescie:)

kobzinka - Sob 12 Wrz, 2009 22:05

Marta to śłiczne imię, proste, ale nie pospolite, ładne, po armejsku znaczy "pani" ;)

o proszę! nie wiedziałam!dzięki za info :zdrówko:

alenda - Pon 14 Wrz, 2009 21:22

xmati6 napisał/a:
alenda napisał/a:
Hmm w szpitalu byłam dwa tygodnie, czyli 10 dni bo bez weekendów, z powodu poparzeń i obniżenia temp ciała do 34 lekrze zaprzestali leczenia, potem po kilu dniach przerwy dojeżdżałam na lampy co 2 dzień, ale na mniej minut. NA biodrach była mała repigmentacja, ale nie na długo :(


Czyli kropki pigmentu zniknely? Kurcze, u mnie jest tak do tej pory, ze to co się zrepigmentuje to zostaje i nie zanika na szczescie:)


Zniknęły :(

Bernadeta - Wto 15 Wrz, 2009 16:47

Witaj wsrod nas kolorowych, laciatych jak biedronki :wink:
issska - Śro 16 Wrz, 2009 15:18

Cześć. Witam kolejną osobę ze Śląska. :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group