To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Poznajmy się - Witam wszystkich Serdecznie:)

banc - Czw 24 Wrz, 2009 12:30
Temat postu: Witam wszystkich Serdecznie:)
Witam.
Mam na imię Piotr, mam 18 lat i pochodzę z Częstochowy. Bielactwo mam od jakiś pięciu lat. Zaczeło sie od malej plamki w miejscach intymnych, potem na nogach, rekach i kolanach i drobne kropki na piszczelach. Bylem u jednego lekarza i powiedzial ze nie ma sensu sie leczyc bo nei ma jeszcze skutecznego leku na ta chorobe. :wink: Powiedzcie czy Wy sie jakos leczycie?

czekam na odpowiedzi

pozdrawiam :wink:

milka37 - Czw 24 Wrz, 2009 12:39

Wiataj Piotrze :) ja sie generalnie nie lecze :P ale przez jakis czas uzywalam roznych masci itp. i nawet zaproponowano mi zabieg usuniecia znamion suttona (w dzien dobry wszystkim o tym pisalam). Z tego co zauwazylam, a jestem na forun od... hmm... o kurcze!! chyba od wczoraj :P To wiekaszos osob stosuje jakies terapie i widzialam tez w jakims dziale (ale nie pamietam w jakim :P ups... ) zdjecia postepow w leczeniu :) maja ludziki spore postepy :) brawo dla wytrwalych :hura:
banc - Czw 24 Wrz, 2009 12:43

ja jak na razie to jestem bardzo zdesperowany ta choroba, boje sie, ze w koncu ktos zauwazy i bedzie sie smial ze mnei i wytykal palcami, najbardziej boje sie reakcji przyjaciol:(, czuje sie dziwnie i mysle jak to bedzie jak ktos sie dowie, powoli trace poczucie humoru, choc czasami zapominam o tym i jest normalnie:)
milka37 - Czw 24 Wrz, 2009 13:04

ja tez bylam kiedys bardzo zdolowana plamkami :głaszcze: ale uwiez mi, bielactwo nie jest powodem do wytykania palcami na ulicy, a przyjaciele nie odwracaja sie od Ciebie, tylko wspieraja :) Poza tym sa szanse na repigmentacje plamek. :)
glowa do gory :)
w razie zalamania to tutaj znajdziesz wsparcie :)

banc - Czw 24 Wrz, 2009 13:29

dzieki bardzo za wsparcie :cmok:
agunia - Śro 19 Maj, 2010 21:09

Nie martw się,z tym można życ.
Choc kiedyś myślałam inaczej.
Pij dużo soków z marchewki. :wink:
Pozdrawiam.

delicja - Czw 20 Maj, 2010 21:08
Temat postu: witam wszystkich!
jak się cieszę,że znalazłam to miejsce...może w końcu coś zrobię ze swoją łaciatą skórą;)
alenda - Śro 02 Cze, 2010 22:20

Witaj Piotrku. Zawsze warto leczyć - moze się uda. A nawet, jeśki nie to nie koniec świata, plamy nie bolą, nie swędzą, nie gniją, da się z nimi żyć! :zdrówko:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group