To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Życie to nie bajka... - kolor skóry a białe włosy

radziszon - Czw 24 Wrz, 2009 12:41
Temat postu: kolor skóry a białe włosy
Czy możliwe jest przy bielactwie, że skóra nie straci koloru a tylko wlosy na zaroście twarzy zaczną odrastać białe ?
milka37 - Czw 24 Wrz, 2009 13:08

radziszon, ja mam kilka bialych wlosow w miejscach gdzie nie mam przebarwien na skorze, glownie na nogach. Ale generalnie biale wlosy pojawiaja sie juz na bialych plamkach.
radziszon - Czw 24 Wrz, 2009 15:51
Temat postu: białe włoski
no a u mnie jest właśnie tak jak opisałem wyżej...
alenda - Wto 29 Wrz, 2009 08:35

Ja znów na plamach na nogach i pod pachami mam ciemne włosy, tylko w pewnym miejscu mam kępkę siwych :oops: :roll: No i na głowie, ale to chyba nie związane z bielactwem bo moja mama przed 30 była w 50% siwa
Lelo3008 - Wto 29 Wrz, 2009 18:34

No ja bym nie powiedział, że nie związane z bielactwem, jeżeli są na głowie gniazda siwych włosów to mogę się założyć, że to bielactwo i tam Cię dorwało. Chyba, że mówimy o pojedynczych włosach. Wtedy może być inna przyczyna...
blabla - Wto 29 Wrz, 2009 19:58

Lelo3008 napisał/a:
Chyba, że mówimy o pojedynczych włosach. Wtedy może być inna przyczyna...


kepka siwych wlosow to dosc podejrzane, ale "bielacze wlosy" nie sa siwe [czyli stalowe] ale calkowicie biale. to latwo odroznic. ja ostatnio zauwazylem doslownie i dokladnie dwa siwe wlosy i spanikowalem. dermatolog powiedzial, ze to nie bielactwo i na skorze glowy plam bialych nie bylo. wiec strachy na lachy :)

nutella - Wto 29 Wrz, 2009 20:39

A ja mam białą plamę pod pachą i też w tym miejscu białe, bielacze włosy.
radziszon - Wto 29 Wrz, 2009 20:41
Temat postu: bleee
ja chyba pójde do innego dermatologa...bo dziwna sprawa z tym białym zarostem.

włosy odrastaja biale a skóra ma sie dobrze w kolorze.

roma - Czw 01 Paź, 2009 09:03
Temat postu: bielactwo
:roll: witam wszystkich ,jakos nic nie poprawilo sie ,jeszcze wiecej mam plam ,doktorka powiedziala ze tu nie ma co leczyc ,mniej stresu ,wkurza mnie bo nogi rece ,co raz wiecej ,to tez ma wplyw slonce nie moge bo pozniej swedzi cialo ,i sie pojawiaja nowe plamy . :zdrówko:
radziszon - Czw 01 Paź, 2009 20:11

Orientuje się ktoś z was czy uda mi sie usunąć włoski zarostu na twarzy za pomoca kremu Revitol ?? zawsze to jakies wyjscie - bo farbowanie raczej odpada. Wybieram sie w krk do dermatologa na Kopernika...może w końcu zalecze ten zarost. Ale do tegon czasu chciałbym znaleźć jakiś półśrodek.

Jesli ktoś ma jakieś pomysły to bede wdzięczny.

Pozdrawiam forumowiczów

Czesiu - Czw 01 Paź, 2009 20:38

A nie możesz się po prostu golić? Według mnie robisz z tego za duży problem. Ile tych białych włosów masz na twarzy?
radziszon - Czw 01 Paź, 2009 22:04

to taki okrągły placek o średnicy 3 cm...i tam wszedzie rosna białe...a w drugim miejscu dopiero sie tworzy,....wiec jest male na pół centymetra...po ogoleniu wyglada jak spory lysy placek...bo nie widac odrostow.
roma - Pią 02 Paź, 2009 10:02

:hahaha: ja juz o tym nie mysle ,o plamach nie daje sie zwariowac ,widocznie tak ma byc ,tyle pieknych spraw mozna robic ,a nie tylko bielactwo ,czym wiecej czytamy tym bardziej sie gnebimy ,to wloski ,to inne dup........,bierzmy co nam zycie daje .
Anja - Pon 23 Kwi, 2012 16:00

Ja zanim zaczęłam farbować włosy miałam małą kępkę białych,
które widoczne były tylko wtedy, gdy miałam zrobionego kitka.
Zresztą nie były jakoś bardzo widoczne ;)
Część moich brwi również była biała.
Ale z czasem pigment na włoskach powrócił.

xomkax - Pon 23 Kwi, 2012 21:13

No ja mam jaśniejsze pasemka gdzieniegdzie. Ale jestem blondynką i wygląda to naturalnie. :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group