To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Przyczyny - mleko i ryba

bialy - Śro 25 Lis, 2009 23:37
Temat postu: mleko i ryba
witam czy spotkaliscie sie z takim mitem zeby nie jesc ryby i nie pic mleka za to nalezy wieczorem pic miod i jesc duzo cebuli ostatnio w angli rozmawialem z gosciem co ma vitiligo widzialem go dwa lata temu mial kilka plamek teraz jest caly w plamkach mowil ze byl bardziej bialy ale zaczal stosowac metode z miodem i cebula nawet pokazywal mi zdjecia i faktycznie zaczelo mu to vitiligo schodzic :grin:
nederlandka85 - Czw 26 Lis, 2009 00:16

Jakoś nie jestem przekonana do tego sposobu, aczkolwiek cebuli jem dużo, bo ją uwielbiam; a miód w okresie przeziębienia. Jeżeli chodzi o mleko i wszystko, co jest pod jego postacią, ostatnio miałam przyjemność spożywać jakieś 20 lat temu. Nienawidzę samego mleka i produktów mlecznych ! A bielactwo i tak mam, więc w to nie uwierzę. Każdy musi chyba znaleźć złoty środek dla siebie na leczenie, a dla każdego z nas może być to co innego.
xmati6 - Czw 26 Lis, 2009 14:03

Bialy, spróbuj Ty pierwszy, zacznij to robic od dzis i za 3 miesiace napisz o efektach :grin: zrob cos dla nas. Ja juz wiele razy opisywalem co mi pomaga :) i wiele osob z tego skorzystalo
2iwona13 - Czw 26 Lis, 2009 19:10

Ja pewnie tej cebuli to bym nawet nie tknęła:D
blabla - Czw 26 Lis, 2009 21:24

hmm o miodzie i ja i wielu innych uzytkownikow forum pisalo w temacie Leki z pasieki.
ja codziennie pije regularnie od 2 ms lub wiecej lyzeczke miodu rozpuszczona w letniej wodzie przed sniadaniem. a na ryby niektore mam uczulenie, ale ryby sa chyba zdrowe, bo ja mialem ostatnio duzy niedobor jodu i bralem go w tabletkach:)
ale o mleku to pisalem i wiekszosc sadzi, ze mleko bardzo szkodzi przy bielactwie. od ponad roku nie jem produktow mlecznych ani mleka.

Ulencja - Pią 27 Lis, 2009 22:51

ja nie pamiętam kiedy ostatnio mleko piłam- z 10 lat temu? a bielactwo przyplątało się calkiem nie tak dawno.
nakpotan - Pią 27 Lis, 2009 23:44

nie ma chyba żadnych poważnych artykułow medycznych na temat co jeśc przy vitiligo a co nie . Typowe to: nie pic alkoholu, nie palic .... . Uważa sie ,ze mleko i jego przetowry szkodzą przy VITILIGO ..ale dlaczego? bo są białe??? . Ojciec Grande i nieżyjacy juz oo. Klimuszko zalecali przy VITILIGO szklanke kefiru co dnia .( Czesio pisze o tym w swojej diecie od oo.Grande). ogólnie panuje tez teoria ,ze ZERO CUKRU ( chyba niczym nie poparta). Wniosek z tego ,ze najgorsze dla nas są ...LODY . ( połaczenie mleka , cukru .. ) , Nalesniki z serem ..itp. O rybach to na tym forum usłyszalem..żaden lekarz nic o rybach nie mówil. wrecz przeciwnie: jesc co dnia! . ( omega3 , etc ) . Więcej mitów , faktów żadnych.
Przemek - Nie 09 Maj, 2010 22:42

http://www.roik.pl/w-przy...gii-w-poznaniu/

hm... badał sie ktoś tam ?? Daje to jakąś podpowiedź ??

emantes - Śro 19 Maj, 2010 10:56

nakpotan, ma racje nie pić i nie palić:) Oraz dobra dieta, a to że mleko czy ryby maja negatywny wpływ to jakieś bzdury. Ćwicząc na siłowni i stosując dietę wysoko białkową(m.in dużo mleka i ryby) nie zauważyłem żeby moje plamy się powiększały. Wręcz przeciwnie po tym jak ćwiczę i staram się przestrzegać diety wydaje mi się że mój koloryt skóry się poprawił.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group