To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Poznajmy się - Dzieeeeń doooooooobry!!!

andzia80 - Pon 21 Cze, 2010 20:49
Temat postu: Dzieeeeń doooooooobry!!!
Witam wszystkich!!Jestem tu nowa na bielactwo choruję od 13 lat.Jestem z okolic Łodzi.Plamki mam prawie wszędzie ale najwięcej na ręcach,twarzy...aktualnie jestem w 31 tygodniu ciąży.Pozdrawiam!!
martusia33 - Wto 22 Cze, 2010 09:03

Witamy serdecznie na forum i gratulujemy !!! Ja też byłam w ciąży i miałam bielactwo, ale moja córeczka dzięki Bogu jest zdrowa, wierzę, że nigdy nie zachoruje. Pozdrawiam.
Sylvain - Pią 25 Cze, 2010 14:17

Witamy serdecznie ja nie byłem w ciąży, ale mam nadzieje, że kiedyś moja żona będzie a moje dzieciaki nie będą w ciapki, bo jeden dalmatyńczyk w rodzinie wystarczy :grin:
kajto - Nie 27 Cze, 2010 21:18

Witam, tez jestem nowy, od ok 3 lat choruje na bielactwo i mam zamiar sie tego pozbyc, poki nie jest za pozno (za duzo).
andzia80 - Nie 27 Cze, 2010 21:33

kajto to trzymam kciuki za podjęcie leczenia,ja prawde mówiąc dałam sobie już spokój ale nadal czekam na to że wynajdą cudowny lek który by pomógł nam wszystkim plamiastym :wink: pozdrawiam


bardzo bym nie chciała,żeby moje maleństwo też było chore,ja sie już do tego przyzwyczaiłam ale jak sobie pomyśle ile czasu i wysiłku mnie to kosztowało......najbardziej nie lubie lata bo wtedy widać najmniejszą nawet plamkę a jak na złość mam ciemną karnacje......

kajto - Nie 27 Cze, 2010 21:40

bylem juz kiedys u lekarza, dostalem protopic, ale nie stosowalem regularnie i troche wystraszylem sie informacji i nowotworze.
musze zobaczyc czy jest jeszcze wazny i zaczne stosowac z bodziszkiem. zobaczymy ;)

andzia80 - Nie 27 Cze, 2010 21:43

to informuj jak Ci idzie,może ja też podejmę jeszcze ducha walki...
alenda - Nie 11 Lip, 2010 16:18

Witaj! Dzidzia już na świecie?
andzia80 - Nie 11 Lip, 2010 18:09

Witaj alenda!!Jeszcze nie,przede mną jakieś 5 tygodni noszenia mojego szczęścia w brzuszku :biggreen:
M.... - Wto 13 Lip, 2010 19:23

Witam
Jestem tutaj nowa. Na bielactwo choruje od 8 lat. Też byłam w ciąży mam 6 letniego synka i na szczęście mój synek jest zdrowy:-)
Pozdrawiam

Czlowiek_Nikt - Śro 14 Lip, 2010 10:24

Witaj Andziu, pozdrawiam miło że jest nas coraz więcej w tej społeczności :)
Merry - Czw 15 Lip, 2010 11:02

Moja trojka odpukac tez bez bielactwa.
Za to cala moja rodzina ma antybielactwo- z wiekiem coraz wiecej ciemnych piegow schodzacych sie w brazowe plamy.na szczescie dopiero okolo 80-tki:)
Pozdrawiam

Lelo3008 - Czw 15 Lip, 2010 11:41

U mnie w rodzinie bielactwo mam aby ja z bratem. On ma tylko jego śladowe ilości na dłoniach, pod pachami i trochę na karku... U brata zaczęło się tak jak u mnie w wieku 15 lat. Teraz ma 30 i choroba od tamtego czasu stoi, a nawet się cofa. Tzn nie myśli o niej, nie leczy. Chyba, że nie świadomie opalą mu się dłonie. Ja mam 18 i bielactwo postępuje w zastraszającym tempie :wink: najgorzej mnie boli to, że siwieją mi brwi i rzęsy...
alenda - Czw 15 Lip, 2010 23:09

andzia80 napisał/a:
Witaj alenda!!Jeszcze nie,przede mną jakieś 5 tygodni noszenia mojego szczęścia w brzuszku :biggreen:


Wyśpij sie porządnie, bo potem 18 lat nieprzespanych nocy ;)

[ Dodano: Czw 15 Lip, 2010 23:11 ]
Lelo3008 napisał/a:
najgorzej mnie boli to, że siwieją mi brwi i rzęsy...


o cholera :/ wiem, ze faceci nie zawsze chcą kosmetyków, ale rób sobie hennę na rzesy i brwi i po kłopocie, zapłacisz z to grosze u kosmetyczki a efekt utrzyma sie jakiś czas.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group