To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Poznajmy się - Witam

cecylia - Wto 14 Wrz, 2010 14:26
Temat postu: Witam
Witam ,pochodzę z woj.śląskiego ,choruję na bielactwo ponad 20lat , próbowałam różnych metod leczenia ale jak się domyślacie żadna nie dała efektów . Wciąż pojawiają się nowe plamy.Jedyna metoda którą stosuje to całkowita rezygnacja z opalania się i unikanie słońca.

POZDRAWIAM

nakpotan - Czw 16 Wrz, 2010 23:49

HEJ CECYLIA:)

tez CIE witamy :)

justyna - Pią 24 Wrz, 2010 10:48
Temat postu: powitanie i zaproszenie
Hej!
Witam wszystkich, ja też z bielactwem żyję - już 5,5 lat i w ramach swego zawodu i pasji psychologa zajmuję się tym wraz z kolezanką.
Chcę Was zaprosić na BEZPŁATNE warsztaty psychologiczne nt. chorób skóry - 2.10. w Legionowie godz. 18-20, w Centrum Psychoterapii i Rozwoju Inside ul. Piłsudskiego 13 / lok 212 (www.centruminside.pl), oraz na spotkanie dla nas i naszych rodzin 3.10 w od 11.30 do 13.30 - w tym samym miejscu
oraz na warsztaty w Koszalinie 2.10 w godz 15:50 - 18:00 (Koszalińskie Stowarzyszenie amazonka, ul Morka 9)i Złotowie 25.09 w godz.17-19 (Złotowski dom Kultury Al.Piasta).
Jedyne czym ryzykujecie to strata czasu! A minimum, które dostaniecie to zrozumienie równie białych jak Wy,
zajecia w Legionowie prowadzę osobiscie - Justyna Rzytki-Sroka a w pozostałych miastach prowadzi Anna Blichowska (mozna przyczytac o nas także na stronie http://www.processwork.pl...hp?oid=66&id=1)
pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group