To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Inne tematy - Co to może byc ?

Bartekszym - Wto 28 Gru, 2010 21:39
Temat postu: Co to może byc ?
http://img405.imageshack....1/dsc03030f.jpg


Co to może byc ? Jestem pewien ,że się nigdzie nie uderzyłem . Boję się ,że to ten czerniak .

Dawid - Śro 29 Gru, 2010 09:50

czerniak? lol chyba nie bardzo:P zresztą tak to się nie da ocenić.
ee tam napewno w nocy gdzies się walnołes jak spałes..

ty a może to rozstęp? co ćwiczysz na siłce? :biggreen:

Bartekszym - Śro 29 Gru, 2010 16:14

Nie ja uprawiam tylko tenis stołowy. Wiem ,że to na bank nie rozstęp.
Kurde przeczytałem o czerniaku i się przestraszyłem...Bo podobnie to wyglądało .

butterfly - Śro 02 Lut, 2011 11:51
Temat postu: łuszczyca, a bielactwo
Hej....


dawno się nie odzywałam na tym forum, bo leczenie bielactwa przestało mnie interesować ładnych parę lat temu. Martwi mnie natomiast inna rzecz. Ponoć jesteśmy wszyscy bardziej predysponowani do chorowania na łuszczycę... I niestety mam powody by twierdzić, że cos takiego mnie dopadło, tylko ze są to zbyt małe przesłanki zeby się udac do lekarza. Wyśmiałby mnie... Ale napiszcie co wiecie o tej łuszczycy? Czy ktos z was ma taki problem?

Pozdrawiam i życzę sukcesów w leczeniu :) podziwiam was za upór

ixi02 - Śro 02 Lut, 2011 15:29

butterfly to raczej forum o bielactwie, ale zapytaj (napisz ) do vordena ,on ma łuszczycę i wie dużo na ten temat...
Bartekszym - Nie 06 Lut, 2011 13:29

Ej mam pytanie !
Czy to nie jest przypadkiem Azotopowe Zapalenie skóry ?
Bo mi się wydaje , że to jednak to może byc :/
Odpiszcie szybko proszę...


ixi02 - Pon 07 Lut, 2011 11:07

jeszcze nie byłeś z tym u dermatologa??? nie wiem na co czekasz jeśli nie wiesz skąd i co to w ogóle jest,tym bardziej że różnica w wielkości między fotką z grudnia a lutego jest, trudno określic z fotki bo nie dokładnie jest widać , bo może to być siniak po uderzeniu nawet mogłes zapomnieć lub nie wiedzieć gdzie i jak się uderzyłeś, może to być na coś uczulenie, może to być plama łuszczycowa (początek)a może brak np witamin, bo czasem w takiej różnej postaci organizm daje nam znać że czegoś mu brak, lub ma nadmiar czegoś,a może pokrzywka tez czasem tak się objawia (początki) także najlepiej zrobisz jak udasz się do dermatologa...pzdr


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group