Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Preparat z Tunezji
Autor Wiadomość
vitiligoo
[Usunięty]

Wysłany: Wto 04 Sty, 2011 21:01   Preparat z Tunezji

Zamykam post.
Ostatnio zmieniony przez Czesiu Czw 13 Sty, 2011 22:04, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
ewebe 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 07 Paź 2008
Posty: 58
Wysłany: Pią 07 Sty, 2011 10:43   

mam pytanie...
co ma pani na myśli :rygor zero białego cukru???

nie słodzi pani np. herbaty i kawy?
nie je słodyczy w ogóle, cukierków, ciastek , ciast.... nawet w jogurtach i sokach czy w chlebie jest biały cukier....

a jakie są jeszcze inne pani zasady żywieniowe....

proszę nam podpowiedzieć...

pozdrawiam....
Ostatnio zmieniony przez ewebe Pią 07 Sty, 2011 10:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ixi02 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Maj 2009
Posty: 359
Wysłany: Pią 07 Sty, 2011 12:34   

zgadzam się co do cukru słodyczy i wszystkiego co z nim związane, ja wprawdzie kiedyś dawno nie jadłam go wiele ale czasem się zdarzało jak miałam już plamiska,cukier nie pomaga Nam walczyć z plamami a wręcz odwrotnie, ZERO słodyczy zero slodzenia kawy herbaty, ciast ciasteczek itd.... jeśli ktoś nie potrafi żyć bez cukru bo wbrew pozorom to pewna używka dla organizmu to należy stopniowo go ograniczać słodząc mniej lub zastępując miodem, najgorszy jest pierwszy tydzien jeśli ktoś jest łasuchem, potem już jest gładko..
 
 
Kalina111 
...nadzieja....


imie: Karolina
Dołączyła: 16 Wrz 2009
Posty: 110
Skąd: ...
Wysłany: Pią 07 Sty, 2011 15:15   

wiec jak to jest z tym cukrem??? kiedy mozey si spodziewac zdjec??? i cos wiecej??
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pią 07 Sty, 2011 18:27   

O cukrze dawno pisałem, że on szkodzi i nie pomaga przy vitiligo.
Cukier w jakiś sposób wpływa źle na układ immunologiczny, który może niszczyć komórki z barwnikiem skóry. Jak go unikałem w tym słodyczy nie miałem nowych plam, a jak jadłem były. Coś w tym jest było i będzie.
 
 
Abi 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 542
Wysłany: Pon 10 Sty, 2011 15:22   

powoli się zbieram w sobie i może postaram się ograniczyć słodycze, ale nie wiem, jak to będzie
zabawne

chciałabym jeszcze przestrzec przed przekonaniem, że miód jest super środkiem słodzącym
po pierwsze, jeżeli się nim słodzi herbatę, to dopiero wtedy można to robić, kiedy jest letnia
temperatura powyżej 40 stopni niszczy enzymy zawarte w miodzie
a po drugie miód zawiera glukoze i fruktozę, więc zasadniczo, jeżeli założyć szkodliwy wpływ cukru na pigmentację, szkodzi on tak samo jak zwykły biały cukier
 
 
vitiligoo
[Usunięty]

Wysłany: Pon 10 Sty, 2011 20:09   Zamykam post.

Zamykam post.
Ostatnio zmieniony przez vitiligoo Wto 11 Sty, 2011 21:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Pon 10 Sty, 2011 23:46   

Witam

Nie dziwię się, że pojawiło się sporo pytań o konkretny odnośnie "preparatu", bo w końcu i ciekawość i ciągłe oczekiwanie na jakiś przełom muszą jakoś się ujawniać. Dziwi mnie jednak bardzo sposób prowadzenia przez autorkę tej dyskusji.

Droga autorko,
Przedstawiając ofertę (proponujesz coś w zamian za coś - dla mnie jest to więc oferta) powinnaś być przygotowana na serię różnych pytań, szczególnie jeśli sprawa dotyczy tak problematycznej kwestii, jaką jest leczenie nieuleczalnej oficjalnie choroby. Co więcej, powinnaś być gotowa na niedowierzania i komentarze licząc się z tym, że jakość Twoich odpowiedzi będzie ściśle związana z następnymi wpisami. Slavo w kilku punktach wyjaśnił, skąd pochodzi taka podejrzliwość. Dziwi mnie więc rozwlekłe użalanie, jakie to kąśliwe komentarze i niewygodne pytania zostały przedstawione, w kontraście do kilku zdań odnośnie samego sposobu leczenia. Mało przyjemne są Twoje wypowiedzi. Nie w taki sposób pisze dojrzała osoba, za jaką się podałaś. To jest internet i można się podać za każdego i napisać wszystko, ale nie taką drogą zdobywa się szacunek. Ponadto
vitiligoo napisał/a:
do tego ich oceny ze jak mozna pic lekarstwo bez skladu???ja pije i ryzykuje na wlasna odpwoiedzialnosc i mi sluzy bo lecze sie z tych okropnych plam to dla mnie najwazniejszeee a nie jakis sklad

To jest oczywiście Twoje prawo, jednak takim argumentem, nie przekonasz wielu osób. Jest to również sprzeczne z zasadami, jakimi staram się kierować i je propagować na tym forum: szukać, pytać, dociekać, analizować i wyciągać wnioski - w końcu chodzi o nasz zdrowie i bezpieczeństwo (nie tylko kieszeni). Świetnie, że postanowiłaś się podzielić z nami swoimi doświadczeniami, sukcesami i wiedzą. Każda nowa informacja czy preparat spotka się z podobnymi pytaniami, reakcjami i trzeba się z tym liczyć, jednak dyskusja powinna odbywać się na odpowiednim poziomie, inaczej będą niepotrzebne nerwy. Jeśli uważasz, że ktoś Cię obraził, zgłoś to do osoby odpowiedzialnej za utrzymanie porządku na forum (np. do mnie). Każdą sytuację da się rozwiązać rozmową, a uważam, że na tym forum są rozsądni ludzie i bardzo rzadko dochodzi do mniej przyjemnych sytuacji.

Pozdrawiam
 
 
Abi 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 542
Wysłany: Wto 11 Sty, 2011 16:35   

autorka jest niekonsekwentna - z jednej strony twierdzi, że chce pomóc całkowicie bezinteresownie, bo przy okazji dla siebie zamawia ten super lek, z drugiej - żąda zdjęć do umieszczenia na swojej stronie. Po co jej te zdjęcia jak nie do późniejszych celów promocyjnych?

mogłabym jeszcze długo pisać, ale to chyba bezcelowe maglowanie tematu

napiszę za to, że używanie brązowego cukru w przekonaniu, że jest on "zdrowszy" od białego jest już kompletną ułudą, jest to po prostu niedoczyszczona wersja białego cukru, a zawartość korzystnych dla zdrowia substancji jest do zaniedbania, zwłaszcza jeżeli ktoś używa tego cukru minimalne ilości
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Czw 13 Sty, 2011 21:59   

Na prośbę użytkowniczki vitiligoo jej konto zostało usunięte. Ciekawe, że na innym forum sytuacja była podobna - dla zainteresowanych - w internetowej wyszukiwarce: bielactwo goldenline.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo