Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Lubie noc i ciemno?ć nie nawidze ?wietlówek
Autor Wiadomość
xomkax 


imie: Ola
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 23 Mar 2011
Posty: 647
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 28 Cze, 2012 22:20   

taa... szczególnie jak wymyśla coś co nie jest prawdą i nie przyjmuje do wiadomości tego, że się myli.
 
 
Nemek 
S.T.A.R.S.


pole1: 7
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Cze 2012
Posty: 329
Wysłany: Pią 29 Cze, 2012 12:54   

jak moja byla...np ktos jej nagadal ze sie z jakas dziewczyna wlocze po miescie w piatek wieczorem i zamiast mnie zapytac to uwierzyla temu komus a niech sie buja w takim razie wtedy moja kolezanka mnie podrzucila do marketu ona brala fajki a ja na pakupki male i tyle rozeszlismy sie kazdy w swoja strone ale historia powstala na moj temat :twisted:
Ostatnio zmieniony przez Nemek Pią 29 Cze, 2012 12:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kamilek:) 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Cze 2009
Posty: 113
Skąd: SRB
Wysłany: Sob 30 Cze, 2012 14:19   

Wenezuelski serial :P
 
 
Nemek 
S.T.A.R.S.


pole1: 7
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Cze 2012
Posty: 329
Wysłany: Sob 30 Cze, 2012 14:32   

zgadza sie czyli koszmar :twisted:
 
 
xomkax 


imie: Ola
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 23 Mar 2011
Posty: 647
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie 01 Lip, 2012 13:35   

Hah, to ja może nie będę opowiadać gimnazjalnych patologicznych komedii :P Zły temat... :P
 
 
Nemek 
S.T.A.R.S.


pole1: 7
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Cze 2012
Posty: 329
Wysłany: Nie 01 Lip, 2012 18:32   

poczytamy.. :twisted: pisz smiało :razz:
 
 
xomkax 


imie: Ola
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 23 Mar 2011
Posty: 647
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie 01 Lip, 2012 21:51   

Och... no to tak w skrócie. Dużym skrócie.

Są 4 dziewczyny i chłopak: dziewczyna nr 1 jest byłą chłopaka, dziewczyna nr 2 jest przyjaciółką dziewczyny nr 3 a dziewczyna nr 4 jest... lubi wtrącać się w nieswoje sprawy.
I teraz tak. Dziewczyna nr 1 jest zazdrosna, że dziewczyna nr 2 kręci z chłopakiem, więc stara się wkroczyć w to wszystko tak, żeby dla niej było okej. Mówi coś dziewczynie nr 4, która powtarza to dziewczynie nr 3, ale dziewczyna nr 3 nie jest pewna czy dziewczyna nr 4 mówi prawdę, bo znając ją ma w tym wszystkim jakiś interes. No i dziewczyna nr 2, która ma o niczym nie wiedzieć "dla jej dobra" dowiaduje się o tym od dziewczyny nr 3, która rozmawia także z dziewczyną nr 1 i słyszy od niej zupełnie co innego niż od dziewczyny nr 4. Jednym słowem dziewczyna nr 2, która dowiaduje się o tym od dziewczyny nr 3 ma problem, bo albo chłopak chce ją wykorzystać, a dziewczyna nr 1 kręci tak, żeby do niej wrócił - np aranżuje sytuacje, z których wynika, że chłopak woli ją od dziewczyny nr 2, żeby tylko ta dała sobie z nim spokój, albo wszyscy kłamią, albo jedna wersja przeplata się z drugą, albo jeszcze coś innego. Ostatecznie jedynym wiarygodnym źródłem okazuje się chłopak, który, jeśli wersja dziewczyny nr 1, którą przekazała dziewczynie nr 4 jest prawdziwa, nie powie prawdy. Ostatecznie... nikt nie dowiedział się kto tak na prawdę miał rację. Aktualnie mogę jedynie przypuszczać, że nikt, ponieważ ten właśnie chłopak, z tego co mi wiadomo planuje wejść w związek z dziewczyną nr 2, więc mimo krętactw dziewczyny nr 1, która zdawała się wielką przyjaciółką dziewczyn 2 i 3, ich kontakty nie uległy pogorszeniu.

Żeby było ciekawiej mogę jeszcze dodać, że w całej tej historii ja odgrywam rolę dziewczyny nr 2, która miała nic nie wiedzieć "dla jej dobra". Swoją drogą niektórzy dalej twierdzą, że o niczym nie wiem. :P

No. To jedna z takich dość dziwnych zagrań. Realia polskich gimnazjów ;)
 
 
Nemek 
S.T.A.R.S.


pole1: 7
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Cze 2012
Posty: 329
Wysłany: Nie 01 Lip, 2012 22:19   

Ja pitole :twisted: musze to przeanalizowac ze 3 razy jeszcze ale chodzi tu o zazdrosc napewno dziewczyno nr 2 :twisted: :-)
 
 
xomkax 


imie: Ola
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 23 Mar 2011
Posty: 647
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie 01 Lip, 2012 22:56   

HAHAHA tak, zdecydowanie. xD Szczególnie, że nie bywam zazdrosna ;) chyba, że mam konkretne powody ^^

Przeanalizować 3 razy? Haha, jak zrozumiesz to szacun, człowieku, nikt jak do tej pory nie ogarnął tej sytuacji.
 
 
raw 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Lip 2011
Posty: 188
Wysłany: Nie 01 Lip, 2012 23:31   

O ludzie, to są dopiero "realne" problemy :) Nie daj sobie w kaszę dmuchać, dziewczyno nr 2 i walcz o swoje, jeżeli warto :)
 
 
xomkax 


imie: Ola
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 23 Mar 2011
Posty: 647
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie 01 Lip, 2012 23:39   

Spoko, spoko. Jakoś całą tą sytuacją przejęłam się mniej niż przyjaciółka. Może dlatego, że dowiadywałam się wszystkiego od niej i musiałam udawać, że nic nie wiem... ;p
 
 
Kamilek:) 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Cze 2009
Posty: 113
Skąd: SRB
Wysłany: Pon 02 Lip, 2012 00:12   

Z mojej analizy wynika iż:
dziewczyna nr.4 mąci woda, spędza swoje życie na karmieniu siebie i innych plotami
dziewczyna nr.3 światłowód-przenosi informacje w tempie szybszym niż 8-rdzeniowy procesor między dwiema stronami barykady
dziewczyna nr.2 pretendentka do głównej wygranej :mrgreen:
dziewczyna nr.1 będzie jej trudno pogodzić się z porażką
chłopak - nieświadomie twórca chaosu

.
.
.
:)
 
 
xomkax 


imie: Ola
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 23 Mar 2011
Posty: 647
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon 02 Lip, 2012 09:55   

haha coś w tym jest, nie powiem, że nie ;)
 
 
Nemek 
S.T.A.R.S.


pole1: 7
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Cze 2012
Posty: 329
Wysłany: Pon 02 Lip, 2012 11:36   

najlepiej jak znajomi sie nie wtracaja miedzy chlopaka i dziewczyne bo tylko psuja wszystko to powinna byc inwidualna sprawa miedzy dwojgiem a przyjaciolki tez niech nie robia zametu :twisted:
Ostatnio zmieniony przez Nemek Pon 02 Lip, 2012 11:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
xomkax 


imie: Ola
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 23 Mar 2011
Posty: 647
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon 02 Lip, 2012 12:07   

"przyjaciółki". cudzysłów jest tu bardzo potrzebny. przyjaciółka bez cudzysłowu czasem jest dobrym źródłem informacji ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo