Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
no, mysle ze jednak spory sukces !!
Autor Wiadomość
maciek_11 


pole1: 143
imie: Maciek
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 205
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Wto 03 Cze, 2008 20:31   

no witam ponownie, troche mnie na Forum nie bylo - przepraszam, starsznie zarobiony jestem ostatnio :(
co do firmy w ktorej warto kupic swietlowke - mysle ze poprostu trzeba kupowac NAJTANIEJ jezeli tylko swietlowka jest wlasciwej firmy i ma DOKLADNIE taki symbol jak juz byl 1000000 razy na Forum podawany, dokladnie taki jak napisal David.
no bo po co przepłacać..?
Eluś, jak czytam ze ktos równiez osiagnal pozytywne rezultaty to skakac mi sie chce z radosci do gory :) pamietam co czulem jak pozbylem sie calkowicie plamisk z twazy. malo bylo z moim zyciu chwil radosniejszych, a przeciez wiode dosc wesoly zywot ;))))

mam mała prosbe - jak ktos pierwszy raz trafil na Forum - milo ze sie witacie, to swiadczy o Was na plus, ale mamy dzial Forum przeznaczony wlasnie na to zeby nikt nie przeoczyl tego istotnego faktu jakim jest WASZE pojawinie sie i mogl sie rowniez przywitac :)
wiec nie witamy sie "byle gdzie" tylko wlasnie w tym dziale ;)
bo nasze srogie Adminki beda psioczyc ;)
Ostatnio zmieniony przez maciek_11 Wto 03 Cze, 2008 20:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ganio 

Dołączył: 21 Paź 2007
Posty: 16
Wysłany: Pią 06 Cze, 2008 17:02   

a moglby ktos np zamiescic zdjecie swojej lampy z ta oprawka , chciałbym zobaczyc jaka to miej wiecej ma byc thx
 
 
mycha 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 12
Wysłany: Pią 06 Cze, 2008 18:14   

ganio! zdjęcie znajdziesz w tym samym temacie na pierwszej stronie, a zamieścił je nie kto
inny, tylko mój szanowny przedmówca maciek. Ty możesz kupić być może nieco inną, ale kształt samej osłony żarówki będzie właśnie taki. :wink:
 
 
yogiii 


Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 10
Wysłany: Pon 09 Cze, 2008 12:29   

jakby co, zamieściłem zdjęcia lampki tu:
http://vitiligo.com.pl/forum/viewtopic.php?t=350
 
 
marthen22 

Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 24
Wysłany: Wto 08 Lip, 2008 21:32   

Heja Ludziska!!!
Jak tam wasze postepy :idea: :?: cos ostatnio nic nie słychowac na tym dziale :cool:
czyzby sie wszyscy wyleczyli!!! :grin: i nie ma o czym pisac...
U mnie szczerze narazie nijak...naswietlam sie oraz smaruje Vitix, do tego ziolka pijam :biggreen: ...i piffkoo czasem tez :zdrówko:
narazie nic nie widac..ale wiem ze napewno beda sukcesy :grin: predzej czy pozniej :grin:
Pozdrofkkaa Nachos :cool:
 
 
arla 

Dołączyła: 01 Cze 2008
Posty: 8
Wysłany: Śro 09 Lip, 2008 21:06   

Cześć wszystkim.Mam swój mały sukces i muszę się nim pochwalić.Wbrew temu co na forum mówicie(że dłonie są pigmentują najpóźniej)to właśnie na dłoniach pojawił mi się pigment.Każdym małym piegiem cieszę się jak dziecko.Biegam na lampy 3 razy w tygodniu i codziennie smaruję się protopikiem i póki co nie zamierzam tego przerywać.Gorąco Wszystkich pozdrawiam narka
 
 
mycha 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 12
Wysłany: Śro 09 Lip, 2008 23:10   

No właśnie apropo postępów i rezultatów leczenia. Od 2 miesięcy naświetlam się rozreklamowaną na forum lampką-ukłony dla Maćka- :wink: Najbardziej zależało mi na tych plamkach, które są najbardziej widoczne. Skoncentrowałam się na tych w kącikach ust i na dłoniach. No i SĄ!!!! wszędzie, na we wszystkich naświetlanych miejscach pojawiły się BRĄZOWE KROPKI :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :hura: Tych koło ust prawie już nie widać, te mniejsze na dłoniach pokryły się taką ilością kropek, że niedługo chyba zapomnę w którym miejscu je miałam.....oby :język: Dla wszystkich zainteresowanych podaję -początkowy czas naświetlania 15 sek. wydłużył się do 10-13 min, ale uwaga, nie dotyczy to twarzy, tam czas naświetlania to w tej chwili 3 min. skóra w tym miejscu reaguje gwałtowniej, łatwo się poparzyć :blush: Przed naświetlaniem smaruję się zakupionym w herbapolu sokiem z dziurawca. Doszłam do wniosku, że skoro dziurawiec ma właściwości fotouczulające, to warto spróbować jak zareaguje w połączeniu z promieniowaniem UVB, również fakt, że cena tego specyfiku jest o niebo niższa od vitixu, nie pozostał bez znaczenia. :mrgreen: O dalszych- mam nadzieję-sukcesach nie omieszkam powiadomić spragnionych dobrych wieści forumkowiczów :ok:
Ostatnio zmieniony przez mycha Śro 09 Lip, 2008 23:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
marthen22 

Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 24
Wysłany: Śro 09 Lip, 2008 23:21   

Hej Mycha!!!
A zdradz mi tajemnce po jakim czasie mialas pierwsze rezultaty :grin: ??????
a naswietlalas sie zawsze tak zeby Ci skora zarozowila :?: :wink:
Ja narazie naswietlam sie tydzien, po 30 s.... no i narazie nawet zarozowien nie widac :idea: to chyba nie jest dobry znak :cool:
 
 
maciek_11 


pole1: 143
imie: Maciek
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 205
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Czw 10 Lip, 2008 11:29   

Mcha , cieszymy sie jak cholera razem z Toba :hura:

dziurawiec to bardzo dobry pomysl, czesto zreszta juz na ten temat bylo na Forum.

gwoli przypomnienia dodam tylko ze chodzi o SOK z dziurawca a nie wywar, z laciny nazywa sie SUCCUS HYPERICI, jest w kazdej aptece , cena nie wysoka.

mozna popijac (najlepiej po zmieszaniu z sokiem pomaranczowym) i smarowac plamki przed opalankiem. tylko oczywiscie trzeba uwazac bo bardzo fotouczula, KONIECZNE okulary przeciwsloneczne przy wychodzeniu na slonko.

pozdrawiam Mycha i zycze dalszych sukcesow, chwal sie jak najczesniej :)
 
 
Abi 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 542
Wysłany: Czw 10 Lip, 2008 17:28   

no to ja też się pochwalę :D

sama lampa u mnie działa

jak pisałam już gdzieś, jakiś czas używalam płynu vitiligo z nią, ale on wydłużał czas naświetlania (?!)

no w każdym razie naświetlam tylko łokcie na razie
i są efekty
sa pokropkowane, powoli kropki zaczynają sie zlewać

bosko :D

dziekuję Wam za wszystko :*

gdyby wszystko przebiegało w tym samym tempie i z tą samą intensywnością, to myślę, że za jakieś 2 lata najpóźniej po plamach nie byłoby śladu :D

oby
 
 
mycha 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 12
Wysłany: Czw 10 Lip, 2008 21:30   

marthen22,
doprowadzałam do lekkiego zaróżowienia skóry poprzez wydłużanie czasu naświetlań, tym bardziej, że skóra przyzwyczaja się i uodparnia -myślę, że spokojnie możesz robić to samo, po prostu się obserwuj, żeby nie przesadzić.
Pierwsze rezultaty były już po 2 tygodniach :razz:
Życzę co najmniej takich samych wyników :lol:
pozdrowienia dla wszystkich
 
 
arla 

Dołączyła: 01 Cze 2008
Posty: 8
Wysłany: Pon 14 Lip, 2008 20:32   

Jestem znowu.Miałam nie przerywać kuracji lampami bo daje to naprawdę świetne efekty.(plamy na dłoniach i pod pachami pokryte są piegami) to mój pan doktor powiedział żę NFZ sugeruje żeby naświetlać się 20 razy w ciągu 6-ciu miesięcy i tylko za tyle zwraca kasę.Więc ja na to że zapłacę ale i na to pan doktor się nie zgodził tylko kazał przyjść za 6 m-cy na kolejne 20 naświetleń.Ręce opadają jak się słyszy takie brednie.I jak tu się nie stresować..................................Pa życzę wszystkim spokoju ducha i wytrwałośći
 
 
Abi 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 542
Wysłany: Pon 14 Lip, 2008 20:50   

Arla, kup sobie swoją lampę

ok 200 zł i możesz się naświetlać, ile Ci się tylko podoba :)
 
 
kalina 
kalina

Dołączyła: 30 Wrz 2006
Posty: 22
Wysłany: Wto 15 Lip, 2008 14:39   

Witam Arla Ja mam tak samo naswietlam sie przez NFZ 20 naswietlan na wiosne i jesien a jak powiedzialam mojej p.doktor ze chciabym wziąsc wiecej naswietlan i ze sobie je zaplace to powiedziala ze wiecej nie mozna i mogą mi wrecz zaszkodzic teraz kupiłam sobie ta mała lampę,którą poleca Maciek no i naswietlam sie juz albo dopiero 3 tygodnie.
 
 
arla 

Dołączyła: 01 Cze 2008
Posty: 8
Wysłany: Pią 18 Lip, 2008 20:16   

I pewnie tak zrobię.Nie widzę innego wyjścia.
 
 
zawer 


Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 59
Wysłany: Śro 10 Wrz, 2008 09:02   

witam zamowilem sobie ta swietlowke pl-s 9w/01/2p i znalazlem na allegro taka obudowehttp://www.allegro...ietlowkowa.html ma wejscie g23 wiec powinna pasowac... jesli ma ktos taka to prosilbym napiszcie czy dzieła dzieki :grin:
 
 
KiTeQ 


Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 87
Wysłany: Śro 10 Wrz, 2008 20:57   

Nie wiem czemu ale mi link nie działa :cry:
 
 
zawer 


Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 59
Wysłany: Śro 10 Wrz, 2008 21:35   

http://www.allegro.pl/ite...ietlowkowa.html teraz powinno byc ok :-) wlasnie niewiem czy zamawiac ja bo wiem ze chyba ktos juz wklejal link z taka samo lampka tylko juz niepamietam czy ona byla ok a na forum nie moge znalesc tego watku :neutral:
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Sob 22 Lis, 2008 16:13   

Z tego co zauważyłem, najwięcej postępów jest po naświetlaniach... u mnie też są po stosowaniu oleju babći, jednak ja trochę przeoczyłem sprawę bo przez miesiąc smarowałem się raz dziennie bez beta karotenu zamiast 2 razy dziennie z beta karotenem i selenem... mimo to widzę kilka większych kropek pigmentu na stopach i na rękach jednak po skończeniu solarium idę na solarium bo jednak naświetlanie to najskuteczniejsze leczenie z tego wszystkiego mimo, iż olej mnie nie zawodzi na razie:)
 
 
Iga 

Dołączyła: 01 Sty 2009
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 02 Sty, 2009 00:13   

Hej, jestem nowa. Wstępnie się przywitałam i opisałam moją historię w dziale "poznajmy się". Dzięki Wam wyzwałam moje plamki na pojedynek jakieś 2-3 miesiące temu. Dzisiaj stosuję już 2 opakowanie Protopicu (drogi.... :-? ) oraz naświetlam się domową lampką (dzięki Maćku za inspirację :wink: ). I oto co się zmieniło: jedna z dość większych plamek w okolicach majtkowych :lol: na tyle pokryła się pigmentem, że aby ją zobaczyć muszę rozciągnąć skórę. Inne, równie duże a także większe stopniowo pokrywają się kropeczkami pigmentu. Plamki na plecach ani drgnęły, ale może dlatego, że ich nie smarowałam Protopicem (sama nie sięgam), a jedynie naświetlam. Acha i jeszcze przed naświetlaniem smaruję plamki sokiem z dziurawca. Nic więcej. Jestem szczęśliwa, zszokowana....., nie wiem ile to zajmie, ale będę się naświetlać i głęboko wierzę w sukces. Chociaż fakt, trudno uwierzyć, że po 23 latach będę mogła na plaże założyć normalny kostium :o (do tej pory nosiłam ze spodenkami)
 
 
kasiulka23_hh 

Dołączyła: 09 Lis 2008
Posty: 15
Wysłany: Śro 28 Sty, 2009 12:06   

maciek_11, Macku mam pytanko poniewaz znalazlam taka siwtlowke na stronie philipsa tyle ze po calej nazwie ma 1C i niewiem czy to dokladnie ta sama.Prosze zobacz i daj mi znac.Mam zamiar zaczac sesje naswietlajace w domku przy pomocy lampki i zastanawiam sie czy uzywanie silnego Dovobetu akupionego w Angli przyniesie skutek czy moze jest to za silne i powinnam zostac przy vitixie?czekam na odp.kasia;)

[ Dodano: Sro 28 Sty, 2009 12:07 ]
aha podsylam linka do tej swietlowki http://www.prismaecat.lig...left_nav=gb_en&
pozdrawiam;)
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Pią 13 Lut, 2009 10:42   

Jedna plama na sutku zniknęła... poza tym wydaje mi się, że plamy ogólnie mi ściemniały trochę. Chodzę na solarium, tzn. chodziłem bo już mi się nie chce, biore beta karoten i selen i dziurawiec czasami. 20 lutego mam wizytę u dermatologa, chcę iść na lampy z vitiskinem. Aa no i zamierzam spożywać ciecierzycę... skoro hindusowi pomogło to czemu mi ma nie pomóc?:)
 
 
Bernadeta 


imie: Bernadeta
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 06 Paź 2008
Posty: 168
Skąd: Radom / UK
Wysłany: Pon 23 Mar, 2009 13:57   

Wiosna za oknem, corac to bardziej skape ciuszki ludkowie ubieraja, a ja zaczynam ponownie naswietlanka swoja wlasna lampka wreszcie :razz: :!: zaczynam ofensywe na najbardziej uparte plamki pod pachami, dloniach, stopach i miejscach intymnych to krepujace :sad: ale tam trace bardzo duzo barwnika :sad: o postepach bede informowac na biezaco. Kuracje domowa zaczelam dokladnie 21 lutego br po 5 latach od przeprowadzenia ostatniej kuracji naswietlaniami pod kierunkiem dermatologa. Podobnie jak poprzednio stosuje naswietlanie od 30 sekund na plame, obecnie jest to 2 minutki i tak co 2 tygodnie o 30 sekund zwiekszam czas naswietlan, plamki robia sie rozowe, a nastepnego dnia wracaja do bialego koloru, naswietlam je co 2 dni, pije sok z dziurawca(smaczny rowniez z sokiem jablkowym) i smaruje na noc Daivonex'em. Trzymajcie kciuki, bo nie bylo dla mnie pocieszajace, ze tylko zaleczylam chorobe i po kilku latach od naswietlan plamki znow daly znac o sobie :-?
 
 
Natalia_90 


imie: Natalia
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 11 Cze 2008
Posty: 338
Skąd: Chojnice
Wysłany: Pon 23 Mar, 2009 16:21   

w takim razie Bernadetto trzymam kciuki :) widać, że jesteś zdeterminowana do tego, by pożegnać się z plamkami i mam nadzieję, że choć trochę pigmentu Ci wróci :)
 
 
misiek 

Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1
Wysłany: Sob 04 Kwi, 2009 22:58   Vitix

Zazdroszczę wam,Którym w jakimś stopniu pomógł żel.
Używam żelu Vitix od dwóch lat,(bez lamp) tylko ,słońce.
I Nic.
Być może w połączeniu,z tabletkami da efekt.
Ale jak na razie, rozpacz!
Bielactwo mam po Ojcu!
On nie Miał żadnych możliwości leczenia tej choroby.
Mam nadzieję że ja tak. :wstydzi:
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Czw 16 Kwi, 2009 08:34   

Kiedyś czytałem, że Vitix bez lamp nie działa... wiele opinii jest na forum, że przynosił efekty w połączeniu z UVB ale efekty powolne, ale jednak były...
 
 
maciek_11 


pole1: 143
imie: Maciek
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 205
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Pią 17 Kwi, 2009 23:39   

witam po dłuuuugiej przerwie !
przepraszam, że się nie pokazywałem. po zalogowaniu wyskoczyło mi okienko informujące, że od ostatniego mojego logowania pojawiło się... bagatela... kilkaset postów !!!!
z jednej strony bardzo się ucieszyłem (że Forum tak się nam ładnie rozwija), no a potem smutna konstatacja - bardzo dużo nas - łaciatych...
dostawałem sporo pytań na priva, na wszystkie starałem się odpisywać, niekiedy ze zwłoką (za co przepraszam).
posypuję czoło popiołem, biję się w piersi, postaram się nadrobić zaległości,
pozdrawiam Wszystkich serdecznie,

Maciek
 
 
kasia i hera 


Dołączyła: 29 Kwi 2009
Posty: 7
Wysłany: Śro 29 Kwi, 2009 22:41   Re: no, mysle ze jednak spory sukces !!

SIEMA MAM NADZIEJE ZE PIGMENT POWROCI KOBINATOR Z CIBIE ALE SADZE ZE TRZEBA WSZYSTKIGO PROBOWAC BY WLCZYC Z PLAMSKAMIK
Ostatnio zmieniony przez Czesiu Śro 29 Kwi, 2009 23:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Czw 30 Kwi, 2009 08:49   

Szkoda, że nie mogę pokazać Wam zdjęć z repigmentujących się plam na biodrach po miesiącu stosowania Tevaskinu z UVB... wczoraj zauważyłem kropki pigmentu na piszczelach, normalnie ahh :mrgreen: czekamy na VitixTablets :)

Edit:
Błagam, nie piszcie do mnie e-mail'i - tylko PW :!:
Ostatnio zmieniony przez xmati6 Czw 30 Kwi, 2009 08:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Nie 03 Maj, 2009 22:05   

witam,

chyba cos mi pomaga [cokolwiek to jest- bo stosuje monoterapie zamiast poli] i dzis zauwazylem, ze wyskoczyly mi kropki pigmentu na plamie w kaciku ust, oprocz tego na narzadach plciowych :P oraz poznikaly drobne kropki - biale na nodze, zas repigmentacja na kolanach i stopach powieksza sie. ogolnie to wszyscy domownicy mowia mi, ze plamy ogolnie pociemnialy :) mam nadzieje, ze z uporem i systematycznoscia wygram i nie przegram zycia :)
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Pon 04 Maj, 2009 12:23   

U mnie też w miejsciach intymnych coraz więcej kropek, poza tym na biodrach też do przodu, na piszczelach nogi prawej zauważyłem duże kropki - cholera, wylecze sie :lol: :lol:
 
 
Natalia_90 


imie: Natalia
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 11 Cze 2008
Posty: 338
Skąd: Chojnice
Wysłany: Pon 04 Maj, 2009 18:31   

ja właściwie nic takiego oprócz suplementów nie stosuje, ale przez weekend majowy trochę się opalałam i moje plamki na brzuchu własciwie nie są wcale tak mocno widoczne a dodam, że nie mam zaczerwienia, są białe, ale jakby mniej widoczne, moze mi podochodziły jakies kropki pigmentu ;)
 
 
Karina 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 110
Wysłany: Pon 04 Maj, 2009 20:05   

Również mi pojawiaja sie cały czas pigment-i to nie jakies malenkie kropeczki tylko juz wieksze kropki i zlewaja sie w jedna całosc. Najgorzej mam chyba z dłonmi i stopami
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Pon 04 Maj, 2009 20:27   

Karina - co stosujesz? Jak długo?
 
 
Bernadeta 


imie: Bernadeta
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 06 Paź 2008
Posty: 168
Skąd: Radom / UK
Wysłany: Wto 05 Maj, 2009 17:18   

wreszcie po 2 dlugich miesiacach i u mnie na jednej wielkiej plamie pod pacha zaczely pokazywac sie kropy pigmentu :grin: szkoda ze tylko na jednej stronie, plamy na dloniach wokol kazdego palca na 1cm od paznokci w dalszym ciagu nie daja za wygrana dobrze, ze chociaz sa rozowe co powoduje, iz sa mniej widoczne to samo z plamami wokol oczu i ust, sukces niewielki ale zawsze cos :grin:
pozdrawiam wszystkich cieplutko
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
  Wysłany: Pią 22 Maj, 2009 21:56   

http://www.sendspace.com/file/cbfb6h
jeśli nie możecie otworzyć, proszę dać znać

Moje efekty po 1,5 miesiąca stosowania: Tevaskin; 2,5 miesiąca UVB; 1 miesiac zioła z Indii. Prócz tego jakieś 9 dni biorę tabletki Vitix. Pierwsze efekty miałem na prawym biodrze i piszczelach; można powiedzieć że tak co drugi dzień zauważam kilka nowych kropek pigmentu.

Jeśli powiększycie zdjęcia to widać jaśniejsze kropki pigmentu, których wcześniej nie mogłem dostrzec więc jeszcze bardziej się podbudowałem :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez xmati6 Pon 25 Maj, 2009 13:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mak 

Dołączyła: 22 Maj 2009
Posty: 2
Wysłany: Pią 29 Maj, 2009 10:08   

Hej.Jestem nowa.Czy mógłby ktoś napisać ,co to jest ten tevaskin ,ile kosztuje i jakie są skutki uboczne(ostrożność po protopiku),i gdzieś przeczytałam o ciecierzycy.Gdzie ją można kupic.POZDRAWIAM
 
 
Natalia_90 


imie: Natalia
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 11 Cze 2008
Posty: 338
Skąd: Chojnice
Wysłany: Pią 29 Maj, 2009 14:02   

witaj, o Tevaskinie poczytaj na forum, bo dużo było o tym pisane, bodajze też w tym temacie, natomiast o cieciorce to prosze tu http://vitiligo.com.pl/forum/viewtopic.php?t=497 :) możesz to kupić w sklepach ze zdrową żywnościa, ale w supermarketach tez, tam gdzie masz dział z jakimiś Bio-produktami ;) ja tam kupiłam
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Pią 29 Maj, 2009 22:16   

Jak oceniacie moje efekty? Ja mysle, ze jak na tak krotki czas kuracji to jest super!!
 
 
mak 

Dołączyła: 22 Maj 2009
Posty: 2
Wysłany: Pią 29 Maj, 2009 22:50   

Natalia_90 dzięki
 
 
zawer 


Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 59
Wysłany: Sob 30 Maj, 2009 08:33   

Siemka mati postępy niezłe a miałem podobnie z tym że mi jedna duża plama zeszła praktycznie całkiem po tym jak się spaliłem heheh :grin: a na nogach miałem bardzo duże zmiany teraz mam o połowe mniejsze i pewnie wszytsko by zeszło gdyby nie kompletny brak czasu na naświetlania :cry: dodam że stosowałem tylko małą lampkę uvb i myślę nad kupnem dużej żeby naświoetlić całe ciało.pozdrooo
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Wto 16 Cze, 2009 12:27   

http://www.sendspace.com/file/cbfb6h :arrow: 22 maja
http://www.sendspace.com/file/ky47yt :arrow: 16 czerwca


Minęły 3 tygodnie a różnica duża moim zdaniem :biggreen: Lecze się Tevaskinem od 10 kwietnia czyli 2 miesiące i tydzień. Ja nie znam skuteczniejszego leku...

:mrgreen: :mrgreen: Jestem baaaardzo zadowolony z moich postępów i jeszcze raz polecam terapię Tevaskin+UVB+zioła z Indii :!: :!: :arrow:
Ostatnio zmieniony przez xmati6 Wto 16 Cze, 2009 12:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
k.mil 

Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 29
Wysłany: Wto 16 Cze, 2009 13:30   

O kurde nieźle :mrgreen: A można ten Tevaksin stosować na twarzy? W okolicach oczu i ust?
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Pon 06 Lip, 2009 18:59   

Moje efekty na dzień dzisiejszy:

http://www.speedyshare.com/929801650.html

ja tam jestem bardzo zadowolony, plamy na twarzy mi juz calkowicie zeszly , nowe plamy mi sie nie pojawiają :) troche zaniedbuje UVB ostatnio bo duzo wyjezdzam i pewnie efekty bylyby jeszcze szybsze:)
 
 
ssandrietta 


imie: Sandra
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Cze 2008
Posty: 91
Skąd: Małopolska
Wysłany: Śro 16 Wrz, 2009 19:03   

kurcze zazdroszcze wam tej wytrwalosci. leczylam sie za malego, byly skutki i to spore ale przerwalam, teraz w maju kupilam lampe vitiskin i protopic naswietlalam sie jakis miesiac i tez przerwalam. chce sie z tego wyleczyc ale jak pomysle ze godzine mam spedzic przy lampie to mi sie odechciewa. Do wszystkiego mam taki slomiany zapal. teraz zima sie zbliza tony ubran przykryje mi plamy wiec o nich zapomne a na wiosne znow bedzie placz i pretensje do siebie ''jaka ja bylam glupia''. Nie wiem juz jak mam sie motywowac :cry: :cry: Do wyleczenia wystarczy tylko chciec a reszta sie jakos potoczy..
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Śro 16 Wrz, 2009 22:15   

ssandrietta napisał/a:
Do wyleczenia wystarczy tylko chciec


Jesien i zima to czas dobry dla naswietlan UVB - śmialo bierz sie za opalanie plamek, smaruj sie tym Protopiciem i pisz o efektach!!:)
 
 
marco255 

imie: michal
Dołączył: 24 Lis 2009
Posty: 1
Wysłany: Wto 24 Lis, 2009 18:22   

maciek_11, hej gdzie mam kupic taka swietlówke i czy wysłyłaja ją pocztą ,pomóz
 
 
Disorder 

pomogl: pomogl
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 46
Skąd: Ldn :)
Wysłany: Śro 25 Lis, 2009 09:34   

Hej marco255.
Ja Ci odpowiem zamiast maćka, bo dawno go widziałem na forum i myślę, że czekałbyś długo na odpowiedź. Poniżej zamieszczam link, gdzie możesz taką świetlówkę :
http://allegro.pl/item822...uvb_311_nm.html

Jednak musisz jeszcze kupić sobie lampkę żebyś miał gdzie wsadzić świetlówkę i po zmontowaniu możesz zacząć naświetlanie :)

Pozdrawiam
 
 
ssandrietta 


imie: Sandra
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Cze 2008
Posty: 91
Skąd: Małopolska
Wysłany: Pią 19 Lut, 2010 20:53   

Nie wiedziałam gdzie to zamieścić a znalazłam na youtube fajny filmik( nie po ang ale wiadomo o co chodzi) :-) wyjaśniający jedna z przyczyn powstawania plamek:) jednym słowem im bardziej będziemy myśleli o naszych plamkach tym bardziej się będziemy stresować i nasilać objawy. ja w sumie odziedziczyłam po dziadku chorobę ale powodem wystąpienia objawów był z pewnością stres. Ciekawa cześć zaczyna sie od 3 min. http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
 
Lelo3008 
RePuBlIkA


imie: Łukasz
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Lip 2009
Posty: 402
Skąd: Ciechan/Olsztyn
Wysłany: Sob 20 Lut, 2010 09:45   

Wiesz ssandrietta ja to już nie wiem co o tym myśleć... Od października przerwałem kurację do teraz, mało wchodziłem na to forum czyli mało myślałem o vitiligo. A tu co?? Caaałe plamisko przy ustach powróciło, na szczęście powieki są chociaż ok ale w te wakacje nie daruję! Wyleczę buźkę do końca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo