Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ariel
Wto 12 Cze, 2007 16:52
kamuflaż doskonały
Autor Wiadomość
magdaza 

imie: Magda
Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 94
Skąd: ?l?sk
Wysłany: Pon 17 Paź, 2011 16:11   

Dzięki za informację, dla mnie akurat wiedzy na ten temat nigdy dość. :-)
 
 
dalmatynka 

Dołączyła: 13 Lip 2011
Posty: 8
Wysłany: Pią 21 Paź, 2011 13:05   

Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić, żebym smarowała się zwykłym kosmetykiem kamuflującym na powierzchni skóry i miałby on mi się utrzymać na skórze przy myciu rąk albo kąpieli w basenie. Jedyne co się tak może utrzymać, to płyn kosmetyczny z DHA albo samoopalacz i nie ukrywam, że jest to najwygodniejsze rozwiązanie jak dla mnie. I nie wyobrażam sobie myć się tak żeby nie zmywać kamuflażu codziennie po to tylko, żebym nie musiała go nakładać na drugi dzień. Mimo wszystko wołałabym już w ogóle wtedy nie kamuflować plam.
 
 
magdaza 

imie: Magda
Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 94
Skąd: ?l?sk
Wysłany: Czw 24 Lis, 2011 15:02   

Dzielę się moimi doświadczeniami po zakupie Dermotanu.

Oczywiście nie trzyma się on tydzień tylko krócej, ale dobre i to.
Śmierdzi tylko jak wyciąg z dziurawca, więc przypuszczam, że dziurawiec stanowi znaczną część jego składu plus jakieś utrwalacze jak w samoopalaczu.
Inną sprawą jest to, że jak ktoś ma całkowice białe plamy, to rzeczywiście fajnie pokrywa.
Ja po naświetlaniach mam na większości plam pełno kropek repigmentacyjnych, jest ich tak dużo, że nie za bardzo da się je omijać podczas smarowania, bo bym siedziała nad tym kilkanaście godzin. :lol:
 
 
slavo 
Slavo

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Paź 2007
Posty: 179
Skąd: kraków
Wysłany: Czw 24 Lis, 2011 23:13   

[quote="magdaza"]Dzielę się moimi doświadczeniami po zakupie Dermotanu.

Oczywiście nie trzyma się on tydzień tylko krócej, ale dobre i to.

A mówiłem że nie trzyma tak długo jak ktos tutaj wczesniej bredził.
Pozdrawiam
 
 
kalina 
kalina

Dołączyła: 30 Wrz 2006
Posty: 22
Wysłany: Pią 25 Lis, 2011 21:07   

Napisz dokładnie jak nakładasz dermotan czy go mieszasz z woda bo mi wychodzi zawsze pomaranczowy odcień i z tego powodu nie jestem z niego zadowolona.
 
 
Gabriel 


Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 9
  Wysłany: Sob 26 Lis, 2011 01:09   

Zastanawia mnie czy te wszystkie sposoby maskowania nie powodują lub będą powodowały jeszcze większych problemów w przyszłości :?:
 
 
Pastore 


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 109
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 26 Lis, 2011 04:46   

To wszystko później zadziała na psychikę :)powodzenia :)lepiej zaakceptować niż żyć w strachu że ktoś plamę zobaczy :)
 
 
magdaza 

imie: Magda
Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 94
Skąd: ?l?sk
Wysłany: Sob 26 Lis, 2011 16:39   

U mnie działa na psychikę.... ale pozytywnie, ha, ha. Po co tak krakać Ramon i Gabriel?
Nie odczuwam paniki, że ktoś zobaczy plamę (nie zawsze makskuję) , ale stanowczo sie lepiej czuję, gdy ich nie widać.
Kalina, nie mieszam z wodą tego dermotanu, akurat do mojej karnacji w miare pasuje :)
 
 
junior 

Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 103
Wysłany: Pią 06 Sty, 2012 20:21   

Witam! ;)
Mam pytanie, na jak długo starcza Wam Viticolor? zamówiłem , choć jeszcze nie przyszedł.
Z góry dzięki!! ;)
 
 
pawelpost 

imie: Paweł
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 50
Skąd: Białystok
Wysłany: Sob 07 Sty, 2012 00:38   

Dla mnie w sezonie zimowym jedna tubka na całą zimę wystarcza bo i tak mało co widać plamy ale w sezonie letnim to z 2 tubki schodzą. A możesz podać link skąd zakupiłeś Viticolor?
 
 
junior 

Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 103
Wysłany: Pią 13 Sty, 2012 21:33   

Dzięki! Przepraszam , że dopiero teraz piszę-problemy z Internetem. Viticolor zamowilem z allegro. Teraz też ktoś wystawił. Nie wiem czy mogę podać link , ale jeśli ktoś chce kupic, to można wpisać na allegro i wyskoczy-wystawione jest do 25 stycznia. :)

PS. Swój Viticolor zamówilem od tego samego gościa. ;)
Ostatnio zmieniony przez junior Pią 13 Sty, 2012 21:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
darsento 

Dołączył: 27 Sie 2011
Posty: 69
Skąd: Rypin
Wysłany: Śro 25 Sty, 2012 13:23   

A jak wygląda sprawa z Viticolor? polecacie? jak wygląda to cenowo, jakościowo?
 
 
pawelpost 

imie: Paweł
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 50
Skąd: Białystok
Wysłany: Sob 04 Lut, 2012 13:43   

Poszukuję Viticoloru! Może ma ktoś odsprzedać tubkę lub wie gdzie można zamówić szybko. Będę wdzięczny za jakiekolwiek info gdzie to można dostać teraz. Pozdrawiam
 
 
Kumciaki 


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 253
Wysłany: Nie 18 Mar, 2012 14:56   

dziadostwo takie! Te wszystkie kamuflaże i ciężkie podkłady źle wpływają na moją cerę, a najgorzej pod oczami i dookoła. Jakieś pierwsze zmarszczki widze pod oczami własnie. bo tam najwięcej tego podkładu daje, a ja jestem pewna,że to od tych kosmetyków. Na twarzy mam strasznie dużo plam i do tego ciemną karnację.....załamać się idzie :cry:

[ Dodano: Nie 18 Mar, 2012 15:00 ]
zamiast na te drogie kosmetyki często przekraczające 100 zł za tubkę mogłabym sobie kupić coś innego jak normalny człowiek :roll: miałam viticolor, takie koło z kroylan, vichy. samoopalacze i inne różne i nie znalazłam nic idealnego. Wszystko do d***
 
 
Alicja_Wro 

Dołączyła: 05 Maj 2012
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 05 Maj, 2012 08:02   

Hej
Wpadłam do Was poszukać sposobu na maskowanie plam dla mojej Mamy.
Zachęcona Waszymi opiniami chcę zabrać Ją na opalanie natryskowe, żeby sprawdzić czy to zadziała (może wtedy zakupimy całą tę maszynerię?). W ofercie gabinetu kosmetycznego znalazłam takie usługi jak "makijaż pernamentny-maskowanie bielactwa oraz blizn" oraz "makijaż pernamentny paramedyczny-maskowanie plam bielactwa" - ceny są kosmiczne bo od 500zł do... nie wiadomo (przy pierwszej usłudze do 3.000zł, przy drugiej zaczynamy od 1.000 zł i nie ma końca). Kogo na to stać? Pani w gab.nie potrafiła mi powiedzieć na czym to polega, ktoś ma dzwonić w poniedziałek. Może da się coś z ich sposobu zrobić w domowym zaciszu? Na pewno byłoby taniej.

W chwili obecnej poszukuję dobrego samoopalacza - Mama ma w zasadzie przedramiona i nogi po prostu białe :(
Na twarz używa Drula Pigment i jest bardzo zadowolona.

Byłabym wdzięczna za każdą podpowiedź a'propo samoopalacza i sposobu jego nakładania.
Wiadomo, że dłunie trzeba umyć po aplikacji bo są po prostu ciemne, ale wtedy znowu schodzi samoopalacz i widać plamy.
Może jest jakiś samoopalacz do dłoni? Delikatniejszy?
Nie jestem dobra w te klocki bo nigdy nie używałam :neutral:
Wiadomo, że z rana przed pracą nie za bardzo jest czas na śmiganie z patyczkiem kosmetycznym. Zresztą Mama dłonie ma praktycznie ciałe białe już :(


Pozdrawiam
 
 
Ulencja 


imie: Urszula
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Kwi 2008
Posty: 277
Skąd: Toruń
Wysłany: Sob 05 Maj, 2012 13:38   

witaj Alicjo,
według mnie zabierz mamę na to opalanie natryskowe,mają tam różne odcienia płynu i coś tam wybierzecie.Kosmetyczka spryska mamę i same zobaczycie jaki będzie efekt.eśli chodzi o makijaż permanentny,to nie wiem czy to dobre rozwiązanie,plamy powiększają się,zmieniają kształt a kasy pójdzie na to full.
Ja sama mam plamki na dłoniach.Fatalnie wyglądają,bo cerę mam na prawdę ciemną.Maskuję je płynem do opalania natryskowego.Biorę pędzelek i jadę:)
Nawet dzisiaj zakupiłam odrobinę od kosmetyczki,trzymam to w lodówce i na długo starcza.Ten który mam rozprowadza firma Technotan.
Pozdrawiam serdecznie
Ulka
 
 
szanti12318 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 736
Wysłany: Sob 05 Maj, 2012 18:15   

Dobry samoopalacz ma nivea ale on jest taki delikatny. Mocniejszy jest z Rosmana tylko jego trzeba rownomiernie nakladac bo mogą wyjśc zacieki. Ale wydaje mi sie ze samoopalacz smarowany na cialo zrobi kontrast pomiedzy skora z plamami, a znowu kamuflowanie plam samoopalaczem to ciezka sprawa.
 
 
szanti12318 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 736
Wysłany: Wto 08 Maj, 2012 18:56   

Pani Ulencjo przeglądając różne tematy wpadłam na Pani post. Napisała Pani tam iż była u jakiejś babci, która dała Pani jakiś płyn na bielactwo. Może pisała Pani jakie były efekt ale czy mogła by pani napisać jeszcze raz? Bardzo mnie to zacieekawiło
 
 
Ulencja 


imie: Urszula
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Kwi 2008
Posty: 277
Skąd: Toruń
Wysłany: Śro 09 Maj, 2012 08:59   

Witaj Szanti,
mnie nic na to bielactwo nie pomogło,żadne płyny ani mazidła,ani nawet Dermabest ze Stanów.Pozbyłam się jedynie uczucia napięcia jakie mi ciągle towarzyszyło.
Oczyściłam organizm Detoksyfitem.Brałam tez Immun Drags,który jest rewelacyjny na pozbycie się wszelkich wirusów i grzybów.
Teraz jedynie kamufluję dłonie płynem do opalania natryskowego.
Pozdrawiam serdecznie
Ulencja
 
 
szanti12318 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 736
Wysłany: Śro 09 Maj, 2012 10:28   

Ma Pani plamki tylko na dłoniach? a co to takiego Dermabest?
 
 
Ulencja 


imie: Urszula
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Kwi 2008
Posty: 277
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw 10 Maj, 2012 08:35   

Tak,przewaznie na dłoniach.Pojawiły mi się tez niewielkie odbarwienia koło ust i na stopach.Te na dłoniach,to mnie bardzo denerwują,mam ciemną cerę i rzucają się w oczy.
Dermabest,właściwie Novitil jest żelem niby do leczenia bielactwa.Ktoś się na tym forum tak nim zachwycał,że go kupiłam.Drogi i nic nie wart.
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Czw 10 Maj, 2012 11:44   

Cytat:
Ulencja napisał/a:
ermabest,właściwie Novitil jest żelem niby do leczenia bielactwa.Ktoś się na tym forum tak nim zachwycał,że go kupiłam.Drogi i nic nie wart.


Ulencja - trochę uogólniasz, bo mi Novitil pomógł i właśnie będę go znowu w lecie używał a w zimie z lampami więc jest dla mnie szans że pozbędę się tego ;) Miałem 2 letnią przerwę w leczniu, czy 1.5 roku od Novitilu.

Jak ktoś ma wątpliwości to zerknijcie do mojego leczenia (ikonka czerwonego krzyżyka). Barwnik z miejsc zrepigmentowanych nie zniknął.
Ostatnio zmieniony przez blabla Czw 10 Maj, 2012 11:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
szanti12318 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 736
Wysłany: Czw 10 Maj, 2012 12:40   

No własnie mi zrepigmetowały się plamki zostały jakies male punkty i chcialabym uzyc jakiegoś specyfika zeby wzmocnic pigment:) Gdzie molge kupic ten Novitil?
 
 
Ulencja 


imie: Urszula
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Kwi 2008
Posty: 277
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw 10 Maj, 2012 19:47   

W Kanadzie.Ja zamawiałam przez koleżankę mieszkającą w Stanach.Płaciła chyba ponad 80 dolarów.
Wkurza mnie,że innym coś pomaga a mnie nie.Dlaczego???? :cry:
 
 
xomkax 


imie: Ola
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 23 Mar 2011
Posty: 647
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 10 Maj, 2012 20:59   

Każdy jest inny, więc na jednych coś działa, na innych nie. Skóra różnie reaguje.
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Czw 10 Maj, 2012 21:12   

@Ulencja, nie wiem jak Ty, ale ja stosowałem go regularnie, bez opuszczania jakiegokolwiek dnia z smarowaniem + światło i dbałem cholernie o właściwe odżywianie.
Ostatnio zmieniony przez blabla Czw 10 Maj, 2012 21:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
away 

imie: Łukasz
Dołączył: 25 Cze 2012
Posty: 12
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: Pon 25 Cze, 2012 17:27   

Cześć , mam problem z zakryciem plam na twarzy (głównie okolice oczu oraz ust i brody).Nie mam ciemniej karnacji więc plamy nie są bardzo widoczne ale jednak widać różnicę szczególnie latem. Stosowałem jakiś puder maskujący ale nic nie zakrywa.
 
 
junior 

Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 103
Wysłany: Pon 25 Cze, 2012 18:33   

hej ;D
według mnie najlepszy jest coverderm lub covermark, naprawdę bardzo dobrze zakrywa plamy, jesli oczywiście jeszcze dobrze dobierzesz sobie kolor. Polecam naprawdę. To jest podkład mocno kryjący,ale umiejętnie stosowany nie jest widoczny ,albo jest widoczny bardzo mało, przynajmniej u mnie. Też mam plamy na twarzy i po zastosowaniu tego ludzie chwalą mi ładną cerę , zamiast dziwić sie,ze cos mam bialego..
Mozna to zamówic na allegro,ale ja polecam,jesli masz taka mozlwosc, przejechać się do Krakowa, bo tam własnie sprzedaje te kosmetyki pewna pani,ktora sprowadza je z Wloch bodajże...na miejscu mozna sobie dobrac kolor. jest jeden minus, podkald kosztuje okolo 120 zlotych,ale starcza na bardzooo dlugo,jesli bedziesz stosowac tylko na plamy to na rok powinien starczyc,albo i dluzej,tak sadze
pozdrawiam ;p
 
 
Lilaaa 

Dołączyła: 30 Maj 2012
Posty: 63
Wysłany: Wto 26 Cze, 2012 10:02   

Kosmetyki kryolan są całkiem niezłe lecz też nie tanie.
 
 
szanti12318 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 736
Wysłany: Pią 29 Cze, 2012 09:34   

Moje plamki na brzuchu (nie było ich dużo) sie zrepigmentowały tylko gdzie niegdzie pozostały punkciki i już sie tak nie naswietlam tylko jak mi sie przypomni ale teraz lato i chcialabym sie ich wkoncu pozbyc. Widze ze dzieki opalaniu zlewaja sie ze skora i juz jest coraz lepiej. Mam jedno znamie suttona ktorego narazie nie naswietlam bo widze ze samo zanika. Moje pytanie jak kamuflujecie plamy gdy idziecie na plaze?

[ Dodano: Pią 29 Cze, 2012 10:35 ]
nie chodzi mi o plamy na twazry tylko na ciele? polecicie jakis kosmetyk? uzylabym go do tej bialej obwodki.
 
 
junior 

Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 103
Wysłany: Nie 01 Lip, 2012 14:25   

covermark; tylko taki do ciała ;D

pozdrawiam ;p
 
 
Zygcia 


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 22 Cze 2006
Posty: 153
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 04 Lip, 2012 15:01   

http://www.youtube.com/wa...feature=g-all-c
polecam filmik z youtube, na którym jest pokazane maskowanie szyji kosmetykami kryolan.
A propos filmiku to ktoś na dole w komentarzach napisal, że zniknely mu plamy z nóg i pleców po jakiejs maści francuskiej z drobinkami złota i pillingiem ..przepisanym przez lekarza, dziwne i o niczym takim nie słyszałam. ale jesli coś o tym wiecie to dajcie znac :)
 
 
szanti12318 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 736
Wysłany: Czw 05 Lip, 2012 08:15   

nie ma nikt konta na you tube aby spytac o ta masc? widzialam juz kiedys ten filmik. Ja mam problem ze znamionem suttona i mam kilka punkcików po plamie ktora sie zrepigmentowa dzieki lampie uvb.
 
 
Dawid 


pomogl: pomogl
imie: Dawid
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 302
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Czw 05 Lip, 2012 15:27   

Ja mam konto. :-) Jedna z osób mówi o maści podobno na "V", czyli może to być Vitix bo ona ma jakieś drobinki w sobie( ten efekt peelingu)...
 
 
szanti12318 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 736
Wysłany: Czw 05 Lip, 2012 18:06   

A vitix to francuska maść? nigdy jej nie stosowałam a gdzieś tutaj czytałam nie sprzyjające temu specyfikowi komentarze.
 
 
xomkax 


imie: Ola
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 23 Mar 2011
Posty: 647
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 05 Lip, 2012 18:48   

Ja na Vitix nie narzekam, wrecz przeciwnie. Plamy na kolanach zabarwiają się bardzo ładnie :)
 
 
Dawid 


pomogl: pomogl
imie: Dawid
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 302
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Czw 05 Lip, 2012 19:05   

Ja nie stosowałem, ale chyba zacznę bo widzę, że coś rusza a te afrykańskie upały mogą temu pomóc :biggreen: . Czy francuska to nie wiem(ciężko znaleźć w necie), tabletki były tutaj na forum zamawiane z Estonii.
 
 
xomkax 


imie: Ola
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 23 Mar 2011
Posty: 647
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 05 Lip, 2012 19:07   

Próbować nie zaszkodzi. :) A afrykańskie upały faktycznie są pomocne. Chociaż mogłoby być kilka stopni mniej... ugotować się można!
 
 
Dawid 


pomogl: pomogl
imie: Dawid
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 302
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Czw 05 Lip, 2012 20:39   

xomkax napisał/a:
kilka stopni mniej.


kilka tak, ale nie za dużo bo fajnie dziewczyny wtedy chodzą :razz:
 
 
xomkax 


imie: Ola
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 23 Mar 2011
Posty: 647
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 05 Lip, 2012 20:44   

hehe tak, ja wiem... ;p aczkolwiek zazwyczaj na dziewczyny nie patrzę :)
 
 
taka j. 

Dołączyła: 14 Sie 2012
Posty: 5
Skąd: ?l?sk
Wysłany: Śro 15 Sie, 2012 06:16   

Hej, mam pytanie, bo właśnie za 3 dni jadę do Tunezji, nie mam nic z lekarstw na bielactwo (dowiedziałam się wczoraj) więc raczej nic nie nabędę już. Jak mam się zachowywać tam, bo się boję co się stanie z tymi moimi plamami w takich upałach właśnie, czy nie będą bardziej widoczne albo czy słońce nie sprawi, że wyjdą nowe???
 
 
junior 

Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 103
Wysłany: Pią 17 Sie, 2012 20:24   

Hej :)
@taka j. ,zachowuj się normalnie, tak jakbyś nie miała bielactwa. Najlepiej w ogóle o nim nie myśl.
Słońce pomaga, po nim wiele plam zachodzi. Nie unikaj słońca. Może nie smaż się też jakoś bardzo,żeby się nie poparzyć. Zależy jak reagujesz na słońce i jaką masz karnacje. Plamy staną się bardziej widoczne od słońca, bo kontrast się zwiększy,ale jest też możliwość,że pojawi się pigment, tym bardziej,jeśli są to 'młode' plamy. Nowe plamy wyjśc nie muszą, mogą pokazać się te, które były,ale w wyniku opalenizny stały się bardziej widoczne.
Pozdrawiam i życzę wspaniałych wakacji! :D
Ostatnio zmieniony przez junior Pią 17 Sie, 2012 20:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ulencja 


imie: Urszula
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Kwi 2008
Posty: 277
Skąd: Toruń
Wysłany: Sob 01 Wrz, 2012 22:06   

http://smartcover.com./varicose-veins.html a co myślicie o tym?
kolezanka ze Stanów mówiła,że teraz tak to reklamują
 
 
Ulencja 


imie: Urszula
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Kwi 2008
Posty: 277
Skąd: Toruń
Wysłany: Pią 07 Wrz, 2012 15:13   

Wczoraj zakupiłam 100 ml płynu do opalania natryskowego firmy Sun Fx -rewelacja!
Jadę pędzelkiem po plamach na dłoniach i prawie ich nie widać!
Lepszego płynu jeszcze nie miałam!
 
 
Bartekszym 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 141
Wysłany: Pią 14 Wrz, 2012 18:10   

witam , właśnie skończył mi się VitiColor . Co polecacie na ciemną karnacje ? Proszę o szybką podpowiedz :wink:
Jakby ktoś miał Viticolor na sprzedaż to też jestem zainteresowany ;) Pisac !
 
 
mer 

Dołączył: 17 Kwi 2012
Posty: 20
Wysłany: Sob 15 Wrz, 2012 11:45   

A używał ktoś tego kosmetyku? Zastanawiam się nad nim http://allegro.pl/dermaco...2605771614.html jest bardzo tani miał ktoś z nim jakąś styczność?
 
 
ana52 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Paź 2011
Posty: 16
Wysłany: Sob 15 Wrz, 2012 18:58   vitcolor

hej, vitcolor znajdziesz na allegro neistey w aptekach w maloplsce go niema. Kosztuje podaj 94 zł. Podaje linkahttp://allegro.pl/vi...2625154228.html

Pozdrawiam
Ank

[ Dodano: Sob 15 Wrz, 2012 20:10 ]
Hej, jestem tu nowa. wcześniej bacznie obserowalam formum z ukrycia:PP bo nadal ciężko mi strasznie pogodzic sie z ta choroba i to dlatego. Lzy wylane godzinami itp... co do dermalor to mam dwa odcienie ( jest troche ciezki a przede wsyztskim stosunkowa niedogi, tylko upewnij sie co do koloru bo ja mam starsznie jasna karnacje i kupilam odcien natural, ale okazalo sie ze jest za jasny i widac tapete i kupialam w koncu 221 (jest w miare ok). Slyszalam, ze rewelacyjny jest covrermakrt ale nie probowalam, moze za jakis czas go kupie to dam znac. Teraz mam krylan dermacolor D7 i nawet dlugo wytrzymuje sczezgólnie ze na codzien uzywac go glownie do rak bo nie bez niego nie moge na nie patrzec. Znalazlam go stronie ladymakap naprawde godny polecenia jak dla mnie.

[ Dodano: Sob 15 Wrz, 2012 20:13 ]
Hej, a pomozcie bo kupilam na allegro nvitil mam w domu wlasna uvb tylko jak dlugo mam naswietlas te plamy i po ilu dni seriach przynosi efekt?

Dzieki
 
 
sari 

Dołączyła: 27 Lip 2012
Posty: 28
Wysłany: Wto 18 Wrz, 2012 00:06   

dermacol jest bardzo ciężki. świetnie maskuje, ale nie używałabym go jako codziennego podkładu. chyba że rozcieńczony z kremem do twarzy

ja używam pharmaceris intensywnie kryjącego i bardzo polecam. co prawda na twarzy mam tylko jedną plamę, wokół oka, ale świetnie ją ukrywa. i jest nadzwyczaj łagodny dla cery co jest rzadkością przy podkładach z takimi właściwościami
 
 
mer 

Dołączył: 17 Kwi 2012
Posty: 20
Wysłany: Wto 18 Wrz, 2012 11:55   

sari napisał/a:
dermacol jest bardzo ciężki. świetnie maskuje, ale nie używałabym go jako codziennego podkładu. chyba że rozcieńczony z kremem do twarzy

ja używam pharmaceris intensywnie kryjącego i bardzo polecam. co prawda na twarzy mam tylko jedną plamę, wokół oka, ale świetnie ją ukrywa. i jest nadzwyczaj łagodny dla cery co jest rzadkością przy podkładach z takimi właściwościami


Ja w tym momencie nie mam żadnych plam na twarzy ani szyi. Chodzi mi o ręce ponieważ w pracy mam kontakt z ludźmi bardzo mnie to krępuje i potrzebuje coś co nałoże raz i będzie przez cały dzień oraz będzie w miarę dobrze maskować plamy
 
 
nakpotan 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 337
Wysłany: Sob 22 Wrz, 2012 22:06   

hello

na ręce musisz miec fluid -- podkład WODO_ODPORNY. np :

http://allegro.pl/kryolan...2630869059.html

albo cos z firmy KRYOLAN .

np to . bo mozna dobrac kazdy odcien... w lecie daję ciemniejszy , w zimie jasny i jest OK. Kryolan jest wodo-odporny , ( nie na ciepla wodę ale na zimną )

http://allegro.pl/kolko-k...2629495693.html

polecam.

stosuje od roku i jakos jest....,ze wstydzic sie nie muszę ....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo