To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

Sposoby leczenia - Bielactwo - próba wyja?nienia procesu powstawania bielactwa

Udana - Pią 10 Sty, 2014 10:50

pozdropowicz napisał/a:
Witam. Jestem nowy. Kilka dni temu zauważyłem białą plamkę w okolicy przedramienia- nadgarstka. Przeczytałem wszystkie posty Jana i na pewno tanio skóry nie sprzedam :D Mam tylko problem z plombami a mam ich sporo :/ ktoś próbował robić te kuracje i oczyszczenia bez wymiany plomb? Ile kosztuje ewentualna wymiana takiej szarej plomby? Podejrzewam że teraz na początku choroby jest dużo większa szansa na wyleczenie. Od czego zacząć? Na 20 jestem umówiony z dermatologiem (prywatnie) co mu powiedzieć żeby chciał mnie ratować?


Zawsze jest szansa na wyleczenie jeśli się ma determinacje i chęć walki i robi sie wszystko po kolei z głową, znajac mechanizmy zachodzące w organizmie.

Ale Jan mówił, że to nieprawda, że "młody" organizm jest łatwiejszy do prowadzenia...bo mało chorował...przyczyny bielactwa są złożone.
Tu potrzeba cierpliwości, obserwacji swojego organizmu, systematyczności i trzeba chcieć coś dla siebie zrobic.

Plomby musisz usunąć jako punkt nr 1 i nie bierz się za nic innego, dopóki tego nie usuniesz, oprócz diety.
Eliminację fluoru, glinu, nabiału, cukru, glutenu... jedzenia śmieciowego, już możesz robić to dla organizmu będzie duża pomoc.

A na lekarza...to nie licz nawet prywatnie niewiele Ci zaproponuje...ale na pewno warto iść aby zdobyć i to doświadczenie. :wink:

User2649 - Pią 10 Sty, 2014 19:22

Mam 6 takich plomb to z 1000zł wyniesie :(
Jeżeli zastosuje się do tego o czym piszesz tzn eliminacja gównianego żarcia to może więcej tych plam mi się nie pojawi.
Pierwszy etap najtrudniejszy już został osiągnięty. Udało się zablokować powstawanie nowych plam przez odstawienie fluoru. Czyli już bardziej chorzy nie będziecie. Jeżeli udało się zablokować postępowanie choroby to stymulacja organizmu zacznie cofać chorobę. Cokolwiek byś robił to nowe plamy nie powstaną.
To tak jakbyś miał raka i miał świadomość że ten rak już gorszy nie będzie.


Basen też odstawić? A co do tego glinu to w czym go jest najwięcej ?

0025.Peter - Sob 11 Sty, 2014 14:42

Niby to usunięcie fluoru blokuje powstawanie nowych plam, ale po swoim przypadku wiem, że pomimo eliminacji nowe plamy pojawiały się, zresztą kilka osób pisało o podobnych doświadczeniach. Pewności, że żadne nowe nie wyjdą, chyba nie można mieć, ALE wydaje mi się, że ich ilość jest mniejsza, w sensie mniej albo wolniej się pojawiają. Ja mam teraz okres zatrzymania, od ~września nie pojawiły mi się nowe, ale zobaczymy na lato ;x

Powodzenia i wytrwałości w leczeniu!

white_power88 - Sob 11 Sty, 2014 19:14

0025.Peter, ja podobnie, może to być spowodowane tym, że te plamy już siedziały w nas i po prostu się uaktywniły, a kolejne nie będą.
mam pytanie, mamy jeść dużo jajek, ale w jakiej postaci? ja najwięcej jem sadzonych, może tak być? było pytanie o święta, więc ja sobie nie żałowałem, jadłem wszystko jak leci przez tydzień... chciałem sobie wynagrodzić trzy miesiące postu. co do ziół, piję od tygodnia-dwóch, dziękuję z miejsca arabice za pomoc w skompletowaniu ich. poza tym są bardzo smaczne :grin: polecam jako zamiennik herbaty!

szanti12318 - Sob 11 Sty, 2014 20:06

a macie pewnośc że w 100% wyeliminowaliście fluor?
Udana - Sob 11 Sty, 2014 22:14

white_power88 - jajka pod warunkiem, że od "szczęśliwych kur" lub z "0" :wink: możesz jeść we wszystkich postaciach smażone, sadzone, jajecznicę, na twardo, na miękko, po wiedeńsku...jak w duszy gra...
white_power88 - Sob 11 Sty, 2014 22:55

ja mam pewność, że wyeliminowałem całkowicie fluor, no chyba że w wodzie przegotowanej się utrzymuje jeszcze... jajka kupuje w biedronce niestety, ciężko w dużym mieście o swojskie.
M00psi - Wto 16 Maj, 2017 16:22

JanBiela, Witam serdecznie,
czy zagląda Pan jeszcze na Forum??

Emi679 - Wto 17 Sie, 2021 23:40

Tak tylko chciałam powiedzieć, że pomimo tylu lat rady Jana są nadal czytane. Ogromna szkoda, że już Jan nie udziela się tutaj. Ciekawa jestem jak z Waszymi plamami? Kto zastosował się do podanych rad?
Wracam tu po 5 latach. Wcześniej tylko czytałam niektóre posty. Teraz wczytałam się dokładnie bo mam o co walczyć. Bielactwo bardzo mocno postąpiło i pojawiły się inne groźne choroby.
Pozdrawiam!

[ Dodano: Pią 22 Paź, 2021 07:05 ]
Panie Janie, nie wiem czy tu zaglądasz. Nie udało mi się z Tobą skontaktować. Chcę Ci bardzo podziękować! Posłucham Twoich rad i plamy znikają!!! Dziękuję z całego serca!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group