Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tabletki VITIX
Autor Wiadomość
krzysztof1333 

Dołączył: 29 Maj 2009
Posty: 19
Wysłany: Śro 23 Cze, 2010 16:12   

Ja też odnoszę wrażenie, że te tabletki nie działają, że to rodzaj placebo, więcej mam nowych plam jak nowego pigmentu, ale cały czas mam jeszcze nadzieję, może coś się w końcu zacznie dziać.....
 
 
nakpotan 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 337
Wysłany: Śro 23 Cze, 2010 23:23   

.[b]..ja też cały czas miałem tę nadzieję ale jak zjadłem 10 opakowan VITIX + 30 opakowan Bai-DIAN-FEND... to juz nadzieja sie skończyła. Nie po to cały czas MEDYCYNA mówi ,ze PÓKI CO to VITILIGO jest nieuleczalne ,zeby śmieszny MELON mial jakis wpływ na tę chorobe. PLACEBO i nic ponadto..a kto sie jeszcze o tym nie przekonał...to przekona sie za jakis czas... gdyz zje wszystkie swoje tabletki VitiX`a :> :> :> .[/b]
 
 
marlenaaa 


imie: Marlena
Dołączyła: 05 Lut 2010
Posty: 11
Skąd: Żory
Wysłany: Sob 26 Cze, 2010 19:55   

ja sie nie zgodze. nie wiem czy to zasluga tabletek, ale moje plamy na twarzy juz w połowie pokryły się brązowymi plamkami, i to nie jakieś małe 'kropki' ktore pojawiają sie i znikają tylko dość sporej wielkosci plamy pigmentu. a musze dodać że blamy bielacze miałam na 1/3 twarzy.
 
 
krzysztof1333 

Dołączył: 29 Maj 2009
Posty: 19
Wysłany: Nie 27 Cze, 2010 15:40   

No to fajnie, że dajesz nadzieję w takim razie pozostaję czekać na efekty, z innej strony wszystko zależy od organizmu, każdy jest inny więc jest inna reakcja, na jednych to działa na innych nie... pożyjemy zobaczymy :)
 
 
marlenaaa 


imie: Marlena
Dołączyła: 05 Lut 2010
Posty: 11
Skąd: Żory
Wysłany: Pon 28 Cze, 2010 00:12   

zgadzam sie w 100 %. pewnosci nie mam czy to akurat vitix tak na mnie działa, bo używam jeszcze innych specyfikow, ale myśle ze wszystko idzie w dobrym kierunku. szkoda tylko że w innych miejscach plamy sie nie ruszają.. ale jak narazie jestem zadowolona że na twarzy coś sie dzieje :)
troche wiary ludzie :wink:
 
 
krzysztof1333 

Dołączył: 29 Maj 2009
Posty: 19
Wysłany: Pon 28 Cze, 2010 20:14   

Dzisiaj po powrocie do domu zauważyłem kropeczki pigmentu więc moje placebo chyba zaczyna działać hihi po spożyciu 23 tabletek oby tak dalej :grin:
 
 
marlenaaa 


imie: Marlena
Dołączyła: 05 Lut 2010
Posty: 11
Skąd: Żory
Wysłany: Wto 29 Cze, 2010 16:51   

hehe :mrgreen: zobaczysz że za niedługo sytuacja sie odwróci i będziesz miał tylko kropeczki białe aż wkońcu wszystkie znikną :) :D
 
 
damiano 
hapi czapi :|


imie: Damian
Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 22
Skąd: Slask
Wysłany: Wto 29 Cze, 2010 21:30   

nakpotan napisał/a:
.[b]..ja też cały czas miałem tę nadzieję ale jak zjadłem 10 opakowan VITIX + 30 opakowan Bai-DIAN-FEND... to juz nadzieja sie skończyła. Nie po to cały czas MEDYCYNA mówi ,ze PÓKI CO to VITILIGO jest nieuleczalne ,zeby śmieszny MELON mial jakis wpływ na tę chorobe. PLACEBO i nic ponadto..a kto sie jeszcze o tym nie przekonał...to przekona sie za jakis czas... gdyz zje wszystkie swoje tabletki VitiX`a :> :> :> .[/b]


Sa osoby ktorym Vitix pomogl i nie maja juz plam. Poczytaj na forum zamiast wykrzykiwac ze to do d... :)
 
 
krzysztof1333 

Dołączył: 29 Maj 2009
Posty: 19
Wysłany: Śro 30 Cze, 2010 11:32   

Spokojne, ja tylko na sobie eksperymentuje jak się nie uda to nie, ale przynajmniej będę wiedział, że próbowałem.... a odnośnie znikania pigmentu to nie będę oszukiwał ale tak jest w zeszłym roku stosowałem żel i przez zimę cały pigment który mi się pokazał zniknął....
 
 
Kumciaki 


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 253
Wysłany: Czw 01 Lip, 2010 10:03   

Jak to jest możliwe ,że pigment który się pojawia może zniknąć? Mi się nic takiego nie zdarzyło.Więc nie straszcie tu ludzi :razz:
 
 
martusia33 

Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 03 Lip 2009
Posty: 70
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 01 Lip, 2010 10:16   

Mi też zrepigmentowała się cała buzia, ale po roku pigment zniknął :( i plamy są tam gdzie były.
 
 
nakpotan 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 337
Wysłany: Czw 01 Lip, 2010 13:13   

martusia33 , a od czego Ci sie zapigmentowała? od tabl. VITIX? czy 311nm?

pzdr
 
 
martusia33 

Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 03 Lip 2009
Posty: 70
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 01 Lip, 2010 14:33   

Witaj nakpotan, plamy zrepigmentowały się po protopicu i opalaniu w solarium(takim domowym), to było niesamowite uczucie nie mieć nic na buzi i przez chwilę byłam szczęśliwą babką - niestety tylko przez chwilę. Po roku polamy wróciły i to w tym samym miejscu gdzie się zrepigmentowały. Wyedy nadzieja umarła, bo co z tego, że uda się wyleczyć, jeśli ta okropna choroba znowu do mnie wróciła.
Pozdrawiam :)
 
 
marlenaaa 


imie: Marlena
Dołączyła: 05 Lut 2010
Posty: 11
Skąd: Żory
Wysłany: Czw 01 Lip, 2010 17:36   

mi w ciagu pol roku pojawiały sie plamy pigmentu na twarzy i znikały, ale jak narazie jest ich coraz wiecej :) zgadzam sie z Tobą martusia33 że to cudowne uczucie :mrgreen: oby trwało jak najdłużej. Myśle że powinno sie nie przerywać stosowania jak i żelu vitix tak i tabletek i wychodzić na słońce, a w zime opalać lampami. Jak dla mnie to narazie najlepszy sposób leczenia, nie mówiąc o zażywaniu suplementów diety... :wink:
no ale fakt, na każdego działa coś innego...
Pozdrawiam :-)
 
 
krzysztof1333 

Dołączył: 29 Maj 2009
Posty: 19
Wysłany: Pią 02 Lip, 2010 17:03   

No to wniosek z tego taki, że przez z zimę z powodu braku słońca plamy ,,u niektórych'' wracają jedyna na to rada ciągle się naświetlać zwłaszcza podczas stosowania żelu czy tabletek vitix czy innych dostępnych wynalazków. Nie wiem, w jaki sposób działa vitix ale może on dostarcza coś do organizmu, co pod wpływem promieni słonecznych się barwi, wnioskuje tak przez to, że nowy pigment, który się u mnie pojawia ma zupełnie inny odcień od normalnej skóry, w sumie lepsze to niż różowe plamy. Jestem początkujący w te klocki, ale tak samo mnie to drażni jak innych, jestem cierpliwy, poczekam i zobaczę co się będzie działo...pozdrawiam wszystkich :)
 
 
bales1987 

pomogl: pomogl
Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 18
Wysłany: Śro 07 Lip, 2010 19:38   

WITAM WSZYSTKICH NIE CHCE NIKT PRZYPADKIEM ODSPRZEDAC VITIXU?? POZDRAWIAM :wink:
 
 
Lukaszz1 

Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 4
Wysłany: Wto 13 Lip, 2010 20:55   

Z tym pigmentem to róźnie bywa. Ja po stosowaniu żelu zauważyłem przy oku pojawiające się drobne punkty pigmentu, szybko zniknęły. Co do słońca to ze mną jest odwrotnie. Jak wystawiam się na słońce to plamy są wyraźniejsze, także staram się unikać. Od półtora miesiąca próbuję z tabletkami, na razie skutków brak, prócz drognych nudności po zażyciu :P Przynajmniej nie będę mógł sobie zarzucić, że nie próbowałem. Kolejny krok, to spróbuję naświetlań. Mam namiar na dobrego lekarza w Warszawie, jak vitix nic nie pomoże będę się bawić dalej ;)
 
 
krzysztof1333 

Dołączył: 29 Maj 2009
Posty: 19
Wysłany: Śro 14 Lip, 2010 12:10   

A u mnie z kolei teraz kiedy przebywam dużo na słońcu pojawia się pigment na twarzy ale przy oku biała plama jak była tak jest nawet się nie chce spalić na różowo. A nudności u mnie występują jak za mało popije płynu... :)
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Śro 14 Lip, 2010 20:09   

Witajcie,
Jedna osoba, która zamówiła tabletki vitix, nie odpowiada na moje maile, więc uznałem, że zrezygnowała. W związku z tym są 4 wolne paczki - jeśli ktoś jest chętny, czekam na zgłoszenia w tym temacie - tym razem nie na maila ani na PW. Nie stworzyłem wcześniej listy rezerwowej, więc obowiązuje zasada - kto pierwszy ten lepszy.

I jeszcze kilka słów na temat samych tabsów. Tabletki vitix to nie lek na bielactwo, tylko suplement diety, którego skład został w określony sposób dobrany. Znajdują się tam substancje, których niedobory stwierdzono u statystycznej osoby z vitiligo lub suplementacja tymi składnikami przyniosła pewien pozytywny skutek. Ponadto jest ten cały wyciąg z melona, który ma wpierać działanie antyoksydacyjne. I tak naprawdę nie da się przewidzieć, czy te tabletki danej osobie pomogą, tak samo, jak nie da się przewidzieć, czy nie pojawią się nudności podczas ich zażywania. Ludzie mnie pytali w mailach, czy warto te tabletki kupić i czy dają jakieś rezultaty. Ale odpowiedź jest taka sama, jak w przypadku pozostałych specyfików na naszą dolegliwość. Jednym pomaga w niewielkim stopniu, innym więcej, a jeszcze innym w ogóle. Ja nie potrafię odpowiedzieć na pytanie, dlaczego tak jest. Dlatego odpowiadam, że jeśli ktoś chce się dowiedzieć, może sam spróbować. W zeszłym roku pisałem, że prawdopodobnie te tabletki przyczyniły się do odzyskania barwnika na mojej prawej dłoni i ten barwnik trzyma się do dzisiaj. Ale jako, że stosowałem i stosuję wiele różnych specyfików i metod na dodatek z różną częstotliwością, nie da się jednoznacznie stwierdzić, jaki wpływ mają tabletki vitix na stan bielactwa. Według mnie lepiej jest obrać strategię "kilka metod na raz", niż sprawdzać każdą z osobna, by się przekonać, która jest skuteczna i w jakim stopniu. Jest wiele czynników z różnych dziedzin (że się tak wyrażę), które wpływają na zanik barwnika, więc terapia na kilku frontach powinna być skuteczniejsza. W moim przypadku generalnie tak jest.
 
 
kacha 


pomogl: pomogla
imie: Katarzyna
Dołączyła: 02 Lip 2010
Posty: 69
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Czw 15 Lip, 2010 09:13   

Czesiu po ile te tabsy??
 
 
Sławek26 

imie: Sławek
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 17
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 15 Lip, 2010 12:03   

Hej Czesiu .
Wczoraj pisaliśmy na GG na temat tabletek vitix.
Zamawiam 2 opakowania ;-)

Pozdrawiam.
 
 
kacha 


pomogl: pomogla
imie: Katarzyna
Dołączyła: 02 Lip 2010
Posty: 69
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Czw 15 Lip, 2010 13:39   

ja też bym zamówiła 2 opakowania-ale chciała bym przygotować się z kaską i dlatego pytam o cenę :).
 
 
rolo 

Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 1
Wysłany: Czw 15 Lip, 2010 20:15   

Witam, Czesiu chętnie odkupie wolne paczki
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Czw 15 Lip, 2010 20:38   

rolo, niestety paczki już są zarezerwowane dla osób, które wpisały się powyżej.
 
 
vs 

Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 1
Wysłany: Pią 16 Lip, 2010 12:16   

Jesli po zjedzeniu jednego opakowania nie bedzie zadnych zmian, to znaczy ze nie warto brac tego dalej, bo to nie dziala na nasz organizm.Po co sie narażac na niepotrzebne koszty, skoro efektów nie ma.Ja zjadlem dwa opakowania(bo tyle pierwszy raz zamówiłem) i zero efektu, dlatego dalem sobie spokój z tymi tabletkami.
 
 
nakpotan 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 337
Wysłany: Pią 16 Lip, 2010 13:24   

vs , zle piszesz. JA jestem bardzo sceptyczny co do tych tabsow VITIX i jak dla mnie to totalna kiszka i oszustwo. Ale jak juz maja dzialac to napewno nie po 1 paczce. To są lekkie tabletki , niemal jak ziołowe. suplement diety. sprzedawane bez recepty i działaja ( o ile działaja ) bardzo powoli. Organizm musie sie NASYCIC. a to trwa czesto i pół roku. Mysle ,ze 6 paczek powinno sie ``wciągnąc``. JA tyle zjadlem i kiszka a nawet sie pogorszylo , bo plamy sie rozrosły.
 
 
Abi 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 542
Wysłany: Pią 16 Lip, 2010 15:34   

zgadzam się, jeżeli ktoś chce wyleczyć bielactwo musi się uzbroić w mnóstwo cierpliwości
 
 
DYTA5 
dyta5

imie: Edyta
Dołączyła: 08 Kwi 2010
Posty: 6
Wysłany: Pią 16 Lip, 2010 16:38   

Abi napisał/a:
zgadzam się, jeżeli ktoś chce wyleczyć bielactwo musi się uzbroić w mnóstwo cierpliwości


Ja na tym forum jestem dopiero od dwóch miesięcy i zażywam tabletki vitix obecnie zjadłam 1,5 paczki i dopiero teraz zauważyłam pierwsze efekty a muszę powiedzieć , że choruje już bardzo długo i próbowałam różnych specyfików , mam nadzieję , że tym razem mi się uda z walką z tobą chorobą .
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pią 16 Lip, 2010 22:59   

nakpotan napisał/a:
vs , zle piszesz. JA jestem bardzo sceptyczny co do tych tabsow VITIX


jestes za sceptyczny. to prawda co pisales. trzeba dlugo czekac, ale mi chyba one cos daly bo pigment w zimie wracal....
 
 
electrica 

Dołączyła: 08 Cze 2010
Posty: 10
Wysłany: Sob 24 Lip, 2010 22:33   

Witajcie.

Jest gość który ma 50szt opakowań. Wystawił je na allegro. Ja już wczesniej kupiłam 1 paczke,więc nie ma przekrętu. Służe pomocą i podaje link http://allegro.pl/item115...o_vitiligo.html
 
 
nakpotan 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 337
Wysłany: Nie 25 Lip, 2010 02:04   CENA ZABIJA ...Koszmar !!!!

ALE KU**A jaka cena ! bez przesady. JA kumam ,ze mozna i trzeba zarabiac na wszystkim i na kazdym ALE BEZ PRZESADY !!. Na tym forum NASZ CZESIO sprowadza dla nas TABLETKI VITIX i cena to okolo 100 zl za 2 opakowanie z WYSYŁKA !! a wiec 30 tabletek x 2 = 60 tabletek --kuracja na 2 miesiace. A na ALLEGRO koles zakupił TIR`a tabsów i chce 102 zł za 30 tabletek ???? + wysyłka . MASAKRA. może chce dzieki chorym na VITILIGO zbudowac DOM ? . 50 % zysku ,. niezle. A czy płaci podatek od tego ? Urzad Skarbowy od maja ostro filtruje ALLEGRO. pewnie niebawem złoty interes sie skonczy. Piszę złośliwie ..zgadza sie ..BOWIEM JUZ MAM DOSC JAK LUDZIE ZARABIAJĄ NA NIESZCZESCIU INNYCH. Czesiek sprowadza tabletki z Estonii ..przepakowuje sie..wysyla do dziesiatek ludzi..masa pracy i nie ma z tego NIC . a tu koles wyczail BIZNESA i 100 % zysku ???? KOSzmar.................
Ostatnio zmieniony przez nakpotan Nie 25 Lip, 2010 02:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dawid 


pomogl: pomogl
imie: Dawid
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 302
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Nie 25 Lip, 2010 09:21   

no nieźle pojechał z ta ceną u nas na forum to czesio w tej cenie ma 2 opakowania a ten gościu tylko jedno!

No, ale w sumie niekoniecznie jest to zarabianie na chorych bo skoro ktoś nie zna naszego forum to skąd ma wiedzieć jaki jest ich koszt nikt gościowi nie zabroni sprzedawać w takiej a nie innej cenie(zawsze ma prawo powiedzieć że musiał doliczyć koszty tego, tamtego i nie można mu tego zabronić:P) chyba każdy jak coś sprzedaje to chce coś zarobić:P nikt nie karze ci kupować w takiej cenie można się przecież przed kupnem zorientować jaka jest ich cena.... nie bronie go bo sam jestem dość oblatany jak to tam działa na allegro(różne przypadki już tam przerabiałem:P)

to już wole tego gościa który ma coś co nam pasi i chce to sprzedać(a i można do gościa zadzwonić np. że kupujemy wszystkie 50 opakowań i niech daje np. 55zł. za paczkę i że bierzemy już wszystkie, na pewno by poszedł powiedziałoby się że po tyle chodzą i nikt mu nie kupi 2 razy drożej, wszędzie można coś wytargować:P)

niż chordy popieprzonych LEKARZY wiecznie jedno i to samo defekt, można z tym żyć, nie da się tego wyleczyć
a jak im pokarzę moje oko lewe 3 miechy temu obwódka białą dziś całe oko pod powieka do połowy z zayebistym:P pigmentem nie różniącym się od naturalnego koloru bezcenne( a jak pan to robił, co pan robił) to wyłażę z gabinetu i nawet kurna nie mówię jak:P......
 
 
agnieszka-115 
agnieszka-115

pomogl: pomogla
imie: agnieszka
Dołączyła: 18 Paź 2009
Posty: 49
Wysłany: Nie 25 Lip, 2010 09:59   

DZIS JUZ WIDZE,ŻE KONTO Z TABLETAMI VITIX 30 TABL ZA 100 ZŁ NA ALLEGRO ZOSTAŁO USUNIĘTE!!! I DOBRZE !!!WIDZIAŁAM TO OD MIESIĄCA ,ŻE KTOS WYSTAWIA ALE NAJGORSZE,ZE LUDZIE OD NIEGO KUPYWALI!!!I NIEZGADZAM SIE Z PRZEDMOWCA ZE "KAŻDY CHCE SPRZEDAC I ZAROBIĆ"ALE NIE W TAKI SPOSÓB BO DLA NIEKTÓRYCH 100 ZŁ TO JEST DUZO PIENIEDZY ,
TYLKO ZYJA NADZIEJĄ I ŁAPIĄ SIE WSZYSTKIEGO:-)

[ Dodano: Nie 25 Lip, 2010 10:01 ]
PODZIĘKOWANIA DLA CZESIA :-) ŻE NA NAS NIE ZARABIA :-) DOBRA DUSZYCZKA Z NIEGO:-) POZDRAWIAM CZESIO :-)
 
 
Dawid 


pomogl: pomogl
imie: Dawid
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 302
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Nie 25 Lip, 2010 10:05   

fakt ale jak rano kliknąłem to jeszcze działało: hehe no racja wykopali gościa z tym:p.
czymże jest 100zł do kilku tys. jak nie którzy wydawają i nic, są oszukiwani na różnych ziołach i terapiach CUD już pomijam tych co płacą ciężkie pieniądze tym od medycyny niekonwencjonalnej.....
 
 
agnieszka-115 
agnieszka-115

pomogl: pomogla
imie: agnieszka
Dołączyła: 18 Paź 2009
Posty: 49
Wysłany: Nie 25 Lip, 2010 10:22   

COS O TYM WIEM JA DOPIERO MAM BIELACTWO OD 1,5 ROKU ZACZELO SIE PO URODZENIU S 3 DZIECKA I JAK NARAZIE JESZCZE PO KATOWICACH I INNYCH KLINIKACH A WSZEDZIE TYLKO KASA WIZYTA 100+NASWIETLANIE 20 ZŁ
A EFEKTY??? ILLE CZEKAC...
 
 
monika32 

Dołączyła: 15 Lip 2010
Posty: 30
Wysłany: Nie 25 Lip, 2010 10:36   

WIECIE ..ja sie zastanawiam nad VITIX i lampa do tego uvb ale sie boje zaczac zeby sie nie powiekszało ...przynajmiej na twarzy bym sprobowała bo mam male plamki...nie wiem co robic ...
 
 
agnieszka-115 
agnieszka-115

pomogl: pomogla
imie: agnieszka
Dołączyła: 18 Paź 2009
Posty: 49
Wysłany: Nie 25 Lip, 2010 10:49   

JA TEZ MYSLALAM NAD WLASNA LAMPA BO Z TEGO CO CZYTALAM NA FORUM TO DUZO OSOB JUZ ZAKUPILO LAMPE PHILIPS UVB 311nm, I PYTALAM SIE DOKTORKI A MI ODRADZIŁA POWIEDZIALA ZE CO S TEGO ZE NASWIETLE PLAMKE JAK MI WYJDZIE OBOK,ZE JAK CHCE TO PRZYCHODZIC NA LAMPY NA CALE CIALO A KABINA ZA 2 MINUTY 20 ZŁOTYCH :-( TAKZE NIEWIEM CZY TO DORADZIŁA CZY PATRZAŁA NA SWOJ ZYSK :-) BĄDZ TU MĄDRY,,,
 
 
nakpotan 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 337
Wysłany: Nie 25 Lip, 2010 11:47   

Agnieszka , Monika .. naswietlanie 311nm napewno nie jest do konca zdrowe. Nie znane sa jeszcze skutki długotrwalego naswietlania , ( czerniak? , itp ) . Naswietlajac kilka plamek dawki promieniowania SUMUJĄ sie. np. mając 10 plamek naswietlamy sie np . co 2gi dzien 10 x . na kazda plamke przypada np. 3 minuty. a wiec nasz organizm pochłania : 10 plamek x 3 minuty = 30 minut I co drugi dzien czyli 30 minut x 15 dni = 450 minut / miesiac . to tylko przy 10 plamach i czasie tylko 10 minut.

NAswietlajac sie w kabinie w ciagu 2-3-5 minut naswietlamy całe ciało. wszystkie plamki naraz. Dawka promieniowanie jest wtedy wieksza ( kilka lapm po 100 watt ) ale jednak wychodzi to w ciagu miesiaca duzo mniej niz wielokrotne naswietlanie małą lampką 9W.

Ponadto wydaje mi sie ,ze promieniowanie UV z kilka 100 watowych lamp wnika dużo głebiej w skóre niz ze świetłoweczki 9W ( a moze sie myle? ) .

Ponadto istnieje teoria , ktora mówi ,ze naswietlajac sie w kabinie caly nasz organizm zaczyna produkowac wiecej melanocytow. takze w zdrowych miejscach. A jest cos takiego jak MIGRACJA MELANOCYTÓW , plamki z pigmentem ``przesuwają `` sie po skórze. A wiec są szanse ,ze duzo melanocytów ze zdrowej skóry ``pójdzie `` sobie na chore miejsca i je zapigmentuje.
Tak wiec COS w tym jest... ,ze naswietlanie całego ciała gdy mamy tylko kilka plamek ma DUZY SENS.
 
 
agnieszka-115 
agnieszka-115

pomogl: pomogla
imie: agnieszka
Dołączyła: 18 Paź 2009
Posty: 49
Wysłany: Nie 25 Lip, 2010 12:24   

" naswietlajac sie w kabinie caly nasz organizm zaczyna produkowac wiecej melanocytow. takze w zdrowych miejscach..."
wlasnie to uslyszałam od p.doktor na ostatniej wizycie :-) i musiałam zapłacić 100 ; a ty widze obeznany jesteś w tych tematach ,dzięki :-) tak więc cos w tym jest:-) bede próbowac ...bo u mnie nikt tego niema:-( tylko mi sie przytrafiło:-( i mysle walczyc z tym i odzyskac pogode ducha
 
 
gusia1978 

Dołączyła: 13 Wrz 2006
Posty: 29
Skąd: łęczna
Wysłany: Nie 25 Lip, 2010 12:29   

Ja od ponad pół roku zażywam tabl. Vitix a zimą i na wiosnę naświetlałam się świetlówką UVB. Muszę przyznać, że na naświetlanych miejscach widać spore efekty. Plamy zapełniły się mnóstwem kropek z pigmentem. Dlatego nadal zamierzam brać te tab. i mam nadzieję, że w najbliższym czasie Czesiu :) znowu zorganizuje zbiorową paczkę.
 
 
monika32 

Dołączyła: 15 Lip 2010
Posty: 30
Wysłany: Nie 25 Lip, 2010 13:18   

a ja musze miec wlasną lampe bo zebym naswietlała sie sie profesionalnie to musze pokonac 100km w jedną strone :( MASAKRA..ale moja znajoma doktorka naswietlała sie lampami efekt był SWIETNY po roku czasu plamy wrociły z podwojoną siłą...Wiec nie wiem czy zaczepiac to czy zostawic..zobacze co bedzie po wakacjach..plamy na twarzy od 10 lat stoja w miejscu nie powiekszaja sie ..ale pojawiaja sie w innych miejscach..CZAS POKAZE CO DALEJ..moze znajdzie sie jakis CUDZOTWORCA i znajdzie lek na ŁATY..
 
 
nakpotan 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 337
Wysłany: Nie 25 Lip, 2010 14:28   

nie wiadomo czy plamy Ci wróca czy nie. jak nie ``pobawisz sie `` to wiedziec nie bedziesz. Czytajac terapie ludzi wychodzi ponad 50 % ,ze plamy wrócą i tak tez ostatnio mówi wielu lekarzy. Dlatego teraz wiecej dermatologow powie : NIE POTRAFIE POMÓC niz przepisze nam lampy. Kiedys bylo inaczej.

U okolo 20-30 % plamy wrócą podwójnie. u innych potrójnie albo jeszcze wieksze. U mnie na lewej rece na zgieciu mialem plame 1 cm2. Naswietlalem ja 3 miesiace . plama znikneła..nie bylo sladu. po poł roku zaczeła sie odnawiac..i rosła.. dzis jest wielkosci jabłka

NA forum u naszego LELO plamy wócily ( 311nm ) ale u Xmati nie wrócily i pigment sie utrzymuje.
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Nie 25 Lip, 2010 22:00   

Nie poddaje się kolega widzę - teraz aukcja jest pod inną nazwą, od innej osoby, z lepszym opisem i wyższą ceną http://allegro.pl/item1163661665_vitix_tabs.html Poprzedni kolega okazało się, że jest użytkownikiem naszego forum, ale zachowam dla siebie jego nick. Ale serce mi się kraja, jak widzę, że ludzie kupują. A może też wystawię na allegro tabsy, złoty interes.
 
 
Sławek26 

imie: Sławek
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 17
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 25 Lip, 2010 22:22   

Żal mi tego kto próbuję lub próbował zarabiać na ludziach którzy są chorzy na vitiligo i nie wiedzą że słono przepłacają. Najbardziej przykre że osoba ta sama choruję na tą dolegliwość!!

Na szczęście są ludzie bardzo uczciwi - którzy chorują na to tak ja my i wiedzą przez co przechodzimy!
Dlatego dziękuję Tobie Czesiu że jesteś uczciwy i nam pomagasz nie tylko w zdobywaniu tabletek ale i udzielając się na forum oraz dzieląc się swoja wiedzą :zdrówko:
 
 
electrica 

Dołączyła: 08 Cze 2010
Posty: 10
Wysłany: Nie 25 Lip, 2010 22:26   

To pech. Myślalam ze pomoge,a tylko wywolalam wzburzenie. Ale 2 osoby kupily. Mi np konczy się opakowanie i nie moge czekać nie wiadomo ile aż bedzie kolejne,bardziej korzystne zamowienie zrealizowane. A tam otrzymalam tabletki w ciagu 3 dni.

P.S Czesiu,czy po Vitixie bądz methioninie pogorszył Ci się wzrok? Bo mam takie objawy,oraz bol glowy,swiatłowstręt.
 
 
krzysztof1333 

Dołączył: 29 Maj 2009
Posty: 19
Wysłany: Nie 25 Lip, 2010 23:23   

Rozumiem zarobić dyszkę na sztuce ale ta przebitka jest masakryczna....żal d... ściska ;p
 
 
kacha 


pomogl: pomogla
imie: Katarzyna
Dołączyła: 02 Lip 2010
Posty: 69
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Nie 25 Lip, 2010 23:55   

ciekawe czy ten poprzedni kolega co sprzedawał tabsy na allegro to zwykły "śledzący" a zarazem zdrowy,czy równie dotknięty naszą chorobą.Bo jeżeli równie ta choroba go dotknęła a sam chce w taki sposób zarabiać na nieszczęściu ludzi to zwykły DRAŃ.
zapewne dowiedział się z tego forum gdzie i za ile zakupić . a może i zakupił przez Czesia..........a dalej je sprzedawał
 
 
ixi02 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Maj 2009
Posty: 359
Wysłany: Pon 26 Lip, 2010 10:07   

103 zl. za tabsy vitix to przegięcie to więcej niż 100% przebitki + koszty przesyłki , Ci co kupują na allegro od tej dziewczyny co link Czesiu dodał to przepłacają na maxa ,to jest zwykłe naciąganie ludzi chorych, rozumiem że każdy chce zarobić ale bez przesady mi allegro zawsze kojarzyło się z cenami niższymi niż normalnie a tu jest odwrotnie
Ostatnio zmieniony przez ixi02 Pon 26 Lip, 2010 10:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agnieszka-115 
agnieszka-115

pomogl: pomogla
imie: agnieszka
Dołączyła: 18 Paź 2009
Posty: 49
Wysłany: Pon 26 Lip, 2010 10:38   

TAK PRZEGIĘCIE ALE TYM RAZEM DZIEWCZYNA NAPISAŁA"ODSTĘPUJĘ OD ZASAD ALLEGRO!!!".FAKTYCZNIE NIE MA INNEGO WYJŚCIA JAK ODSTAPIC OD ZASAD!!!LUDZIE JUŻ NIEWIEDZA CZEGO SIE CHYCIC ZEBY ZAROBIC,PEWNIE TEŻ KUPIŁA BĄDZ KUPIŁ OD CZESIA A TERAZ HANDLUJE BO NIEWIERZE ZE SPECJALNIE BYLA W ESTONII!!!DUPA JAS,,,
 
 
Abi 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 542
Wysłany: Pon 26 Lip, 2010 11:29   

electrica, a naświetlasz się? bo UVB źle robi oczom bardzo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo