Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
:-)
Autor Wiadomość
M.... 

imie: Maja
Dołączyła: 13 Lip 2010
Posty: 15
  Wysłany: Sob 07 Sie, 2010 13:32   :-)

Witam. Ja też choruje na bielactwo od 8 lat. Próbowałam już rożnych maści, tabletek, herbatek itp, ale w moim przypadku nic nie pomaga :-( .Słyszałam już różne "docinki"ludzi w stosunku do mnie,że jestem łaciata jak krowa,że kurzajki są lepsze od bielactwa, a ostatnio w sklepie pewna pani śmiejąc się mówi do mnie "o jak się pani śmiesznie opaliła". Już się przyzwyczaiłam do tego, bo muszę, musimy nauczyć się z tym żyć. Taka nasza uroda. Mam męża, dziecko i czuje się szczęśliwa, a jak komuś przeszkadzają moje plamki, to już jego problem nie mój. Ja mam ciemną karnacje, opalam się normalnie ( używam wysokiego filtru), noszę krótkie rękawki ( bielactwo mam także dłoniach ), fakt czasami mam ciężki dzień , jest mu smutno z tego powodu, ale życie toczy się dalej jakoś trzeba z tym żyć.
Pozdrawiam M.... :blush:
 
 
agnieszka-115 
agnieszka-115

pomogl: pomogla
imie: agnieszka
Dołączyła: 18 Paź 2009
Posty: 49
Wysłany: Sob 07 Sie, 2010 22:24   

TAK TRZEBA BY BYŁO SIE POGODZIĆ :-) TYLKO MYSLE,ZE JESLI JEST MOZLIWOSC SKORZYSTAC Z SZANSY NP NASWIETLAN TO WNAPRAWDE WARTO:-) NIE DLA LUDZI ALE DLA SAMEJ SIBIE:-) JA TEZ JESTEM SZCZESLIWA MAM MEZA I TROJKE WSPANIALYCH DZIECI,ALE JAK WIDZE TE GLUPIE SPOJRZENIA LUDZI TO AZ MI NIEDOBRZE,,,mysle,ze cale zycie przed nami i kazdy z nas chcialby sie podobac samemu sobie ,,,nikt z nas niewie co pomoze ale ja zje nadzieja ze uda mi sie chocby ta chorobe zatrzymac Pozdrawiam
 
 
M.... 

imie: Maja
Dołączyła: 13 Lip 2010
Posty: 15
Wysłany: Nie 08 Sie, 2010 09:28   

Hej.No wiem,że trzeba próbować, ja nadal pije herbatę, dziurawca itp, a niedawno zamówiłam żarówkę UVB 311, warto spróbować, a może akurat mi pomoże ;-) . Tak łatwo się nie poddam :-) , zawsze warto próbować.
Wczoraj oglądałam program o mężczyźnie który ma bielactwo, mieszka w Stanach i jest murzynem, jego ciało jest odbarwione w 60 % straszne a tym gorsze,że jest czarny i u niego strasznie widać różnice. Ale się nie poddaje nadal walczy. Także my też musimy próbować, a ludzie zawsze patrzą na inność, odmienność...

Pozdrawiam
 
 
junior 

Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 103
Wysłany: Pon 09 Sie, 2010 20:23   

Witam , tak ja też oglądałem ten dokument , w którym wypowiadał się ten czarnoskóry Amerykanin. U niego to rzeczywiście było widać.......
Najgorzej denerwowały mnie te spojrzenia ludzi, dokładnie jak w moim przypadku. Czy orientujecie się może jakiego podkładu on stosował? Bo wszystko bardzo ładnie się pokrywało.

Pozdrawiam
K. :)
 
 
M.... 

imie: Maja
Dołączyła: 13 Lip 2010
Posty: 15
Wysłany: Wto 10 Sie, 2010 20:37   

Witam, niestety nie wiem jakiego on podkładu używał, ale fakt ładnie mu on wszystko zakrył, nic nie było widać na jego twarzy. Ja mam ciemna karnację i używam korektora pod oczy firmy avon oraz podkładu z firmy Yves Rocher, i nic nie widać. A bielactwo mam wokół oczu oraz wokół ust i brodzie. Moi znajomi pytaj się mnie jak ja to robię,że na twarzy mi nic nie widać. Tylko te ręce... tu jest trudno zamaskować plamy.

Pozdrawiam M.... :-)
 
 
kacha 


pomogl: pomogla
imie: Katarzyna
Dołączyła: 02 Lip 2010
Posty: 69
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Wto 10 Sie, 2010 23:17   

Witam :mrgreen:
Jeżeli chodzi o mnie to jeszcze nie potrafię zamaskować plam tak aby nic nie było widać :-? Ręce wiadomo-ciężko.Ale nawet twarzy nie potrafię dobrze zamaskować ,co bym nie kładła na nią to widać,To są skutki że nigdy nie używałam żadnych malowideł,i byłam przeciwna używania fluidów itp :hahaha: A teraz......jestem zmuszona się uczyć.
 
 
junior 

Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 103
Wysłany: Śro 11 Sie, 2010 17:39   

Hej , czy stosując te kosmetyki , masz później na twarzy coś takiego jak 'efekt maski' , czy raczej wszystko bardzo ładnie się pokrywa?I czy na podkład kładziesz ten korektor , czy odwrotnie? :D

Pozdrawiam
K

:)
 
 
M.... 

imie: Maja
Dołączyła: 13 Lip 2010
Posty: 15
Wysłany: Czw 12 Sie, 2010 14:23   

Hej, nie mam na twarzy "efektu maski", wszystko ładnie sie pokrywa, mam dobrze dobrane kolory pewnie dlatego.
Najpierw nakładam podkład a pózniej korektor :-) .

Pozdrawiam
 
 
junior 

Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 103
Wysłany: Czw 12 Sie, 2010 15:31   

Dziękuję za odpowiedź. Czy te kosmetyki są łatwo dostępne?

Pozdrawiam

K. :)
 
 
M.... 

imie: Maja
Dołączyła: 13 Lip 2010
Posty: 15
Wysłany: Czw 12 Sie, 2010 20:39   

Tak te kosmetyki są łatwo dostępne, nawet przez allegro można je zamówić.


Pozdrawiam :biggreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo