Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
zel vitix + ginkofar tabletki + uvb 311 nm
Autor Wiadomość
bartowicz 

imie: Bartek
Dołączył: 10 Sie 2010
Posty: 25
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: Pią 13 Sie, 2010 18:28   zel vitix + ginkofar tabletki + uvb 311 nm

probowal ktos?;>
 
 
kika17 

imie: Karolina
Dołączyła: 14 Sie 2010
Posty: 3
Wysłany: Sob 14 Sie, 2010 11:45   

Czytając różne fora postanowiłam podzielić się swoimi doświadczeniami z bielactwem.
zaczęłam chorować ponad 2 lata temu. najpierw pojawiła się mała plamka na brzuchu ale lekarz stwierdził że to odbarwienie od pieprzyka, który tam jest, potem pojawiła się plama pod pacha. zignorowałam to bo nie sądziłam że to może być bielactwo. w ogóle nie brałam tego pod uwagę i całkowicie to zignorowałam. dopiero za namowa mojego chłopaka poszłam do dermatologa, który od razu stwierdził że to bielactwo. powiedział ze da sie to zwalczyć i zapisał mnie na lampy i dał jakiś ''cudowny'' indyjski olejek.... na lampy chodzę już równo rok i efekty są zerowe! ciągle przybywa mi nowych plam i to w strasznie szybkim tempie. ostatnio straszie sie tym podłamałam i postanowiłam wytoczyć im wojnę. Od wczoraj stosuję oprócz lamp, ten indyjski olejek, maść vitix, sok z dziurawca, łykam Ginkoprim, witaminy z grupy B i centrum. Mama nadzieję że efekty bedą bo jestem bliska załamaniu.
 
 
nakpotan 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 337
Wysłany: Sob 14 Sie, 2010 12:30   

KIKA. pozytywnie mysl !!! jak sie załamiesz plam przybedzie mnóstwo. Chodzisz od roku na 311nm i nic ???? jak dlugo jestes w kabinie ? czy to miejscowe naswietlanie ? 311nm ( UVB ) czy UVA ? A olejek??? nie ma nazwy? butelka sama bez etykiety? ? moze to olej po frytkach ? taki na allegro sprzedawali a na etykieci : OLEJ BABĆI .
 
 
kika17 

imie: Karolina
Dołączyła: 14 Sie 2010
Posty: 3
Wysłany: Pon 16 Sie, 2010 10:53   

Szczerze mówiąc nie wiem jaki to rodzaj lamp. Dermatolog mi je zaleciła i do niej na te naświetlania chodzę. Najpierw 15 sekund z każdej strony a teraz już po ponad 2 minuty. przez ten rok stosowałam tylko te lampy. nic wiecej bo nie wiedziałam właśnie że coś na to jest. olejek też kupuję u dermatologa, sprawdzę nazwę i podam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo