Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam wszystkich
Autor Wiadomość
amelka
Gość
Wysłany: Pon 23 Kwi, 2007 08:39   Witam wszystkich

((Bardzo chciałabym się zarejestrować jednak wciąż wyskakuje mi , że wpisałam błędny kod, a wpisuję poprawny, i tak kilka razy mi się zdarzyło :( )).

Mimo tego , że nie mogę się zarejestrować, chciałabym powiedzieć parę słów o sobie, gdyż od dawna śledzę to forum i podziwiam Was wszystkich za to,że potraficie z optymizmem podejść do swojej choroby, nie poddajecie się,a każdy próbuje walczyć w miarę swoich możliwości , także tych finansowych.
Jestem pełna podziwu i pragnę od Was czerpać tę siłę, energię i optymizm, bo czasem nachodzą mnie takie złe i smutne myśli jak ostatnimi czasy się to zdarza, wtedy wydaje mi się,że niedługo będę pewnie cała w plamach i stanę się wielkim dziwadłem na ul. mojej małej miejscowości:(

Moja kuzynka ma bielactwo,ale to już takie naprawdę zaawansowane, bo 50 % jej ciała to są plamy bielacze. Do tego ma też łuszczycę . Przez te 2 choroby jest osobą zamkniętą w sobie i wrogo nastawioną do spoleczeństwa, które najczęściej jawnie okazuje jej niechęć patrząc na jej ciało.

Mając 12-13 lat zauważyłam na nodze białe plamy, ułożone jakby w linii od góy uda aż do kolana. Plamy są różnej wielkości: małe, malutkie, całkiem maleńkie, ale 2 są dość duże. Z bliska widać, że w śroku plam znajdują się malusieńkie kropeczki o kolorze jaky różowym, bialych włosów nie zauwżyłam. To , co jest dziwne, to to,że moje plamy nie są gładkie. Można wyczuć,że są trochę jakby chropowate, dlatego dłuuugo zastanawiałam się,czy to na pewno bielactwo . Plamy mojej kuzynki są gładkie. Ale chyba u każdego wygląda to nieco inaczej. Moje plamy mocno odróżniają się od cery, ale jak jest mi np. zimno to w ogóle ich nie widzę, czasem są mniej,czasem bardziej widoczne. Dziwne.. Ciekaw jestem,czy też tak macie??

NO,rozpisałam się,mam nadzieje,ze w koncu uda mi sie dokonać rejestracji, pozdrawiam wszystkich i dziękuję , że jesteście, bo dzięki takim ludziom jak Wy humor mi się poprawia.
 
 
beatrix szkrab 

imie: joanna
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Sty 2007
Posty: 44
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon 23 Kwi, 2007 14:27   

Witaj Amelko :lol:
Zeby sie zarejestrować trzeba pamietac, zeby zaznaczyc płeć, haslo musi byc inne niz nick i miec chyba powyzej 4 liter. Jesli korzystasz z takiego duzego formulrza, sa
tam 2 przysicki "wyslij" - trzeba kliknac ten na dole. Jesli sie nie uda, pomoże Ci Czesiu gdzieś tu jest jego adres mailowy (mnie pomógł w rejestracji)
Pozdrawiam i powodzenia
Beatrix :grin:
 
 
KiTeQ 


Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 87
Wysłany: Pon 23 Kwi, 2007 19:09   

Witam serdecznie. Życzymy sukcesów z plamami. Jak będziesz miała jakieś pytania to odrazu wal na forum bo są tutaj ludzie którzy nierzadko orientują się więcej niż niektórzy dermatolodzy, ponadto większość odwiedziła już Dr Burion więc naprawde warto poradzić się ich w różnych sprawach. Pozdrawiam ciepło.papa
 
 
Luniz 


imie: Michał
Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 27
Wysłany: Wto 24 Kwi, 2007 17:16   

witam :) i życze wyleczenia przy pomocy informacji z tego forum :)
 
 
maciek_11 


pole1: 143
imie: Maciek
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 205
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Sob 28 Kwi, 2007 01:04   

no czesc ! :)
fajnie ze dolaczylas,
w kupie sila ;)

pozdr
 
 
amelkaa 
mniam :P


imie: Amelia
Dołączyła: 29 Kwi 2007
Posty: 51
Skąd: lubuskie
  Wysłany: Nie 29 Kwi, 2007 09:55   

no wreszcie się zarejestrowałam
:D
witam więc ponownie już jako "legalna" amelkaa :D
 
 
Berta 

Katarzyna


imie: Katarzyna
Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 26 Lut 2006
Posty: 220
Skąd: Sędziszów Młp
Wysłany: Nie 29 Kwi, 2007 09:58   

no witaj legalna Amelkoo!!!!!!!!
 
 
Bartek1525 

Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 2
Wysłany: Wto 01 Maj, 2007 20:23   

Wiatm wszytskich!!!!
Jestem nowy na tej stronie.Cieszę się że jest taka strona bo czuje się w końcu że nie jestem sam.Nigdy w życiu nie spotkałem osoby chorej na bielactwo oprocz siebie oczywiscie.A szkoda bo napewno byloby o czym pogadac np o plamkach :grin: .Mam nadziej ze kiedys znajdzie sie jakis naprawde skuteczny i szybko dzialajcy lek na ta chorobe.a Wam wszystkim zycze przede wszystkim duzo normalnego koloru.pozdrawiam serdecznie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo