Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Leczenie bielactwa naturalnym mlekiem kozim?
Autor Wiadomość
parker 

Dołączył: 24 Wrz 2011
Posty: 10
Skąd: podkarpacie
  Wysłany: Sob 24 Wrz, 2011 15:46   Leczenie bielactwa naturalnym mlekiem kozim?

Witam
czy jest ktoś kto wyleczył się naturalnym kozim mlekiem - jedna osoba powiedziała mi że właśnie w ten sposób się wyleczyła od ponad 1,5 roku pije codziennie jedną szklankę koziego mleka i to jej pomaga tzn. plamy prawie całkowicie zniknęły !!!

ja od niedawna leczę sie na bielactwo a mam je od urodzenia tylko kiedyś miałem kilka plamek a teraz poszło to do przodu :sad:
lekarz przepisał mi protopic, vitix żel i locoid + naświetlania
efekt już widać tzn. plamy zaczeły się wypełniać ale w takim tępie potrwa to jeszcze ze 4-5 lat
co sądzicie o tym mleku i gdzie je zdobyć mam sobie kupić koze ? :wink:
 
 
pawelpost 

imie: Paweł
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 50
Skąd: Białystok
Wysłany: Sob 24 Wrz, 2011 16:53   

Coraz to nowe teorie widzę się pojawiają. Zapytaj koleżanki skąd dowiedziała się o tej terapii skoro postanowiła koniecznie codziennie pić szklankę koziego mleka. Ja osobiście pierwszy raz słyszę o jego tak zbawiennych właściwościach ale któż tam wie. Słyszałem natomiast o zbawiennych właściwościach..moczu czyli urynoterapii hehe (czytałem ostatnio artykuł ale raczej nie skorzystam)

Ja tam dziś zastosuję terapię :

- 1 paczka MM'sów (ale pamiętajcie najwięcej jeść tych brązowych bo to one odpowiadają za powracanie barwnika :P )
- 2x korzeń dębu (ja kupuję puszkowany w aptece "Dębowe Mocne")
- 1x dziennie naświetlanie + terapia śmiechem w jednym, przy dwóch odcinkach "Dwóch i pół"

Naturalnie na każdy organizm działa to inaczej ale gwarantuję poprawę.
Spróbujcie naprawdę pomaga w leczeniu :P
Ostatnio zmieniony przez pawelpost Sob 24 Wrz, 2011 18:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
xomkax 


imie: Ola
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 23 Mar 2011
Posty: 647
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob 24 Wrz, 2011 20:41   

MM's i śmiech? Ciekawe... ;D

A jeśli chodzi o mleko... nigdy nie słyszałam o takim sposobie na plamy... xd
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Sob 24 Wrz, 2011 21:33   

mi pewna znachorka powiedziała że nie moge pić mleka od zwykłej krowy tylko mam pić kozie tylko i wyłącznie, czasami piłem ale pierwsze o tym słyszę. trza spróbować bo lubię mleko kozie :P

mleko kozie kupisz w sklepie, są ale czasami mam problem by je kupić, jest dość drogie w porównaniu do krowiego.
Ostatnio zmieniony przez blabla Sob 24 Wrz, 2011 21:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Abi 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 542
Wysłany: Sob 24 Wrz, 2011 22:06   

poza tym jest przeobrzydliwe w smaku...
 
 
sl8er 
sl8er

imie: Łukasz
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 400
Skąd: mrzezyno
Wysłany: Nie 25 Wrz, 2011 07:25   

ciężko sobie nawet wytłumaczyć jak to kozie mleko może pomóc... wprawdzie ma witaminę b12 i kwas foliowy (nie za dużo ale zawsze)... lepszy skład od krowiego ale... ciężko w to uwierzyć ze ktoś zmuszał się do picia mleka koziego przez 1.5 bez jakiejś motywacji że to działa...

bo że odbarwienia powstają od nie picia koziego mleka to z pewnością nie była motywacja...

możliwe że rekomendacja jakiegoś znachora... i efekt placebo... to potrafi zdziałać cuda

zresztą parker jeżeli pytasz na forum czy to może pomóc to chyba za bardzo nie ufasz tej osobie...
 
 
parker 

Dołączył: 24 Wrz 2011
Posty: 10
Skąd: podkarpacie
Wysłany: Pon 26 Wrz, 2011 21:26   

sl8er napisał/a:


zresztą parker jeżeli pytasz na forum czy to może pomóc to chyba za bardzo nie ufasz tej osobie...

znajomego teściowa miała bielactwo i ktoś jej powiedział żeby piła szklankę koziego mleka na śniadanie ... i tak podobno się wyleczyła :)
jak spotkam ją albo jej zięcia to wypytam o szczegóły i napiszę dokładnie jak to działa :cool:
 
 
jola kielce 

pole1: 1
imie: jola
Dołączyła: 22 Sie 2011
Posty: 20
Wysłany: Czw 29 Wrz, 2011 21:00   

do smaku można się przyzwyczaic. mój syn był uczulony na krowie i pił przez wiele lat kozie. początki były ciężkie, mleko śmierdziało i nie byłam stanie pic go razem z synem, ale z czasem nawet polubiłam mleko kozie. z dostępnością nie ma iększych problemówm.
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Czw 29 Wrz, 2011 23:30   

jola kielce napisał/a:
do smaku można się przyzwyczaic. mój syn był uczulony na krowie i pił przez wiele lat kozie. początki były ciężkie, mleko śmierdziało i nie byłam stanie pic go razem z synem, ale z czasem nawet polubiłam mleko kozie. z dostępnością nie ma iększych problemówm.


pił to mleko kozie i jak z plamami?
 
 
jola kielce 

pole1: 1
imie: jola
Dołączyła: 22 Sie 2011
Posty: 20
Wysłany: Pią 30 Wrz, 2011 07:38   

On z bielactwem nie ma nic wspólnego i oby tak zostało
 
 
parker 

Dołączył: 24 Wrz 2011
Posty: 10
Skąd: podkarpacie
Wysłany: Pon 19 Gru, 2011 22:08   

pan który niby się wyleczył z bielactwa tu cytat:,, przez rok codziennie rano pił kozie mleko i pije je do dziś zapobiegawczo" - plamy zniknęły i nie wracają ...
to powiedział mi lekarz rodzinny :
kozie mleko po 1
ma charakter odczulający
po 2 działa regenerująco na skórę
i po 3 słynne kąpiele w kozim mleku Kleopatry to nie był przypadek tylko trzeba mieć stado kóz bo kozie mleko drogie :) ok 6 zł za pół litra :/
 
 
User2835

Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 6
Wysłany: Nie 31 Sie, 2014 20:02   

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo