Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zakup grupowy Novitil
Autor Wiadomość
hatori416 

Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 3
Wysłany: Sob 01 Paź, 2011 14:35   Zakup grupowy Novitil

Witam. Czy znalazłyby się osoby zainteresowane grupowym zakupem novitilu( aby obnizyc koszty przesyłki ze stanów)?
 
 
Karolak 


imie: Karolina
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 12 Lis 2009
Posty: 414
Skąd: Zabrze
Wysłany: Sob 01 Paź, 2011 14:38   

uhm, a co to takiego w ogólę?
 
 
hatori416 

Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 3
Wysłany: Sob 01 Paź, 2011 16:28   novitil

Tutaj zamieszczam link do opisu novitilu oraz wyników terapii kolegi blabla.
http://vitiligo.com.pl/forum/viewtopic.php?t=615
Otóż chodzi własnie o ten produkt, którego koszt przesyłki wynoszą około 150 zł. Gdyby znależli sie inni chętni mogłoby byc znacznie taniej...
 
 
ana52 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 02 Paź 2011
Posty: 16
Wysłany: Nie 02 Paź, 2011 20:03   

Witam, jestem jak najbardziej chetna na zakup
 
 
shina 

pomogl: pomogla
imie: Ula
Dołączyła: 09 Sie 2010
Posty: 3
Skąd: radom/kraków
Wysłany: Nie 02 Paź, 2011 20:08   

Witam, też chetnie wypróbuje ten żel. Jak cos dopisz mnie do chetnych na zakup. Pozdrawiam
 
 
szanti12318 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 736
Wysłany: Nie 02 Paź, 2011 20:22   

ja tez jestem chetna.
 
 
slavo 
Slavo

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Paź 2007
Posty: 179
Skąd: kraków
Wysłany: Nie 02 Paź, 2011 22:18   Re: Zakup grupowy Novitil

hatori416 napisał/a:
Witam. Czy znalazłyby się osoby zainteresowane grupowym zakupem novitilu( aby obnizyc koszty przesyłki ze stanów)?


A dlaczego ze stanów, skoro siedziba firmy jest w kanadzie ?
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon 03 Paź, 2011 00:58   

@slavo - nie ze Stanow, ale za Novitil placi sie w dolarach amerykanskich, nie kanadyjskich. Siedziba niezmiennie jest w Toronto, Ontario, Canada.
 
 
slavo 
Slavo

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Paź 2007
Posty: 179
Skąd: kraków
Wysłany: Pon 03 Paź, 2011 08:10   

blabla napisał/a:
@slavo - nie ze Stanow, ale za Novitil placi sie w dolarach amerykanskich, nie kanadyjskich. Siedziba niezmiennie jest w Toronto, Ontario, Canada.

To co napisałeś to ja wiem. Dlatego pytam forumowicza hatori416, dlaczego pisze że ze stanów ?
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Pon 03 Paź, 2011 17:27   

Dołączam sie do zamówienia!:)
 
 
szanti12318 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 736
Wysłany: Pon 03 Paź, 2011 18:45   

ile potrzebnych jest osob na ten zakup zbiorowy? trzeba zorganizowac ten lek jak najszybciej wiecie ze tutaj wazny jest czas.
 
 
magdaza 

imie: Magda
Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 94
Skąd: ?l?sk
Wysłany: Pon 03 Paź, 2011 19:36   

A jak to chcecie zorganizować?
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Wto 04 Paź, 2011 09:10   

tylko czemu zamawiacie dopiero teraz ? Novitil nie działa bez słońca lub działa mało, chyba, że zakupicie lub macie te lampki co oni proponują na okres zastępczy bez naturalnej ekspozycji słonecznej ;)
 
 
Ulencja 


imie: Urszula
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Kwi 2008
Posty: 277
Skąd: Toruń
Wysłany: Wto 04 Paź, 2011 10:06   

Ja mam ten żel Novitil,wprawdzie od kilku dni.Zamówiła mi go z Kanady koleżanka mieszkająca w Stanach. Zastanawia mnie,czemu na opakowaniu nie ma daty produkcji i wazności?Zel potwornie smierdzi,po wysmarowaniu się nim najlepiej unikac ludzi.
 
 
szanti12318 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 736
Wysłany: Wto 04 Paź, 2011 10:18   

czy te zel dziala takze z lampa uvb?
 
 
hatori416 

Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 3
Wysłany: Wto 04 Paź, 2011 11:54   

Co do tej daty produkcji to bardzo dziwne. Blabla czy twoja masc równiez ma taki okropny zapach oraz nie ma podanej tej daty?? Ja myślałem o zamowieniu tej masci w okresie jesiennym, gdyz i tak czekają mnie naświetlania z powodu innego problemu skórnego a mianowisci podejrzewam liszaj płaski i myślałem czy od razu nie zastosowac novitilu. Może pomoże na jedno i drugie... Co do tej daty to spróbuje napisac do firmy i zapytac dlaczego tak jest. z zakupem grpowym mozna zorganizowac w ten sposób ze np ja wystawie aukcje na allegro masci ktorej oczywiscie fizycznie nie bede mial, ustawimy date dostawy na powiedzmy 2 tygodnie. Następnie po otrzymaniu zapłaty zamowie hurtowa większą ilość, która powinna dojsc w tydzien do polski. Innego sposobu narazie nie wymysliłem a szkoda mi wydwac na przesyłke 150 zł skoro ktos jeszcze moze chciec to zakupic. Mysle ze bedzie dobrze jesli znajde sie powiedzmy chociaz te 4, 5 osób.
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pią 07 Paź, 2011 00:45   

Novitil śmierdzi ? Używam tego od 2008r. tylko w lecie teraz już nie, ale nie przypominam sobie by Novitil śmierdział. Żel miał zapach korzenny, trudny do opisania i był i jest bezbarwny. No i nigdy po posmarowaniu nie czułem na ciele jego obecności. Chyba macie za czułe zmysły węchu hehe. Co do ważności na moich też go nie było, ale się nie otrułem, ani nic mi nie jest. Tam nie ma składników które mogłyby mi zaszkodzić :) No i dla mnie to ten lek/żel to błogosławieństwo :-)
Ostatnio zmieniony przez blabla Pią 07 Paź, 2011 00:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
szanti12318 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 736
Wysłany: Pią 07 Paź, 2011 06:39   

jak szybko zdziałał? i w jakich miejscach?
 
 
Ulencja 


imie: Urszula
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Kwi 2008
Posty: 277
Skąd: Toruń
Wysłany: Pią 07 Paź, 2011 18:40   

blabla napisał/a:
Novitil śmierdzi ? Używam tego od 2008r. tylko w lecie teraz już nie, ale nie przypominam sobie by Novitil śmierdział. Żel miał zapach korzenny, trudny do opisania i był i jest bezbarwny. No i nigdy po posmarowaniu nie czułem na ciele jego obecności. Chyba macie za czułe zmysły węchu hehe. Co do ważności na moich też go nie było, ale się nie otrułem, ani nic mi nie jest. Tam nie ma składników które mogłyby mi zaszkodzić :) No i dla mnie to ten lek/żel to błogosławieństwo :-)



dlaczego twój novitil nie śmierdzi a mój jakbym palec w d..... trzymała?
Pisałam wcześniej ,że mogłabym się nawet gów....wysmarować,ale jak przychodzi co do czego to poddaję się.
Może ten co ja mam jest jakis stary? ciężko wyczuć,bo nie ma daty.
Najdziwniejsze jest to,że śmierdzi dopiero po kontakcie ze skórą,z buteleczki jak wąchasz,to nie
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pią 07 Paź, 2011 23:37   

Ulencja napisał/a:
Najdziwniejsze jest to,że śmierdzi dopiero po kontakcie ze skórą,z buteleczki jak wąchasz,to nie


Ulencjo, żel w butelce nie śmierdział, na moich palcach jak smarowałem to chyba nie - nie obwąchiwałem się hehehe :D i nikt nie mówił mi że śmierdzę Novitilem, a rodzina wiedziała, że go używam ;) masz za bardzo wyczulony nos-zioło babći którym pewnie się maziałaś śmierdziało znacznie bardziej ;)
Zapach żelu aż tak by Ci przeszkadzał, żeby go nie używać ? Masz chyba słabą wolę w walce z vitiligo.
Moje zdjęcia w temacie Dermabest Novitil Gel powinny o czymś świadczyć ;]

@szanti12318 - Novitil zadziałał po 1.5 miesiącu stosowania + obowiązkowe 30minutowe codzienne ekspozycje na naturalnym słońcu. Zadziałał wszędzie, najtrudniej na dłoniach, ale zobacz i kliknij w ikonkę "apteczki" pod moim postem i zobacz zdjęcia jak zadziałał.
 
 
szanti12318 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 736
Wysłany: Sob 08 Paź, 2011 09:19   

super:) ja mam tylko kilka plamek na brzuchu i po protopicu i naswietleniach jest tak samo duzo kropek pigmentu ale gdyby juz cos ie chcialo sie zrepigemtowac to jetsem chetna na te zakup. Uzyje sobie go na wakacjach albo w maju jak zacznie sloneczko wychodzic.
 
 
Ulencja 


imie: Urszula
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Kwi 2008
Posty: 277
Skąd: Toruń
Wysłany: Sob 08 Paź, 2011 19:52   

Blabla, olejek babći przy Novitilu to perfuma!
nie mam słabej woli,kombinuję tylko jak by tu się posmarować,postarać się nie zmyc tego po 2 godz i jednoczesnie sprawić,by inni tego nie poczuli?Widzisz,mam taką pracę,że od rana do wieczora przebywam z ludzmi.Zalezy mi na wyleczeniu i to bardzo!
Napisałam maila do DermaBest-u z zapytaniem o przykry zapach i o brak daty ważności-jeszcze nikt nie odpisał.
Mój Novitil śmierdzi ziemią wymieszaną z obornikiem.I na prawdę wyczuwa się ten zapach z pewnej odległości-wiem,bo moje dzieci zaraz go poczuły.
Szkoda.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo