Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sesje fotograficzne
Autor Wiadomość
PawelF 

Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 6
Wysłany: Sob 26 Lis, 2011 14:20   Sesje fotograficzne

Witam, natchnela mnie pewna mysl aby zrobic sesje foto chorych na bielactwo. Nie wiem moze ktos z was juz to robil możecie sie podzielic tym? Jestem ciekawy czy ktos dalby sie sfotografowac (chodzi o dobre zdjecia a nie fotki robione teefonem), jak dla mnie to ciekawa opcja, chcialbym miec taki reportaz, czy moglby sie ktos podjać fotografowania?
Mysle ze mogloby to pomoc komus.
Piszcze jesli jestescie zainteresowani, moze co szorganizujemy!
Pozdrowienia!

[ Dodano: Sob 26 Lis, 2011 14:59 ]
Nie chodzi o reportaz o chorych na V tylko o indywidualna sesje fotograficzna, mysle ze moze okazac sie to pomocne w zwalczaniu kompleksow, poza tym na zdjeciach mozna zaakcentowac piękno bardziej niz cokolwiek innego.
Mam pytanie czy ktos ma dobry aparat i robi zdjęcia bardziej profesjonalnie?
Prosze o kontakt gg, priv, mail.
Dziekuje!
 
 
Gallus 

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 192
Wysłany: Sob 26 Lis, 2011 21:03   

jak dla mnie świetny pomysł ;)
ja niestety nie pomogę bo u mnie bielactwa juz prawie nie widać..no chyba że miał bym się rozebrać :oops:
myśle że fajnie było by zrobić DOBRE zdjęcia akcentujące "V" a zarazem ukazujące piękno którego my "chorzy" nie widzimy :mrgreen:
 
 
PawelF 

Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 6
Wysłany: Nie 27 Lis, 2011 15:25   

Może i widzimy, tylko kajdany tej choroby moga byc tak silne ze za nic nie pozwolą nam ich skruszyc, poetycko.
 
 
Karolak 


imie: Karolina
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 12 Lis 2009
Posty: 414
Skąd: Zabrze
Wysłany: Nie 27 Lis, 2011 15:28   

Niech każdy zrobi sobie autoportret pokazujący bielactwo nie ważne czym ani jak, ważne żeby ukazywało NAS ;)).
 
 
kate1980 

Dołączyła: 04 Wrz 2011
Posty: 3
  Wysłany: Pon 28 Lis, 2011 11:09   

Witam ja jestem zakompleksiona strasznie , zawsze pesymistycznie podchodze do swojej osoby swojego ciała przede wszystkim. Wydaje mi się że to świetny pomysł a jeśli ktoś jeszcze zajołby się tym, kto zajmuję się, profesjonalnie to powiem byłoby dość ciekawe ja bym, się chyba przełamała i spojrzała może bardziej optymistycznie na swoje plamki i ciało :)pozdrawiam (każdy z nas ma w sobie ukryte piękno)
 
 
PawelF 

Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 6
Wysłany: Pon 28 Lis, 2011 12:23   

Tak, fajnie jakby każdy miał swój autoportret pokazujący bielactwo, wydaje mi sie ze jak sobie popatrzymy na starośc na te zdjecia to bedzie nas smieszyc, że tak się przejmowaliśmy.
 
 
Karolak 


imie: Karolina
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 12 Lis 2009
Posty: 414
Skąd: Zabrze
Wysłany: Pon 28 Lis, 2011 12:24   

Ja sobie zrobię taki autoportret, ale muszę pomyśleć nad nim ;)))
 
 
xomkax 


imie: Ola
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 23 Mar 2011
Posty: 647
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 16 Gru, 2011 22:53   

kate1980 napisał/a:
Witam ja jestem zakompleksiona strasznie , zawsze pesymistycznie podchodze do swojej osoby swojego ciała przede wszystkim.

nie podoba mi się to podejście... ;/

A jeśli chodzi o sesję... Ja mogę pozować. Róbcie ze mną co chcecie. ^^
 
 
Gallus 

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 192
Wysłany: Czw 22 Gru, 2011 20:41   

no ja tu mam pare osob co się nie boją zdjęć także myślę że ktoś by się znalazł do takiej sesji :wink:
 
 
xomkax 


imie: Ola
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 23 Mar 2011
Posty: 647
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 22 Gru, 2011 20:43   

spokojnie, znajdzie się kilka osób :D
 
 
skeety 

Dołączyła: 18 Sty 2012
Posty: 2
Wysłany: Śro 18 Sty, 2012 23:10   

Witam serdecznie,

jestem studentką fotografii i muszę wykonać projekt fotograficzny składający się z kilku portretów. Mój chłopak zainspirował mnie swoim bielactwem do wykonania portretów właśnie takich ludzi - chorych na bielactwo lub albinosów. Projekt muszę wykonać do 9 lutego tak więc zostało mi niewiele czasu. Dlatego jeśli znajdzie się wśród Was ktoś zainteresowany, pasujący do mojego projektu proszę o zostawienie kontaktu do siebie lub o kontakt mailowy ze mną skeety@o2.pl
Poszukiwani są ludzie w każdym wieku i każdej płci najlepiej z Krakowa i okolic, ponieważ tutaj mam dostęp do studia fotograficznego.

Pozdrawiam


skeety@o2.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo