Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
kupię dermotan no.1
Autor Wiadomość
gusia1978 

Dołączyła: 12 Wrz 2006
Posty: 29
Skąd: łęczna
Wysłany: Pią 16 Mar, 2012 22:48   kupię dermotan no.1

Poszukuję płynu do kamuflażu - dermotan no.1. Może ktoś ma dostęp do tego specyfiku lub informację, gdzie mogę go zamówić?
 
 
kalina 
kalina

Dołączyła: 30 Wrz 2006
Posty: 22
Wysłany: Wto 20 Mar, 2012 14:38   

Dermotan mozesz zamówic telefonicznie w Warszawie nr tel.22624033 zamawiałam miesiac temu tylko teraz nie ma 1 czy 2 jest juz jeden rodzaj.Mam pytanie do
ciebie czy go juz wogóle stosowałas, a jak tak to czy udaje Ci sie nałożyc idealnie zeby nie było widac odcienia bo mi to nie wychodzi za dobrze,jak dzwoniłam do Warszawy to ta pani mówiła ze dobrze jest go rozcieńczyc spirytusem salicylowym.
Ostatnio zmieniony przez kalina Wto 20 Mar, 2012 14:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gusia1978 

Dołączyła: 12 Wrz 2006
Posty: 29
Skąd: łęczna
Wysłany: Wto 20 Mar, 2012 18:11   

Stosuję ten preparat od dawna. Na początku nie byłam zadowolona ale teraz nabrałam wprawy i jestem w stanie większość plam skutecznie zamaskować. Najgorzej jest z tymi pod pachami. Ja tego preparatu nie rozcieńczam i stosuję mniej więcej co drugi dzień. Dodatkowo przez cały rok używam balsam brązujący DOVE dla osób z jasną karnacją. Mam dość sporo plam ale ten kamuflaż mnie wystarcza i większość z moich znajomych nie ma pojęcia, że cierpię na bielactwo.

[ Dodano: Wto 20 Mar, 2012 18:15 ]
Czy ten numer do Warszawy jest na pewno prawidłowy?
 
 
kalina 
kalina

Dołączyła: 30 Wrz 2006
Posty: 22
Wysłany: Wto 20 Mar, 2012 21:51   

No faktycznie jedna cyfre pominelam w tym nr. przepraszam podaje nowy 22 6243033. Mozesz napisac jak nakldasz ten dermotan o jaka chodzi wprawę, bo ja nakładam pedzelkiem zawsze tak samo i efekt nie jest zadawalajacy ponieważ jest za ciemny.wyraznie widac roznice pomiedzy zdrowa skora a ta zakamuflowaną.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo