Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ogłoszenie matrymonialne 2
Autor Wiadomość
Milas 

imie: Jan
Dołączył: 29 Lis 2011
Posty: 13
Wysłany: Nie 13 Maj, 2012 19:33   Ogłoszenie matrymonialne 2

Poprzednie ogłoszenie zeszło z tematu... i to mocno poniżej pasa.
ja na poważnie: wszystko się na mnie zwaliło, zostałem sam, do tego stary, no i widzę, że życie to zadanie przerastające jednego człowieka....
Szukać więc potrzebuję partnerki na reszte życia. Nie koniecznie musi mieć takie ciapki jak ja...
 
 
Gallus 

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 192
Wysłany: Nie 13 Maj, 2012 20:56   

powodzenia :zdrówko:
 
 
Ulencja 


imie: Urszula
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Kwi 2008
Posty: 277
Skąd: Toruń
Wysłany: Śro 16 Maj, 2012 07:47   

zarejestruj się na e-Darling :)
 
 
raw 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Lip 2011
Posty: 188
Wysłany: Śro 16 Maj, 2012 15:59   

Tutaj pewnie partnerki na resztę życia nie znajdziesz, chociaż kto wie. Proponuje, żebyś najpierw poukładał sobie wszystkie sprawy w życiu, zajął się sobą, a w dodatku wziął się w garść. No i nie bądź takim desperatem, w jakim wieku jesteś?

P.S: Na miłość ponoć nigdy nie jest za późno :)
 
 
xomkax 


imie: Ola
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 23 Mar 2011
Posty: 647
Skąd: Lublin
Wysłany: Śro 16 Maj, 2012 18:04   

@raw
jasne, że nie jest za późno ;)

@Milas
Tu to raczej same łaciate są ;p
 
 
Milas 

imie: Jan
Dołączył: 29 Lis 2011
Posty: 13
Wysłany: Śro 16 Maj, 2012 18:37   

Próbowałem na różnych portalach... Jednak jak się ma 46 lat, a do tego łaciate łapy, plamy na brodzie i szyi, no i w innych miejscach.
fajnie, że patrzycie na to optymistycznie, ale sami wiecie że łatwo nie jest...
dawno temu uczyłem w szkole, ale i reformy i te pytania, czy to nie jest zarażliwe... Ludzie tego nie rozumieją, aż ich to spotka, 10 lat temu wyglądalem jeszcze normalnie, znaczy tak jak większość ludzi.
 
 
basiek 

Dołączyła: 04 Mar 2012
Posty: 5
Wysłany: Śro 16 Maj, 2012 21:42   

Nie wiem czy Cię to pocieszy ale osobiście znam kilkanaście osób z bieladztwem i nie sądzę żeby to było aż takim dramatem w ich życiu. W zasadzie wszystkie osoby które znam nie rezygnują z życia a wręcz robią całkiem niezłe kariery zawodowe wszystkie też prowadzą normalne życie prywatne, więc chyba nie ma co patrzeć na świat tylko przez pryzmat plam i jak Cię ktoś postrzega. Większość ludzi ma to poprostu gdzieś i dlatego nie ma co się zbytnio rozczulać. Ja nie znam żadnej osoby, która z pozoru wygląda super i nie miałaby jakiegoś innego problemu w swoim życiu, każdy coś ma - u nas to może widać ale choroba ta pozwoliła większości z nas zobaczyć życie w trochę innym świetle, więc chyba trzeba wyjść do ludzi bo kontakt wirtualny może okazać się przy bliższym spotakniu jeszcze większą klapą.
 
 
xomkax 


imie: Ola
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 23 Mar 2011
Posty: 647
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 17 Maj, 2012 18:33   

Milas napisał/a:
dawno temu uczyłem w szkole, ale i reformy i te pytania, czy to nie jest zarażliwe...

ja chodzę do szkoły i owszem, ludzie pytają, ale wystarczy się uśmiechnąć i odpowiedzieć. i jest okej. :) mhm, w sumie niektórzy nawet tego nie zauważają, mimo że jest to u mnie dość widoczne :)
 
 
Mariusz 

imie: Mariusz
Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 77
Skąd: Majdan Król.
Wysłany: Wto 29 Maj, 2012 04:16   

Ja też mam plamy na twarzy, przedramionach. Ręce mam już całkowicie białe. Zastanawiam się czasami czy jest jakaś metoda by wybielić całkowicie twarz
 
 
Gallus 

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 192
Wysłany: Wto 29 Maj, 2012 08:13   

jest.. możesz sie cały pozbawić pigmentu.. tak jak to zrobiła jedna gwiazda POPu
 
 
Mariusz 

imie: Mariusz
Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 77
Skąd: Majdan Król.
Wysłany: Wto 29 Maj, 2012 18:11   

Ta gwiazda źle skończyła a ja chciałbym jeszcze pożyć nawet będąc w ciapki
 
 
raw 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Lip 2011
Posty: 188
Wysłany: Wto 29 Maj, 2012 21:56   

Mariusz napisał/a:
Ta gwiazda źle skończyła a ja chciałbym jeszcze pożyć nawet będąc w ciapki


Ale brak pigmentu na całym ciele nie był przyczyną zgonu :) Pomysł z takim zabiegiem może okazać się trafny, jeżeli jesteśmy pozbawieni większej ilości pigmentu na naszym ciele, w innym wypadku warto się "leczyć" innymi metodami.
 
 
Mariusz 

imie: Mariusz
Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 77
Skąd: Majdan Król.
Wysłany: Śro 30 Maj, 2012 17:44   

Majkel zmarł nie na bielactwo oczywiście. Miał słabą psychikę a lekarz zamiast mu pomóc wyjść z choroby pomógł mu zejść z tego świata. Ja bym chciał tylko wybielić twarz bo nie wierzę w powrót pigmentu
 
 
Ulencja 


imie: Urszula
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Kwi 2008
Posty: 277
Skąd: Toruń
Wysłany: Śro 30 Maj, 2012 17:46   

kąpiel w Ace i z głowy! :)
 
 
Milas 

imie: Jan
Dołączył: 29 Lis 2011
Posty: 13
Wysłany: Śro 30 Maj, 2012 17:56   

Trafiony. Zatopiony!
kąpiel w ace... To jest to.
tego mi brakowało by się dziś uśmiechnąć.
 
 
raw 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Lip 2011
Posty: 188
Wysłany: Śro 30 Maj, 2012 20:08   

Mariusz napisał/a:
Majkel zmarł nie na bielactwo oczywiście. Miał słabą psychikę a lekarz zamiast mu pomóc wyjść z choroby pomógł mu zejść z tego świata. Ja bym chciał tylko wybielić twarz bo nie wierzę w powrót pigmentu


Ja też mam spore plamy na twarzy, szczególnie wokół okolic oczu i to nie są jakieś małe plameczki, a naprawdę dość spore plamy i nawet nie myślę o wybielaniu, tym bardziej, że podobno te okolice najlepiej reagują. Dzisiaj właśnie znowu wracam do naświetleń i protopicu. Mam nadzieję, że za miesiąc już nie będzie po nich śladu :D

@Mariusz: robisz coś w tej chwili z tymi plamami? Naświetlasz się czy kompletnie nic?
 
 
Mariusz 

imie: Mariusz
Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 77
Skąd: Majdan Król.
Wysłany: Czw 31 Maj, 2012 17:22   

Robilem naświetlania w latach 1986-88 gdy choroba się ujawniła. Jeździłem 50 kilemetrów do Rzeszowa a potem chwilę robiłem to w wojsku w poliklinice w Warszawie. Nic to nie dało i na długie lata dałem sobie spokój. Bodajże 3 lata temu smarowałem Protopic'em, ale bez skutku.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo