Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam
Autor Wiadomość
dawid26 

imie: dawid
Dołączył: 01 Cze 2012
Posty: 6
Wysłany: Pią 01 Cze, 2012 18:52   Witam

Witam jestem Dawid i od jakiegoś czasu zauważyłem u siebie plame jest w intymnym miejscu pod penisem jedna wieksza i 3 mniejsze byłem u lekarza przepisał mi maść HASCOFUNGIN zna ktoś taka maść pomagała coś? Ja się smaruje od miesiąca i nic się nie dzieje. Wiem że wiekszość z was pewnie by się nie przejmowała taka ilościa plam i w takim miejscu ale chciał bym się ich pozbyć o ile to możliwe i teżdlatego założyłem tutaj konto by się dowiedzięć coś wiecej o sosowanych przez was maściach tabletkach, jak będe w stanie to i dołącze fotke jak to wyglada pozdrawaim dawid
 
 
xomkax 


imie: Ola
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 23 Mar 2011
Posty: 647
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 01 Cze, 2012 19:15   

A masz pewność, że to bielactwo? Jasne plamy nie zawsze muszą być tą chorobą :)
 
 
dawid26 

imie: dawid
Dołączył: 01 Cze 2012
Posty: 6
Wysłany: Pią 01 Cze, 2012 19:37   

no ta kstwierdził dermatolog :)

[ Dodano: Pią 01 Cze, 2012 21:10 ]
tak to wygląda pewnie dla wiekszości sie to wyda banalne i w niczym nie przeszkadzające
Ostatnio zmieniony przez dawid26 Pon 04 Cze, 2012 19:14, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Sebastian1977eM 


imie: Sebastian
Dołączył: 31 Maj 2012
Posty: 10
Skąd: Mysłowice
Wysłany: Pon 04 Cze, 2012 10:15   

Ups ... odważny jesteś. Nie mam złudzeń ... Vitiligo.
 
 
dawid26 

imie: dawid
Dołączył: 01 Cze 2012
Posty: 6
Wysłany: Pon 04 Cze, 2012 19:15   

oj dziwny komus maly wacek:p no jak to jest bielactwo to jest jakas szansa by zeszlo? polecil byś coś?
 
 
Pastore 


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 109
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 04 Cze, 2012 19:26   

Nie zamieszczaj zdjęcia! No bez przesady. Wiesz to zależy jakie są te plamy.Bo u mnie np przy lekkim odbarwieniu na ręku pomaga Protopic i po jakimś czasie znika
Ostatnio zmieniony przez Pastore Pon 04 Cze, 2012 19:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
raw 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Lip 2011
Posty: 188
Wysłany: Pon 04 Cze, 2012 19:41   

Chyba ktoś się zgorszył :D
 
 
Sebastian1977eM 


imie: Sebastian
Dołączył: 31 Maj 2012
Posty: 10
Skąd: Mysłowice
Wysłany: Pon 04 Cze, 2012 21:08   

Ajtam ... wcale się nie zgorszyłem ... a moje zdziwienie wynikało z odwagi Dawida ... to bardzo intymne zdjęcie ... a raczej miejsce ... mnie by nie było na coś takiego stać, by robić takie fotki. Ale rozumiem jego desperację.
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon 04 Cze, 2012 23:18   

ojejej wacka nie widzieliście? to normalna część ciała zainfekowana przez tą straszna chorobę.
tak w ogóle zaczynam jutro paplać się w nagietku :]
 
 
dawid26 

imie: dawid
Dołączył: 01 Cze 2012
Posty: 6
Wysłany: Śro 06 Cze, 2012 04:28   

jak kogoś uraziłem taką fotką to przepraszam bardzo:( ale ona miala na celu pokazanie plam a nie prezetacje wacka:p ramon a ten specyfik Protopic jest bez recepty czy trzeba sie fatygować do dermatologa? ja mam na razie taka mascj jak hascofungin ale nic sie nie dzieje po niej
 
 
ixi02 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Maj 2009
Posty: 359
Wysłany: Śro 06 Cze, 2012 09:49   

dawid nikogo nie uraziłeś bo to normalna część ciała ale takich fotek nie można tu na forum zamieszczać,ktoś kiedyś zamieścił ale Admin nie pozwolił i ma rację,i to nie ma nic wspólnego z gorszością czy czymkolwiek, co do maści to czasem niektóre maści działają po dłuższym czasie niż miesiąc zależy od organizmu jak reaguje,co do protopicu jest tylko na receptę, smaruj jeszcze przez miesiąc maścią którą masz tylko musisz być systematyczny i regularny a jeśli nie zadziała to zmień na protopic, ja w tamtych miejscach miałam przez 4 lata plamy znikły same także bądź cierpliwy :)
 
 
dawid26 

imie: dawid
Dołączył: 01 Cze 2012
Posty: 6
Wysłany: Śro 06 Cze, 2012 13:33   

to juz usunołem i nie zamieszcze nie wiedziałem a przyznam że nie czytałem regulaminu bo chciałem się dowiedzieć paru rzeczy. Staram się systematycznie smarować zobaczymy :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo