Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
tabletki vitix-przeterminowane
Autor Wiadomość
Kalina111 
...nadzieja....


imie: Karolina
Dołączyła: 16 Wrz 2009
Posty: 110
Skąd: ...
Wysłany: Pią 06 Lip, 2012 19:50   tabletki vitix-przeterminowane

dzis znalazlam w szafie tabletki vitix ktore mam do marca wazne. musialam je odstawic bo mdlilo mnie a teraz mi szkoda,ze ich nie wzielam a takie drogie byly. czy z tabletki tez trzeba przyjmowac z gwarancja?:P
 
 
Dawid 


pomogl: pomogl
imie: Dawid
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 302
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Pią 06 Lip, 2012 22:25   

W sumie może nic by się nie stało. A to że mdli po tych tabletkach to ja jak je przyjmowałem to tez miałem taki skutek uboczny( podobne niektóre osoby tak na nie reagowały) że mnie mdliło i to solidnie. dodam, że swoje jadłem gdy miały jeszcze termin dużo, dużo do przodu :-)
 
 
ixi02 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Maj 2009
Posty: 359
Wysłany: Sob 07 Lip, 2012 07:16   

żadnych tabletek nie wolno brać jak są po terminie,i nie ważne jakie one są
 
 
slavo 
Slavo

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Paź 2007
Posty: 179
Skąd: kraków
Wysłany: Nie 08 Lip, 2012 22:38   

ixi02 napisał/a:
żadnych tabletek nie wolno brać jak są po terminie,i nie ważne jakie one są

1) To nie do końca prawda, a już w tym przypadku na pewno.
2) Spokojnie możesz te tabletki łykać.
 
 
ixi02 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Maj 2009
Posty: 359
Wysłany: Pon 09 Lip, 2012 12:20   

mylisz się slavo z tego co pisze to są do marca teraz mamy lipiec, więc na własne ryzyko jedynie,to że to są witaminy nie oznacza że można je po terminie brać tym bardziej jak miała taka reakcję na nie,nic po terminie się nie bierze tym bardziej witamin....więc tym iż można mnie nie przekonasz,każdy lekarz czy w aptece Ci to potwierdzą
 
 
slavo 
Slavo

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Paź 2007
Posty: 179
Skąd: kraków
Wysłany: Śro 11 Lip, 2012 11:53   

ixi02 napisał/a:
mylisz się slavo z tego co pisze to są do marca teraz mamy lipiec, więc na własne ryzyko jedynie,to że to są witaminy nie oznacza że można je po terminie brać tym bardziej jak miała taka reakcję na nie,nic po terminie się nie bierze tym bardziej witamin....więc tym iż można mnie nie przekonasz,każdy lekarz czy w aptece Ci to potwierdzą


W rodzinie mam nie jednego lekarza. Więc Twoja opinia w zderzeniu z "fachowcami" mnie nie przekonuje.
A tak na prawdę, jest niewielki odsetek leków które po terminie nie można zarzywać. Oczywiście jest kwestia po jakim terminie.
W tym przypadku a już w szczególności z witaminami !! nie powinno być takiego zagrożenia.
 
 
ixi02 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Maj 2009
Posty: 359
Wysłany: Śro 11 Lip, 2012 13:59   

nadal twierdzę i w żadnym wypadku się z Toba nie zgodzę tym bardziej że te tabletki są 4 miesiące po terminie, a to że masz lekarza w rodzinie tez mam i wielu innych tutaj na forum także ma nie znaczy że masz rację chcesz to sobie przeterminowane tabletki zażywaj ale nie proponuj je innym, co więcej gdyby można tak było producenci nie pisaliby dat tylko wszystko byłoby "termin do spożycia-bezterminowo" tyle w temacie więcej w tą dyskusje nie będę się wdawać powodzenia w zażywaniu jakichkolwiek proszków po terminie.dla mnie temat jest zamknięty.pzdr.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo