Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Czesiu
Czw 30 Sie, 2007 22:52
relacje damsko-męskie
Autor Wiadomość
Nemek 
S.T.A.R.S.


pole1: 7
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Cze 2012
Posty: 329
Wysłany: Sob 18 Sie, 2012 15:09   

charakter dla mnie to podstawa a wyglad to wiadomo ze kazdy ma swoj gust i swoj na swojego trafi mi tam modelka nie potrzebna znam kilka fajnych dziewczyn ktore nawet sa ładne i niczegi im nie brakuje ale nie traktuja innych jak smieci i to jest plus kazdy powinien miec szacunek dla innych jesli go nie ma dla mnie moze wystartowac w kosmos za kilka sekund :twisted:
Ostatnio zmieniony przez Nemek Sob 18 Sie, 2012 15:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
aniabi 
aniawilk

Dołączyła: 31 Lip 2012
Posty: 396
Wysłany: Sob 18 Sie, 2012 15:28   

No widzisz....!Może dotarło do nich co straciły :wink:Pewnie jeszcze masz dylemat którą wybrać :razz:
 
 
Nemek 
S.T.A.R.S.


pole1: 7
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Cze 2012
Posty: 329
Wysłany: Sob 18 Sie, 2012 15:32   

wiesz poprostu jedna trafila na typa ktory probowal ja bic druga na takiego co byl na tyle zazdrosny ze zamykal ja doslownie na klucz jak wychodzil do pracy i dziewczyny troszke sie zalily ostatnio ale narazie mam jedna ktora znam 7 lat rok mlodsza i jakos nigdy nie mialem z nia zlych dni a relacje czysto kolezenskie nic wiecej chociaz czasem probowalo sie cos powazniejszego ale nie chce tego zepsuc ona tez chyba czekamy narazie ale sie spotykamy :-)
Ostatnio zmieniony przez Nemek Sob 18 Sie, 2012 15:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
aniabi 
aniawilk

Dołączyła: 31 Lip 2012
Posty: 396
Wysłany: Sob 18 Sie, 2012 15:37   

No to życzę powodzenia. :zdrówko:
 
 
Nemek 
S.T.A.R.S.


pole1: 7
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Cze 2012
Posty: 329
Wysłany: Sob 18 Sie, 2012 15:43   

tylko ostatnio za bardzo cisnie co do jednego tematu juz by chciala miec wlasne dziecko w dodatku wiem ze ze mna lubie ja ale nie wiem jeszcze czy na tyle zeby bylo cos wiecej miala ze dwoch chlopakow pare razy sie przejechala jak zwykle wyzalala sie wiadomo komu mialem chec nabic guza jednemu za to co probowal jej robic bo mila dziewczyna tylko zle wybierala kiedys takie zycie :-)
 
 
aniabi 
aniawilk

Dołączyła: 31 Lip 2012
Posty: 396
Wysłany: Sob 18 Sie, 2012 16:02   

Chyba niewie co to znaczy mieć dziecko!to nie jest takie;kupmy sobie pieska ,jak sie znudzi to damy go komuś.Nad taką decyzją trzeba się 100 razy zastanowić!Nie żebym odradzała,dzieciaki są kochane i potrafią dać w życiu wiele radości ale pod warunkiem że mają kochających rodziców!Wiesz,jeżeli będziecie ze sobą wystarczająco długo by się poznać DOKŁADNIE to w tedy napewno sami dojdziecie do tego czy chcecie mieć razem dziecko.
 
 
Nemek 
S.T.A.R.S.


pole1: 7
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Cze 2012
Posty: 329
Wysłany: Sob 18 Sie, 2012 16:12   

znam ja wystarczajaco dlugo i wiem ze bedzie z niej dobra matka juz jest na tyle dojrzala zeby wiedziec ze jest jej czas tylko musi dobrac odpowiedniego partnera :twisted:
Ostatnio zmieniony przez Nemek Sob 18 Sie, 2012 16:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
aniabi 
aniawilk

Dołączyła: 31 Lip 2012
Posty: 396
Wysłany: Sob 18 Sie, 2012 16:29   

Aha......Czyli decyzja należy do Ciebie.Tylko wybierz dobrze żeby pozniej dziecko miało ojca!nie sztuka jest zrobić...!
Nie obraz sie za szczerość.
 
 
Nemek 
S.T.A.R.S.


pole1: 7
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Cze 2012
Posty: 329
Wysłany: Sob 18 Sie, 2012 16:52   

nie znasz mnie to moze i myslisz ze moglbym miec z kazda otoz nie :twisted:
 
 
aniabi 
aniawilk

Dołączyła: 31 Lip 2012
Posty: 396
Wysłany: Sob 18 Sie, 2012 17:05   

Wcale tak nie pomyślałam!poprostu takie decyzje muszą być baaaaaardzo przemyslane!posłuchaj rad koleżanki która już coś na ten temat wie.
 
 
Nemek 
S.T.A.R.S.


pole1: 7
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Cze 2012
Posty: 329
Wysłany: Sob 18 Sie, 2012 17:27   

jest duzo rzeczy o ktorych warto porozmawiac osobiscie jest sporo rzeczy o ktorych warto rozmawiac bez szans przelania tego na pismo :wink:
 
 
aniabi 
aniawilk

Dołączyła: 31 Lip 2012
Posty: 396
Wysłany: Sob 18 Sie, 2012 18:09   

Wiesz,niewiem czy jakoś zamroczona jestem przez piwo które przed chwilą wypiłam ale niezbyt rozumie Twoją sentencję.
 
 
Nemek 
S.T.A.R.S.


pole1: 7
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Cze 2012
Posty: 329
Wysłany: Sob 18 Sie, 2012 18:10   

jak zrozumiec kosmite :twisted: musisz inne fale zalaczyc
 
 
aniabi 
aniawilk

Dołączyła: 31 Lip 2012
Posty: 396
Wysłany: Sob 18 Sie, 2012 18:16   

Haha dobra,dobra Ty już daj spokój z tym kosmitom ja tam w ufo i te sprawy nie wierzę! :biggreen: No ale mozesz napisać na jakich falach nadajesz! :razz:
 
 
Nemek 
S.T.A.R.S.


pole1: 7
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Cze 2012
Posty: 329
Wysłany: Sob 18 Sie, 2012 18:21   

niestety jak nie wierzysz to nie da rady :twisted:
 
 
aniabi 
aniawilk

Dołączyła: 31 Lip 2012
Posty: 396
Wysłany: Sob 18 Sie, 2012 18:23   

Ty,jak jeszcze jedno piwo wypiję to uwierze! :grin:
 
 
Nemek 
S.T.A.R.S.


pole1: 7
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Cze 2012
Posty: 329
Wysłany: Sob 18 Sie, 2012 18:30   

pij pij :twisted: szkoda ze nie ze mna nie mam z kim jak narazie :cry:
 
 
aniabi 
aniawilk

Dołączyła: 31 Lip 2012
Posty: 396
Wysłany: Sob 18 Sie, 2012 18:39   

No ja też żałuje że my bielaki jesteśmy tak porozrzucani po tym świecie!Fajnie by było gdybyśmy mieszkali wszyscy przynajmniej w jednym województwie!w tedy moglibyśmy się byle kiedy spotkać przy piwku! :wink:
Jak niemasz z kim to wsiadaj w to ufo i przylatuj!mamy wielkie polany także będziesz miał gdzie wylądować! :mrgreen:
 
 
Nemek 
S.T.A.R.S.


pole1: 7
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Cze 2012
Posty: 329
Wysłany: Sob 18 Sie, 2012 18:52   

a kto pozniej zatrze slady po kregach :-) jak latam to nie pije :twisted: a co oblewasz dzisiaj???
 
 
Pastore 


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 109
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 18 Sie, 2012 19:02   

Wczoraj widziałem gościa(możliwe,że jest tu na forum), który miał wielkie plamy na rękach(obu).Nie były to plamki a plamy bardzo duże i rzucające się w oczy i wiecie co? Ma bardzo ładną dziewczynę(całował ją więc napewno nie siostra).Więc jak widzicie plamy nic się nie mają do relacji.I jak coś nie wyjdzie to nie składajcie na plamy xd bo to nie ich wina.
 
 
aniabi 
aniawilk

Dołączyła: 31 Lip 2012
Posty: 396
Wysłany: Sob 18 Sie, 2012 19:26   

Nemek napisał/a:
a kto pozniej zatrze slady po kregach :-) jak latam to nie pije :twisted: a co oblewasz dzisiaj???

Ślady sie zaora to żaden problem!a tam w górze niema policji żebyś musiał nie pić!chyba że się boisz że dowalisz do jakiejś planety! :biggreen: eeee..dzisiaj nic nie oblewam,tylko tak sobie piwko szczeli lam bo mi się chciało pić a nic innego niemiałam pod ręką :)
 
 
Nemek 
S.T.A.R.S.


pole1: 7
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Cze 2012
Posty: 329
Wysłany: Sob 18 Sie, 2012 19:31   

ramon napisał/a:
Wczoraj widziałem gościa(możliwe,że jest tu na forum), który miał wielkie plamy na rękach(obu).Nie były to plamki a plamy bardzo duże i rzucające się w oczy i wiecie co? Ma bardzo ładną dziewczynę(całował ją więc napewno nie siostra).Więc jak widzicie plamy nic się nie mają do relacji.I jak coś nie wyjdzie to nie składajcie na plamy xd bo to nie ich wina.


pewnie jak ktos kocha to takie plamki nie stwarzaja problemu czy blizny czy tam inne cos :twisted: zgadzam sie w pełni :zdrówko:

[ Dodano: Sob 18 Sie, 2012 19:31 ]
aniabi napisał/a:
Nemek napisał/a:
a kto pozniej zatrze slady po kregach :-) jak latam to nie pije :twisted: a co oblewasz dzisiaj???

Ślady sie zaora to żaden problem!a tam w górze niema policji żebyś musiał nie pić!chyba że się boisz że dowalisz do jakiejś planety! :biggreen: eeee..dzisiaj nic nie oblewam,tylko tak sobie piwko szczeli lam bo mi się chciało pić a nic innego niemiałam pod ręką :)


dorosła jestes mozesz pic! :twisted:
 
 
aniabi 
aniawilk

Dołączyła: 31 Lip 2012
Posty: 396
Wysłany: Sob 18 Sie, 2012 19:33   

ramon napisał/a:
Wczoraj widziałem gościa(możliwe,że jest tu na forum), który miał wielkie plamy na rękach(obu).Nie były to plamki a plamy bardzo duże i rzucające się w oczy i wiecie co? Ma bardzo ładną dziewczynę(całował ją więc napewno nie siostra).Więc jak widzicie plamy nic się nie mają do relacji.I jak coś nie wyjdzie to nie składajcie na plamy xd bo to nie ich wina.

Może ten gościu ma dużo floty :język: nieno przecież ja tu cały czas się produkuje że najważniejszy jest CHARAKTER!!!gościu napewno urzekł tą panienkę osobowością!

[ Dodano: Sob 18 Sie, 2012 19:37 ]
No wiesz wszystko dla ludzi i z umiarem! :biggreen:
 
 
Nemek 
S.T.A.R.S.


pole1: 7
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Cze 2012
Posty: 329
Wysłany: Sob 18 Sie, 2012 19:46   

lepiej na poczatku znajomosci nie wychylac sie z kasa trzeba wlasnie ogarnac na czym drugiej osobie zalezy bardziej nawet jak sie ma dwa samochody na pierwsze spotkanie lepiej jechac starym :twisted: a nowy zostawic na pozniej to taki przyklad nic nie sugeruje :twisted:
 
 
aniabi 
aniawilk

Dołączyła: 31 Lip 2012
Posty: 396
Wysłany: Sob 18 Sie, 2012 19:57   

No dobra ale jak ta dziewczyna w końcu się dowie że masz dwa samochody to będzie się czuła nie doceniona że na spotkanie właśnie z nią przyjechałeś tym starym,pomyśli ze Tobie na niej nie zależy.
 
 
Kamilek:) 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Cze 2009
Posty: 113
Skąd: SRB
Wysłany: Sob 18 Sie, 2012 20:11   

haha sorry, ale minęły czasy kiedy na samochód można było wyrwać panienkę, poza przypadkami typowych blachar. Motoryzacja to całe moje życie, w samochody pakuję 80% zarobionych funduszy. Przygotowania do rajdów, starty jako pilot, treningowo swoim autem startuję na pojeżdżawkach. Praca też związana ściśle z motoryzacją. Od dziecka tylko jeden temat w głowie. Dla mnie chleb powszedni i idąc tokiem myślenia niektórych musiałbym być oblepiony dziewczynami, które niby zwracają uwagę na zawartość portfela i posiadany samochód. Bzdura ;)
 
 
Nemek 
S.T.A.R.S.


pole1: 7
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Cze 2012
Posty: 329
Wysłany: Sob 18 Sie, 2012 20:19   

Kamilek:) napisał/a:
haha sorry, ale minęły czasy kiedy na samochód można było wyrwać panienkę, poza przypadkami typowych blachar. Motoryzacja to całe moje życie, w samochody pakuję 80% zarobionych funduszy. Przygotowania do rajdów, starty jako pilot, treningowo swoim autem startuję na pojeżdżawkach. Praca też związana ściśle z motoryzacją. Od dziecka tylko jeden temat w głowie. Dla mnie chleb powszedni i idąc tokiem myślenia niektórych musiałbym być oblepiony dziewczynami, które niby zwracają uwagę na zawartość portfela i posiadany samochód. Bzdura ;)


widze ze kolega nie dokonca potrafi interpretowac moje wypowiedzi :twisted:
 
 
xomkax 


imie: Ola
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 23 Mar 2011
Posty: 647
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob 18 Sie, 2012 20:20   

Nie rozumiem Waszego parcia na wygląd... czy nie ma tu nikogo, kto poznałby miłość nie tylko powierzchowną? Taki przykład z życia:
Mój chłopak nie jest piękny. Nie mówię, że jest brzydki, ale... przystojniakiem też nie jest... Jeśli chodzi o wygląd to najbardziej podobają mi sie jego oczy... ale to nie jest ważne. Mimo tego, że nie jest piękny, cudowny i wymarzony jak książę z bajki go kocham. Ja mam plamki i sięgam mu do ramienia, ale jemu też to nie przeszkadza. Nawet ostatnio z nim rozmawiałam na temat moich plamek. Stwierdził, że nie są dla niego ważne, więc nie ma problemu.
I proszę mi nie mówić więcej, że przez plamki sobie nikogo nie znajdziecie, bo jesteście kolorowi...
 
 
Nemek 
S.T.A.R.S.


pole1: 7
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Cze 2012
Posty: 329
Wysłany: Sob 18 Sie, 2012 20:25   

hehe widze nikt tutaj dokladnie nie czyta wypowiedzi :twisted: spiliscie sie wszyscy? :twisted:

cały czas mowie ze wyglad kasa i inne duperele nie maja znaczenia a Wy swoje :twisted:
Ostatnio zmieniony przez Nemek Sob 18 Sie, 2012 20:29, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Kamilek:) 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Cze 2009
Posty: 113
Skąd: SRB
Wysłany: Sob 18 Sie, 2012 20:29   

Nemek napisał/a:


widze ze kolega nie dokonca potrafi interpretowac moje wypowiedzi :twisted:


Nemek spoko, rozumiem bardzo dobrze, szczególnie zgadzam się z tymi dotyczącymi wyższości charakteru nad innymi cechami :)
Odniosłem się tylko do tego postu w którym napisałeś, że lepiej podjechać gruchotem :) Moim zdaniem to nie ma znaczenia czym przyjedziesz, no chyba, że trafisz na Martynę Wojciechowską albo Sabine Schmitz :)

Facet po prostu musi mieć to coś jak to mawiają ! Nie wiem co to jest i trapi mnnie moja niewiedza :mrgreen:
 
 
Nemek 
S.T.A.R.S.


pole1: 7
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Cze 2012
Posty: 329
Wysłany: Sob 18 Sie, 2012 20:30   

Rozumiem dobrze bez odbioru :zdrówko: :twisted:
 
 
Kamilek:) 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Cze 2009
Posty: 113
Skąd: SRB
Wysłany: Sob 18 Sie, 2012 20:35   

Aa i nie piłem kropelki od kilku miesięcy, póki co refleks jest mi bardzo przydatny :P
Polonistą nie jestem, więc zdarzy mi się coś źle zinterpretować :lol:
 
 
aniabi 
aniawilk

Dołączyła: 31 Lip 2012
Posty: 396
Wysłany: Sob 18 Sie, 2012 20:50   

"facet po prostu musi mieć to coś jak to mawiaja!niewiem co to jest i trapi mnie moja niewiedza"

"to cos"to jest inteligencja,poczucie humoru,dystans do siebie, mnie się wydaje czytając Twoje posty że Ty to wszystko masz tylko może szczęścia Ci brakuje żeby spotkac taką,która to zauważy.
Ostatnio zmieniony przez aniabi Sob 18 Sie, 2012 20:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Karolak 


imie: Karolina
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 12 Lis 2009
Posty: 414
Skąd: Zabrze
Wysłany: Sob 18 Sie, 2012 21:07   

Zieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeew
 
 
Kamilek:) 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Cze 2009
Posty: 113
Skąd: SRB
Wysłany: Sob 18 Sie, 2012 21:23   

Aniabi dystansu do siebie mi czasem brak, ale jak wiadomo nikt nie jest idealny. Co ma być to będzie :) Przyjdzie mi spędzić resztę życia samotnie to trudno, przecież rozpaczał nie będę, gdyż wszystiego w życiu mieć nie można ;) Nawet niewskazane bo wtedy człowiek zapomina co to skromność, a i Boga nie potrzebuje w swoim życiu bo myśli, że sam dla siebie jest bogiem.

[ Dodano: Sob 18 Sie, 2012 21:41 ]
Dobry pomysł. Z tym , że ja stawiam a Ty pijesz za mnie :D Korzystna umowa nie?
 
 
aniabi 
aniawilk

Dołączyła: 31 Lip 2012
Posty: 396
Wysłany: Nie 19 Sie, 2012 09:00   

No jasne! :biggreen: :zdrówko:
 
 
Mariusz 

imie: Mariusz
Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 77
Skąd: Majdan Król.
Wysłany: Pon 20 Sie, 2012 20:11   

Wczoraj byłem na wypoczynku nad zalewem Chańcza. Siedziałem w cieniu pod drzewami, ale i tak słońce mnie dosięgło. Dzisiaj wyglądałem nie ciekawie na twarzy i rękach. Mam jednak nadzieję, że kiedyś spotkam kobietę której nie będzie to przeszkadzać i będzie chciała ze mną jeździć na wekendowe wypady. Jeżeli nie to jak pisze Kamilek przyjdzie mi spędzić resztę życia samotnie.
 
 
aniabi 
aniawilk

Dołączyła: 31 Lip 2012
Posty: 396
Wysłany: Wto 21 Sie, 2012 13:53   

Ja miałam o tyle lepiej niż Wy że poznałam swojego męża jak jeszcze nie miałam plamek.A teraz mam je prawie wszędzie!Doceniam go za to że nie zwraca na to uwagi i zawsze powtarza mi że kocha mnie taką jaka jestem i nawet widze że on bardziej się przyzwyczaił że to mam niż ja sama.Mój brat nigdy się tymi plamamami specjalnie nie przejmował!nigdy nic z tym nie robił,a gdy mu powiedziałam żeby też się zalogował na tym forum to usłyszałam "po co".On jest szczęśliwy,ma swoje pasje i też trafił na dziewczyne która go akceptuje takim jaki jest.Więc nikt mi nie powie że bycie z drugą osobą mając bielactwo jest niemożliwe.
 
 
xomkax 


imie: Ola
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 23 Mar 2011
Posty: 647
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto 21 Sie, 2012 19:54   

No, to widzę, że brat ma podobne podejście jak ja :D Ja się zarejestrowałam z ciekawości, a że jest tu sympatycznie, to wchodzę i piszę :) Mimo wszystko rozumiem go doskonale, bo sama jestem szczęśliwa i trafiłam na chłopaka, który akceptuje moje plamy w 100%. Czasem jak się ze mną droczy wspomina o plamkach przy ustach, ale to jest całkiem zabawne ;)
 
 
aniabi 
aniawilk

Dołączyła: 31 Lip 2012
Posty: 396
Wysłany: Wto 21 Sie, 2012 20:22   

Ja Was naprawde podziwiam!Nieraz mówię bratui co wyczytałam nowego na temat bielactwa a on nigdy nie jest zainteresowany!Niby ja też prowadze normalne życie i nie mogę narzekać że jestem nieszczęśliwą osobą ale muszę przyznać że te plamy mnie w dużym stopniu upośledzają.Samo to np.że moj synek ma do wykorzystania karnet na basen i niema kto z nim iść bo mąż miał wypadek i jest na L4 a ja nie pójde przez te plamy!!! :sad:
 
 
xomkax 


imie: Ola
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 23 Mar 2011
Posty: 647
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto 21 Sie, 2012 22:00   

Ojoooj, ja bym poszła nawet jakbym była w łatki na całym ciele i wyglądała jak krowa ;) Nie przejmuję się wyglądem za bardzo, jeśli o to chodzi. Oczywiście, dbam o siebie, ale nie przesadzajmy z tym wszystkim :)
 
 
Iwonka 


Dołączyła: 05 Sty 2012
Posty: 138
Wysłany: Wto 21 Sie, 2012 23:21   

aniabi napisał/a:
Samo to np.że moj synek ma do wykorzystania karnet na basen i niema kto z nim iść bo mąż miał wypadek i jest na L4 a ja nie pójde przez te plamy!!! :sad:


ZMIEŃ SWOJE PODEJŚCIE! Olej plamy. Rodzina najważniejsza, nawet jak by mieli sie głupio na Ciebie gapic. Zrób to dla synka, przełam swój "wstyd" bycia łaciatą i idź z małym na basen. Nie pozwól by bielactwo w jakikolwiek sposób Cie ograniczało. :)

Daj znać jak było na basenie, bo mam nadzieje, że pójdziesz z synkiem. :)
Pozdrawiam ;*
 
 
xomkax 


imie: Ola
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 23 Mar 2011
Posty: 647
Skąd: Lublin
Wysłany: Śro 22 Sie, 2012 00:49   

Też uważam, że powinnaś się przemóc i iść. To naprawdę nie jest takie straszne! :)
 
 
aniabi 
aniawilk

Dołączyła: 31 Lip 2012
Posty: 396
Wysłany: Śro 22 Sie, 2012 12:25   

Dobrze Wam się mówi dziewczyny, bo nie macie aż tak duzo tych plamek.W tamtym roku miałam dłonie odbielone,pare plamek na nogach i chodziłam na basen bo aż tak bardzo nie żucałam się w oczy.ale w tym roku znacznie mi przybyło a te stare dodatkowo sie powiększyły!Boje się ze ktoś kto niewie co to jest(a takich jest masa)powie mi że z takim czymś nie powinno się przychodzic na basen.A mnie to byle uwaga może czasami wyprowadzić z równowagi.Także bardzo dziękuje za rady,wiem że macie dobre intencje ale w tym wypadku nie da rady.Pozdrawiam;*
Ostatnio zmieniony przez aniabi Śro 22 Sie, 2012 14:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
xomkax 


imie: Ola
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 23 Mar 2011
Posty: 647
Skąd: Lublin
Wysłany: Śro 22 Sie, 2012 14:21   

No cóż... tacy ludzie też są, ale wtedy wystarczy powiedzieć, że to tylko bielactwo, uśmiechnąć się i odejść ;)
 
 
aniabi 
aniawilk

Dołączyła: 31 Lip 2012
Posty: 396
Wysłany: Śro 22 Sie, 2012 16:03   

No wiesz,na codzień np.w pracy to działa ale basen to inna sprawa.Ale ja tak jak napewno większość z Was mam nadzieję że to wyleczę.I żeby tu nikt mnie tej nadziei nie pozbawił! :!: :)
 
 
Pastore 


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 109
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 22 Sie, 2012 16:49   

Smuty smuty i jeszcze raz smuty xd Sami to możecie być na własne życzenie xd
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Śro 22 Sie, 2012 16:58   

no taka prawda ze ladna kobieta nie spojrzy na faceta z plamami, chocby byl tez ladny jak i ona
i na odwrot, ladny koles nie spojrzy na kobiete z plamami. moze bedzie poczatkowe zainteresowanie ale pozniej czar prysnie i zostaje szara rzeczywistosc ...
 
 
aniabi 
aniawilk

Dołączyła: 31 Lip 2012
Posty: 396
Wysłany: Śro 22 Sie, 2012 19:05   

No bo jak Wam się tylko ślicznotki marzą to macie racje,nie macie szans!
 
 
xomkax 


imie: Ola
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 23 Mar 2011
Posty: 647
Skąd: Lublin
Wysłany: Śro 22 Sie, 2012 20:27   

blabla, sprawiasz, że mam ochotę dać Ci w twarz, bo gadasz głupoty... ;p
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo