Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy tylko bielactwo? heh...
Autor Wiadomość
Fly_Mouse 

Dołączyła: 11 Mar 2013
Posty: 7
Wysłany: Pon 11 Mar, 2013 21:58   Czy tylko bielactwo? heh...

Kochani, jestem w ciapki. Próbuję to jakoś zaakceptować, ale... Oprócz bielactwa mam Hashimoto i łysienie plackowate (dziwnie się objawiło... jedna brew mi wypadła; druga jest czarno-biała). Wszystko to wylazło na wierzch przy okazji zdiagnozowania HCV. Najpaskudniejszego wira się pozbyłam. Ale jak tu walczyć z tą resztą??? Czasem nie mam siły w lustro spojrzeć :(
 
 
limitless 


Dołączyła: 20 Lut 2013
Posty: 60
Wysłany: Pon 11 Mar, 2013 23:27   

jak zdiagnozowali u Ciebie HCV? robilas sobie moze badania na pasozyty i grzyby?!

Ojej, biedaku, strasznie mi Ciebie szkoda! Wiem, ze latwo mowic - ale wierze ze dasz rade z tego wyjsc i Ty tez musisz!

Wiem ze to malo pocieszajace, ale teraz np robia peruki ktore naprawde wygladaja jak prawdziwe wlosy... No i kosmetyki tez sa na wysokim poziomie i do wyboru i do koloru, wiec make up mozna zrobic naprawde profesjonalny nawet samemu. Jesli chodzi i brew to mozna jeszcze zrobic makijaz permanentny.

Jak sobie z tym wszystkim radzisz? maskujesz sie? Strasznie mi przykro ze az tyle tych paskudztw Cie dopadlo :(
 
 
sl8er 
sl8er

imie: Łukasz
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 400
Skąd: mrzezyno
Wysłany: Wto 12 Mar, 2013 09:00   

podobno 700tys Polakow ma HCV zdecydowana iekszosc o tym nie wie... jakies 95%... zreszta jakby chcieli profilkatycznie wyleczyc wszystkich NFZ by upadlo finansowo...
 
 
Fly_Mouse 

Dołączyła: 11 Mar 2013
Posty: 7
Wysłany: Wto 12 Mar, 2013 14:33   

HCV pokonane :)Teraz trzeba reszta sie zajac. Nie wiecie, czy są jakieś programy badawcze nowych leków? Chętnie pójdę na ochotnika jako królik doswiadczalny.
 
 
limitless 


Dołączyła: 20 Lut 2013
Posty: 60
Wysłany: Wto 12 Mar, 2013 15:25   

sl8er mysle, ze tak mozna tez powiedziec o innych chorobach. Tak naprawde o wiekszosci dowiadujemy sie gdy juz jestesmy w bardzo zaawansowanym stadium, bo wczesniej albo lekcewazymy objawy albo ich nie ma po prostu
 
 
bialy 
bialy

Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 31
Skąd: reading
Wysłany: Sob 13 Kwi, 2013 18:08   

Ja juz nie jestem w ciapki caly pigment odszedl sobie tylko teraz lecze sie z pozostalosci jak tarczyca i ostatnio braklo mi b12 ciekaw jestem co jeszcze mnie w dalszej przyszlosci dopadnie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo