Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Plamy na dłoni wokól paznokci
Autor Wiadomość
szanti12318 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 736
Wysłany: Wto 25 Cze, 2013 16:06   Plamy na dłoni wokól paznokci

Mam pytanie do osób które maja plamy na dłoni wokół paznokci. jakie one mają kolor? i czy widąć gdzie one sie zaczynają i kończą? Ja po obgryzaniu skórek mam jaśniejszą skóre i bardzo sie obawiam że mogą one być bielacze. proszę o odpowiedź
 
 
arabika 
ania

imie: ania
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Maj 2013
Posty: 262
Wysłany: Wto 25 Cze, 2013 21:38   

u mnie ta skra w ogol paznokci jet taka rozowawa wlasnie i nie widac gdzie sie zaczyna a gdzie konczy dopiero wyzej to widac jak sa oddzielone te plamki...
 
 
szanti12318 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 736
Wysłany: Wto 25 Cze, 2013 21:50   

a cała plama jest biała czy różowa?

[ Dodano: Wto 25 Cze, 2013 22:52 ]
plamy masz tylko koło paznokci?
 
 
arabika 
ania

imie: ania
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Maj 2013
Posty: 262
Wysłany: Wto 25 Cze, 2013 22:03   

takie rozowe sa te plamy a na palcach i dloniach mleczne, dziwnie tak ...te plamy mam od 2m na recach wlasnie
 
 
szanti12318 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 736
Wysłany: Wto 25 Cze, 2013 22:09   

ja zauwazylam ostatnio u mnie w mejscach gdzie byly ranki po obgryzaniu i tam mam troche jasniejsza skore
 
 
arabika 
ania

imie: ania
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Maj 2013
Posty: 262
Wysłany: Wto 25 Cze, 2013 22:12   

tez slyszalam wlasnie o tym ze w miejscu po rankach sa plamki, u mnie tez wiele plam pojawilo sie po mechanicznym uszkodzeniu skory, np.po zadrapaniu ;-( po otarciach ;-( trzeba uwazac na to, ja mam plamy wszedzie, ale moge to zakryc ubraniem, tylko te recach to nie bardzo, kamufluje dermotanem, reszte naswietlam lampami stosuje protopic i teraz mam jakas nowa masc ale nie pamietam nazwy, bym musiala zerknac, owszem widze repigmentacje na zgieciu lokcia, na stopach tez ...
Ostatnio zmieniony przez arabika Wto 25 Cze, 2013 22:18, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
szanti12318 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 736
Wysłany: Wto 25 Cze, 2013 22:18   

tak ja miałam plamy na brzuchu po urazie ale one były białe a te to taki jaśnieszy kolor od mojej skóry, ni rzuca sie w oczy tylko tak dojrzałam i przeżywam. A ostatnio obgryzałam i chodziłam dośc sporo na solariumm. Gdzie niegdzie jeszcze widać zahaczoną skórke
 
 
arabika 
ania

imie: ania
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Maj 2013
Posty: 262
Wysłany: Wto 25 Cze, 2013 22:20   

no wlasnie te plamki wokol paznokci u mnie tak sie nie rzucaja w oczy dopiero te plamki wyzej na palcach i dloniach sa widoczne ;-(
 
 
szanti12318 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 736
Wysłany: Śro 26 Cze, 2013 06:33   

czy w takim razie mogłaby prosic o zdjęcie? piszesz że masz je od 2m i masz ich duzo?
 
 
arabika 
ania

imie: ania
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Maj 2013
Posty: 262
Wysłany: Śro 26 Cze, 2013 10:19   

nie wiem czy na zdjeciu bedzie cos widac..ale szczerze mi te plamy w bardzo szybkim tempie przybyly, co mnie martwi, bo Jan pisal ze jezeli plamy pojawiaja sie na dloniach to swiadczym o trwalym postepujacym bielactwie ;-((((, i moze to smieszne ale nigdy nie wstawialam zdjec na forum,nie wiem jak haha, jesli mozesz wstaw swoje a ja ci powiem jak to u mnie wyglada, mozesz nawet na maila mi wyslac..;-)) a jesli ty masz maila to ja postaram sie tobie tez wyslac ;-)
podaj mi swoj adres mailowy, bo naprawde nie mam pojecia jak wstawic zdjecie. zrobilam je, troszke wyostrzylam ostrosc i teraz widac wyraznie plamy, te kolo paznokci sa jakby bladorozowe i zlane razem.
wstawilam zdjecie ale wyszlo okropnie,takze usunelam. jakas dziwna jakosc tego zdjecia byla, jakby bylo pokryte jakas szara warstwa matowa, moze cos trzeba zrobic ze zdjeciem zanim wstawi sie je, ja nigdy tego nie robilam wiec nie wiem ;-)
Ostatnio zmieniony przez arabika Śro 26 Cze, 2013 10:50, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo