Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
witam młoda plamiasta dywizja czyli ja :D
Autor Wiadomość
maggot 


imie: Pietrzysław
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Cze 2007
Posty: 72
Skąd: ?widnica/Wroc.
Wysłany: Śro 20 Cze, 2007 22:44   witam młoda plamiasta dywizja czyli ja :D

witam wszyskich !od kiedy mam internet w domu zacząłem drazyc w temacie bielactwa i trafiłem tutaj były jakies inne stronki ale archaism i ubustwo :) mam nadzieje ze na tym forum bede pzezywał posty o tym jak sie wyleczyłem mam nadzieje, ba ! ja to wiem :)
moze teraz cos o sobie:
mam 17 lat nazywam sie pietrek i chyba jestem tu jednym z młodszych :) bielactwo mam od ok 9-10 lat pojawiło sie ono po wypadku samochodowym na poczatku plamy były słabo widoczne i jak byłem z mama u lekaza to ze nie da sie wyleczyc defekt urody bla bla bla i takie tam nie za bardzo pamietam bo byłem mały i nie przejmowałem sie tym az tak. z czasem plam przybywało... najgorsze sa te wokół oczu srednica od oka ok 2-3 cm wygladam tak jak pisał tu ktos na forum jak panda ;) w miare dorastania zaczeło mnie to denerwowac , udałem sie do lekaza i zaproponował vitix i po smarowanie wychodzic 5 min na słonce cała tubka za 135 zł poszła a efektu zero :( nie miałem internetu wtedy polegałem na lekazu nie pomogło to nie ma ratunku myslałem, całe gimnazjum jakos przebolałem ale gdy zaczeło sie technikum juz bardzo denerwowały mnie te plamy szybko zakupiłem maskare, niestety bielactwo dalej sie przebijało i byo widoczne ale mniej niz jakbym nie maskował i teraz rok szkolny sie zakonczył na szczescie ! ł ale rok szkolny to masakra była ' zachowanie było zalezne od plam, próbowałem siadac w cieniu , jesli juz ktos na mnie patrzył to ustawiałem sie do niego plama o mniejszej srednicy, siedzac na ławce zakrywałem twaz, w cieniu byłem rozmowny " itp pewnie wiecie o co chodzi to dołuje strasznie teraz zamiezam zakupic lampe uvb i naswietlac sie przez wakacje mam nadzieje ze pokonam, to przynajmiej na twazy z tego co słyszałem to jest z nim tam najłatwiej :)

dobra mógłbym jeszcze duzo rospisywac o mnie i przezyciach z ta nieszczesna choroba, ale na forum tym w koncu sa podobne problemy wiec nie bede przynudzał ;)

ogólnie ciesze sie ze trafiłem na takie forum przejzyste czytelne duzo informacji, i czeste wpisy, mam nadzieje ze sie zagoszcze i miło sie bedzie pisac.

wiec jeszcze raz witam wszyskich
Ostatnio zmieniony przez maggot Śro 20 Cze, 2007 22:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
amelkaa 
mniam :P


imie: Amelia
Dołączyła: 29 Kwi 2007
Posty: 51
Skąd: lubuskie
Wysłany: Czw 21 Cze, 2007 09:01   

Witam serdecznie i życzę sukcesów w walce :)
:grin:
 
 
gusia1978 

Dołączyła: 12 Wrz 2006
Posty: 29
Skąd: łęczna
Wysłany: Pią 22 Cze, 2007 21:49   

Cześć.
Życzę wytrwałości i głowa do góry. A poza tym to polecam wizytę na Towarowej w Warszawie. Mnie też tam wysłali ludzie z forum. Bielactwo mam od roku. Naświetlam się z efektami ale niestety przyczyny jeszcze nie znalazłam. :lol:
 
 
butterfly 
crazy

imie: Weronika
Dołączyła: 08 Cze 2007
Posty: 44
Skąd: Skierniewice
Wysłany: Pią 22 Cze, 2007 22:24   

Hej, moze na tym forum jestesmy jednymi z młodszych (ja mam dopiero prawie 16 lat), ale w realu to ja bez przerwy wiedzę młodych ludzi z bielactwem :cool: moze mi sie cos uroilo? :mrgreen:

Nie warto się z tym kryc, moze nie uwierzysz, ale ludzie szybko się odczepią jesli im krótko wytlumaczysz co to jest. Wystarczy, ze 5 osob sie zapyta, a reszta dowie sie od nich itd. i dadzą ci spokoj. A jesli ktos jest nietolerancyjny i sie wysmiewa (ja raczej sie z tym nie spotkalam) to znaczy, ze nie ma sensu zawracac sobie glowy znajomoscią z nim. Od razu wychodzi kto z twoich kolegów/kolezanek jest normalny i warty poznania.

Pozdro, zycze milego zdobywania wiedzy na tym forum :) bo dowiesz się sporo :-)
 
 
maciek_11 


pole1: 143
imie: Maciek
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 205
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Sob 23 Cze, 2007 02:33   

witam jeszcze raz (juz w innym watku Cie tez witalem) :-)
moze sie powtarzam ale znowu zycze milych chwil na Forumie i rychlych postepow w terapii ! :cool:
pozdr 4 u
 
 
maggot 


imie: Pietrzysław
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Cze 2007
Posty: 72
Skąd: ?widnica/Wroc.
Wysłany: Sob 23 Cze, 2007 11:43   

maciek z tego co czytałem to ty tez miałes plamki w okolicach oczu i z tego co czytałem to dosyc szybko je zaleczyłes własnie jak to przeczytałem do dało mi takiego kopa ze nie ma bata! pozbede sie ich! a jak sie ich pozbede to bedziecie pierwszymi którzy sie o tym dowiedzą! no chyba ze moja mama zobaczy wczesniej ;)
 
 
schon 

Dołączył: 27 Maj 2007
Posty: 9
Skąd: lublin
Wysłany: Nie 24 Cze, 2007 21:11   

A u mnie w okolicy nie ma nikogo kto ma bielactwo 9no moze oprucz pewnego menela) :( i nie mam jak o tym pogadać w realu heh
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo