Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
VITIVERA
Autor Wiadomość
ania25 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 12 Kwi 2007
Posty: 18
Wysłany: Śro 04 Lip, 2007 21:29   VITIVERA

Przegladajac rozne strony natrafilam na ten specyfik podobno dziala super. zreszta zacytuje ta wypowiedz "Re: bielactwo
Ja na bielactwo choruje od 15 lat (mam 18).Od kilku lat plamy zabarwiaja się.Najpierw przez rok naświetlana byłam specjalna lampą,to pomoglo ale prawdziwym hitem okazał sie specyfik o nazwie VITIVERA.Wyglad ma nieszczególny ale działa swietnie.Jest tylko jeden problem... Nie jest dostępny w Polsce bo jest to egipska emulsja(tania jak barszcz) w 100% naturalna(skład:pektyny jabłek i aloes).Ja sprowadzałam go przez znajomych którzy tam jeździli lub przez pilotów wycieczek.Trzeba posmarować tym plamy i na pół godziny dziennie wystawiać to miejsce na słońce.Zaczyna działać po ok.miesiącu.Naprawdę
działa,wierzcie mi i nie jest na recepte " Moze slyszeliscie cos o tym bo ja nie a bardzo chcialabym sie czegos dowiedziec!!! Pozdrawiam
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Śro 04 Lip, 2007 22:19   

Czesc, jesli znasz angielski, mozesz poczytac o tej metodzie na forum vitiligosupport.org Kilka lat temu ten temat byl tam poruszany i niektorzy nawet probowali zrobic miksture wlasnej roboty. Generalnie jest to odmiana metody PUVA, gdzie jako P (psoralen) wystepuje pektyna czy pektyny z jablek uwrazliwiajace skore na promienie UVA. Jako ze temat byl aktywny przez kilka miesiecy, mozna przypuszczac, ze ten specyfik wielkiej kariery nie zrobil. Niemniej ktos tam pisal ze mial dobre rezultaty. Ale jak wiadomo kazdemu moze pomoc cos innego, a metoda PUVA z roznymi jej odmianami znana jest od dawna.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo