Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Czesiu
Śro 04 Lip, 2007 20:24
Wybieramy moderatora
Autor Wiadomość
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Nie 28 Maj, 2006 19:38   Wybieramy moderatora

Witajcie
Ponieważ ja od czasu do czasu wyjeżdżam, a lepiej jest, by nad treścią forum, szczególnie tą niezgodną z regulaminem, która, odpukać, jeszcze się nie pojawiła, ktoś czuwał, zgłaszam propozycję wyboru moderatora forum. Warunek, jaki musi spełnić kandydat, jest jeden - trzeba tego chcieć, a ponieważ jesteśmy dorosłymi i odpowiedzialnymi ludźmi, więcej dodawać narazie według mnie nie trzeba.

Osoba (lub osoby), która chce zostać moderatorem, powinna zglosić się do mnie, mailem, na gg lub zostawić prywatną wiadomość (pw), ewentualnie w tym temacie. Wówczas będzie możliwość wyrażenia swojej opinii odnosnie za lub przeciw kandydaturze danej osoby. Jeśli nikt się do mnie nie zgłosi, moderatora nie będzie :) Jesli ktoś nie wie, co mógłby i miałby robić moderator, niech zapyta :grin:

Czesiu
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Wto 30 Maj, 2006 13:06   kandydatka numer 1 :)

Mamy pierwszą kandydatkę i jest nią Francesca. Teraz, przez następne kilka dni, w zależności od rozwoju sytuacji, można wpisywać swoje uwagi i zadawać pytania naszej kandydatce. Innymi słowy dyskutujemy i rozwiewamy wspólnie wszelkie wątpliwości. Można też dalej zgłaszać swoje kandydatury.

Czesiu
 
 
mrjinks 


Dołączył: 25 Maj 2006
Posty: 6
Skąd: z K?towni [;
Wysłany: Śro 31 Maj, 2006 07:16   

Ja powiem tak - mi tam wszystko jedno, oby moderator spelnił swoje zadanie, nie był chamski etc. :) Pozdrawiam
 
 
Berta 

Katarzyna


imie: Katarzyna
Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 26 Lut 2006
Posty: 220
Skąd: Sędziszów Młp
Wysłany: Śro 31 Maj, 2006 07:30   

hej!!!!
A ja proponuje Adama, sama nie wiem czemu ale moze z szacunku dla siwych własów i jego wieku, musimy go ochonorować hihihi,
a powanie on sie do tego nadaje chyba.
Kaśka
 
 
agapisa 

Dołączyła: 25 Maj 2006
Posty: 11
Wysłany: Śro 31 Maj, 2006 10:26   

Popieram moją przedmówczynię!
Krem na Bielactwo
Krem wyprodukowany jest na naturalnych składnikach z deszczowych lasów Amazonii.
Farmacia Silvestre --- CREME P/ VITILIGO
składniki: Caju tm, Thuya occ. tm, Funcho tm, Aniz tm, Salsa tm
Znacie to?
 
 
madzia29 


Dołączyła: 03 Mar 2006
Posty: 1
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Śro 31 Maj, 2006 12:31   

Witajcie!
Ja też głosuję na Adama,sadze że znakomicie sobie poradzi i nas w razie W "obroni" :wink: (jakby co :grin: )pozdrawiam wszystkich!
 
 
agata_a 

pole1: 9
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 27 Lut 2006
Posty: 6
Wysłany: Pią 02 Cze, 2006 21:01   

Witam
Chyba i ja powinnam sie wypowiedzieć.Myśle że Marysia to świetny wybór; jest młoda, ambitna,jestem pewna że sobie poradzi.Pozdrawiam Was wszystkich Aga :wink:
 
 
Siwy 
nothing

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 31
Wysłany: Pią 02 Cze, 2006 21:40   

Glosuje na siebie :P.
ps. jestem adminem na duzym forum, wiec jesli jest potrzebna jakas pomoc, ja chetnie sie tego podejme.
 
 
Francesca 

WAGA

pole1: 7
Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 27 Lut 2006
Posty: 143
Skąd: Małopolska
Wysłany: Sob 03 Cze, 2006 07:36   to tylko ja :)

Czesc. Chciałam coś napisać, bo z zewnatrz moje kandydowanie może wydać się wręcz niebezpieczne dla tego forum :) Oczywiście, heh ujawiniłam tu moją sklonność do przesady. Chodzi o to, moi kochani, że ja chętnie podejmę się tej pracy, ale jako tako : sama siebie nie zgłosilam. Jezeli miałabym to uczynić, najpewniej podałabym Adama, jednak zapalił mi już czerwoną lampkę, że pakuje walizy, jeśli to zrobie. (hrhr...). Jakoś inna osoba mi nie lezy na tym stanowisku. Musimy wziąć pod uwage Siwego, który bankowo zna sie na rzeczy (teraz masa ludzi się tym zajmuje). W listopadzie tego roku zalożyłam forum mojej klasy (również na phpbb). Byłam jego administratorem, a moderatorem byl mój najlepszy kolega z klasy, ponadto jeden z najlepszych uczniów. Niestety, jakoś nie przyjęło się to forum. Może dlatego, że osoby nie chciały się rejestrowac. Nie mogę powiedziec, że wiem wszystko o moderowaniu, ale byłam uczestnikiem róznych for, i tam doskonale widac na czym sprawa polega. Ja sie tu strasznie rozpisalam. Ale zrobiłam to, bo nie chciałam, zebyście pomysleli, że stawiam wyłaćznie na siebie. ;) Pozdrowionka
 
 
Berta 

Katarzyna


imie: Katarzyna
Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 26 Lut 2006
Posty: 220
Skąd: Sędziszów Młp
Wysłany: Sob 03 Cze, 2006 18:49   

:oops:
hejo! ja sie na tym kompletnie nie znam, i jesli chodzi o mnie to jest mi to obojetne kto bedzie moderatorem. Nie chce tylko zeby nas ta sprawa poróżniła, i skoro w rzadzie jest tylu premierów , to unas moze być trzech moderatorów, bo nie zawsze jedna osobo moze mieć czas, wiec beda sie wspierać. A co 3 glowy to nie jedna!!!!! :oops:
no to mówiłam ja Kaśka
pozdrawiam
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Pon 05 Cze, 2006 09:59   

Witam

Czyli mam rozumieć, że moderatorami mogą zostać 3 osoby (Francesca, Adam i Siwy), przynajmniej na początek lub zależnie od wydarzeń? Na dodatek 2 z nich będą pod warunkiem, że druga będzie (Adam jeśli Francesca też i vice versa)? Ok, mi to nie przeszkadza :) Zatem ostatecznie potwierdźcie, czy nic się nie zmieniło - mam na myśli naszych kandydatów. Będzie trzeba zrobić małe zebranie, żeby ustalić kilka szczegółów.

Czesiu
 
 
Berta 

Katarzyna


imie: Katarzyna
Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 26 Lut 2006
Posty: 220
Skąd: Sędziszów Młp
Wysłany: Pon 05 Cze, 2006 12:24   

NO!!!!!
I pogodziłam towarzystwo....hihi ma sie czasem te pomysły!!!!!
 
 
Siwy 
nothing

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 31
Wysłany: Pon 05 Cze, 2006 18:49   

U mnie nic sie nie zmienilo i nadal jestem chetny.
 
 
Siwy 
nothing

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 31
Wysłany: Czw 29 Cze, 2006 20:25   

Zdalem dzis prawko ;D (i to w dzien imienin ! :) ). Wybaczcie offtop, ale musialem gdzies to napisac ;D.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo