Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
L formy bakterii
Autor Wiadomość
Sz.P 

Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 12
Skąd: pomorskie
Wysłany: Pią 24 Mar, 2017 11:00   L formy bakterii

Natrafiłem kiedyś na taką stronę:
http://immunoagresja.pl/
Proponuję przestudiować.
 
 
piotr_the 

Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 7
Wysłany: Pią 28 Kwi, 2017 21:43   

No ja też to studiowałem i wydaje mi się to bardzo logiczne, jest też teza że to wirus EB odpowiada za choroby auto.. mam też Hashimoto http://www.tarczycahashim...ra-a-hashimoto. Studiując wiele stron doszedłem do wniosku, że wspólny mianownika to właśnie bakterie, wirusy, nietolerancje pokarmowe(gluten,mleko), flora jelitowa i cieknące jelito, nadmiar węglowodanów i cukrów w diecie oraz soli (potasu), stres i chore nadnerczy, niedobory minerałów Selen, Krzem, Jod, Bor, Cynk itp. i witamin głównie D3.
I teraz jeżeli pomagają diety nisko cukrowe i bez soli typu Paleo, Kwaśniewskiego, Dąbrowskiej a autor tej strony opisuje, że trzeba unikać wszystkiego tego właśnie co te diety zalecają i dbać o florę bakteryjną jelit i wszystko by się zgadzało z jego teorią, myślałem że to naciąganie, ale podał skład swojego leku . Podałem mu na youtube najnowsze badania uniwerku w stanach gdzie znaleziono u chorych na choroby auto.. 100% miało l-formy bakterii, zamieścił to na stronie, ale dodatkowe pytanie chyba usunął moje pytanie czy nano srebrem lub biorezonasem (zapper) by je zabił.
Podaje, że można je zabić przez szok osmatyczny prze zmianę ilości glukozy i potasu czyli te diety praktycznie bez cukrowe może dlatego działają. Zapytałem, też co rozumie przez ten szok czy należy wykluczyć zupełnie węglowodany z cukrami i sól z diety na jakiś czas a potem nagle wprowadzić dużo tych składników by rozsadziło te l-formy bakterii ciekawe czy odpowie?
Ostatnio zmieniony przez piotr_the Pią 28 Kwi, 2017 21:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo