Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
biale wloski - czy jest szansa zapobiec?
Autor Wiadomość
alinek17 

Dołączyła: 02 Sie 2017
Posty: 1
Wysłany: Śro 02 Sie, 2017 16:33   biale wloski - czy jest szansa zapobiec?

Witajcie, podczytuję was od dłuższego czasu, ale teraz zdecydowałam się napisać, bo widzę, że sporo osób naprawdę zna się na temacie :-) A potrzebuję rady. Mam bielactwo od lat, ale nigdy się nim specjalnie nie przejmowałam, bo jest w niezbyt widocznych miejscach (na nogach).
Natomiast ostatnio zauważyłam dwa białe włoski w brwi, na skórze nie ma żadnych śladów, ale powiem szczerze, że się przestraszyłam. Czy można coś zrobić, żeby zapobiec dalszemu rozwojowi, naświetlania czy smarowanie chyba nie, ale może coś innego? Zrobić jakieś badania? Bardzo proszę, podpowiedzcie.
 
 
karolcia_le 
Karola


imie: Karolina
Dołączyła: 09 Cze 2011
Posty: 130
Skąd: uć/wawka
Wysłany: Pon 01 Sty, 2018 14:04   

Cześć, chciałabym podbić ten sam temat, wybielił mi się kawałek jednej brwi, staram się to jakoś zamalowywać jednak nie wygląda to dobrze. Macie może jakies sposoby na zamaskowanie tego albo zmuszenie włosków do tego żeby odrosły w kolorze? Smaruję to miejsce protopic i kiedy jest tylko okazja wystawiam sie na słońce, którego teraz niestety nie ma... a nawet jak było też nie pomogło :( zastanawiam się nad pójściem do solarium ale boję się że to pogorszy sprawe, zwłąszcza, że jak naświetlałam lampą plamy na biodrach zamiast sie zmniejszyc tylko się powiększyły... ma ktoś jakiś pomysł... help...??
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo