Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Krem lub cos.
Autor Wiadomość
SebastianK 

Dołączył: 13 Cze 2012
Posty: 20
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013 19:12   Krem lub cos.

Witam bardzo bym potrzebował jakiś krem lub samoopalacz do ciemnej skóry który zakryje plamy ? stosowałem samoopalacz Sunozon w spreju dla ciemnej karnacji ale dla mnie to zerowy efekt, ogolnie jestem dosyc brązowy ;), z góry dzieki bardzo mi zalezy, nie liczy się cena, tylko efekt pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez SebastianK Pon 05 Sie, 2013 19:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Izabela 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 25 Lip 2013
Posty: 23
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013 19:29   

Hej!
mam trochę doświadczenia z kamuflowaniem tych plam, i dlatego możesz wypróbować sobie podkłady coverderm ( są również ciemne odcienie) ale to dość kłopotliwe nakładanie. Są dość ciężkie ale możesz spróbować. Dla mnie najlepsze to płyny do opalania natryskowego, sama mam taki. Nakłada się patyczkiem lub pędzelkiem. Ktoś pisałał, że można sobie kupić taką buteleczkę aby spryskiwać płynem skórę. Są również ciemne odcienie. Ja sama mam taki płyn. Jest Ci trudniej, bo różnica między skórą zdrową a plamami jest duża jak się domyślam, więc czasem trzeba zastosować i jedno i drugie aby nie było widać różnicy. :wink:
 
 
SebastianK 

Dołączył: 13 Cze 2012
Posty: 20
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013 19:33   

Gdzie znajde te produkty? XD . chodzi mi o ta buteleczke xd

[ Dodano: Pon 05 Sie, 2013 20:35 ]
A jakis samoopalacz by sie znalazl? bo jakis pudrów nie chce na twarzy XD

[ Dodano: Pon 05 Sie, 2013 20:39 ]
Co myslisz o tym? http://www.sunfx.pl/sklep...p?id_product=12
 
 
Izabela 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 25 Lip 2013
Posty: 23
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013 20:13   

Ja mam płyn onyx oryginal, gdzieś go tutaj na forum polecano. Mam najjaśniejszy odcień, ale wiem że są różne. Kupiłam przez internet. A buteleczkę można chyba na allegro taką jak sprzedają do perfum. Ja nakładam ten płyn patyczkiem, takim do uszu. To dość precyzyjnie można zrobić, bez problemu. Dużo na ten temat napisano w temacie o kamuflażu doskonałym :wink:
 
 
SebastianK 

Dołączył: 13 Cze 2012
Posty: 20
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013 22:36   

a co myslisz o tym? http://www.sunfx.pl/sklep...p?id_product=12

[ Dodano: Pon 05 Sie, 2013 23:38 ]
Co daje Ci ten Onyx orginal?, jaka buteleczke? XD
 
 
Izabela 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 25 Lip 2013
Posty: 23
Wysłany: Wto 06 Sie, 2013 07:51   

Jak co mi daje? Komfort psychiczny :wink:
 
 
SebastianK 

Dołączył: 13 Cze 2012
Posty: 20
Wysłany: Wto 06 Sie, 2013 09:34   

Tu jedynie potrzebujesz ten kremik i to wszystko ? XD, i smarujesz sie nim patyczkiem?
 
 
Izabela 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 25 Lip 2013
Posty: 23
Wysłany: Pią 09 Sie, 2013 09:30   

Nie wszystko ale prawie :grin: To nie krem tylko płyn :wink: dlatego nakłada się go patyczkiem,bo inaczej się nie da. :!:
 
 
Szostak Kaska 

Dołączyła: 23 Maj 2019
Posty: 4
Wysłany: Pon 15 Lut, 2021 18:43   Re: Krem lub cos.

SebastianK napisał/a:
Witam bardzo bym potrzebował jakiś krem lub samoopalacz do ciemnej skóry który zakryje plamy ? stosowałem samoopalacz Sunozon w spreju dla ciemnej karnacji ale dla mnie to zerowy efekt, ogolnie jestem dosyc brązowy ;), z góry dzieki bardzo mi zalezy, nie liczy się cena, tylko efekt pozdrawiam


Wyprobowalam bardzo dużo środków kamuflijacyh.plamy Probowalam naturalnych i tych z perfumerii z najwyższej polki tez / mam dużo doświadczenia w temacie wiec moge smialo podpowiedzieć Otoz najlepszym ze środków kamuflujących bielactwo jest Dermotan. Plynna postać . Nie brudzi bielizny , dobrze kryje nie zostawia smug i koloruje w chwili nakładania wiec można dokładnie wycelować zmiany . `jeżeli jest ich dużo i bardzo drobne a rozproszone można jechać po całości reki nogi czy nawet cala twarz . jak po nałożeniu raz jest za jasny poczekaj minute i nałożysz jeszcze jedna warstwę i tak powtarzaj az do uzyskania oczekiwanego efektu . Pamiętaj tez ze przy bielactwie ; mamy absolutny zakaz stosowania samoopalaczy . Wiec w tym temacie nie szukaj
Osobiście serdecznie polecam ( acha ) jak ktos sie leczy nie trzeba go zmywać . na ciele trzyma sie 2-3vdni Ręce trzeba posmarować nim codziennie szczególnie teraz gdy trzeba je myc co i rusz oraz dezynfekować

Lepszego nie znajdziesz . ``lub szukaj dalej i daj znac tutaj na forum jeżeli znalazłeś coś lepszego . wiekszosc. osoby z bielactwem go stosuje bo ten plyn jest z przeznaczeniem do skory bielaczej `
Niestety nie ma filtrów przeciwsłonecznych wiec latem na ten dermosan trzeba posmarować sie kremem z filtrem Ale jest tez krem dermosan który chroni przed promieniowaniem słonecznym . \Mi butelka dermotanu wystarcza na rok . Ale latem zuzywam go więcej nie zima
powodzenia i zdrowia dla wszystkich

[ Dodano: Pon 15 Lut, 2021 18:48 ]
Acha . Moja wpis traktuj tylko i wyłącznie jako porada ,pomoc. ````````````z cala pewnością nie jest to reklama . Po prostu wiem przez co przeszłam ja za nim znalazłam coś dla mnie naprawdę dobrego. ```````````````````````````````jestem od tego płynu uzalezniona i nie tylko ja Nie wyobrażam sobie ze miałoby go zabraknąć
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo