Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Recouleur - Witaminki
Autor Wiadomość
kasia 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Paź 2006
Posty: 61
Skąd: Kraków
  Wysłany: Czw 23 Lis, 2006 15:24   Recouleur - Witaminki

Znalazlam w necie czy ktoś coś wie na ten temat? podaje adres strona niestety po angielsku:
http://www.recouleur.com/productinfo.asp
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Czw 23 Lis, 2006 18:05   

Hej, jeżeli znasz angielski i jeszcze nie byłaś na stronie www.vitiligosupport.org to właśnie tam znajdziesz dużo wypowiedzi na temat tego suplementu. Nie jestem pewny, ale dostępny jest tylko w USA i może Kanadzie. A generalnie rzecz biorąc, to wspomaga on leczenie, ale od samego jego stosowania raczej problemu się nie rozwiąże. To są witaminy i minerały, których często brakuje osobom z bielactwem. A jeśli nie znasz angielskiego lub ktoś nie zna i chciałby dowiedzieć się więcej, niech zada bardziej szczegółowe pytanie :) postaram się odpowiedzieć.
 
 
kasia 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Paź 2006
Posty: 61
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 23 Lis, 2006 19:40   

Z tego co wyczytałam są w nim wszystkie składniki, które zalecają na Towarowej a ja mam termin dopiero na koniec stycznia :(Bardzo dziękuje za szybką odpowiedź i serdecznie pozdrawiam
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Czw 23 Lis, 2006 20:56   

Proszę bardzo :) pozdrawiam
 
 
Jolero 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 46
Wysłany: Śro 13 Gru, 2006 09:10   

wie ktos moze ile kosztuje ten lek? bo mozliwosc zakupu z USA mam.
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Śro 13 Gru, 2006 09:57   

Recouleur kosztuje 89.95$, ale to jest chyba cena dla mieszkańców USA i Kanady. Zawiera 180 tabletek, a w każdej znajduje się:

witamina C: 500mg
kwas foliowy: 800 mb
witamina B12: 1mg
kwas pantotenowy (wit. b5): 250mg
cynk: 15mg
miedź: 2mg
 
 
Jolero 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 46
Wysłany: Śro 13 Gru, 2006 15:04   

czyli troszke kosztuje okolo 300zl :-/ ale czy takiego zestawu nie mozna sobie samemu zakupic? oczywiscie pewnie wiecej bedzie do polykania ale kwestia finansowa czy nie wyjdzie taniej?
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Śro 13 Gru, 2006 16:20   

300 zł na pół roku (180 tabletek, jedna dziennie), czyli ok 50 zł na miesiąc. Nie wydaje mi się, chociaż nie sprawdzałem dokładnie, aby oddzielnie kupione witaminki w takich dawkach wyszły taniej. Sama witamina B12 sprzedawana jest najczęściej w dawkach 100 µg (10x mniejsza). Trzeba by trochę poszukać w necie i dokładniej sprawdzić. Na chłopski rozum wydaje mi się, że taniej nie wyjdzie. Rzadko większa ilość czegoś jest tańsza od formy skondensowanej. Za opakowanie też trzeba zapłacić ;) Nie znaczy też, że trzeba dokładnie takie dawki zażywać. Niemniej ta firma wyprodukowała ten preparat specjalnie dla chorych na vitiligo, więc takie dawki wydają się być uzasadnione.
 
 
kasia 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Paź 2006
Posty: 61
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro 13 Gru, 2006 19:42   

Ja biore:) NATURELL B12 100 tab.ok 20,00 Pojedyncza tabletka preparatu zawiera 100 mcg cyjanokobalaminy (10 000 % d.z.s. *)
Kwas Foliowy marki Puritan’s Pride 250 tab.ok 17,00
Zincuprin Forte 50 tab.ok 22,00
A to jeszcze nie wszystko zalecane :)
Więc cena Recouleur bardzo kusząca.
 
 
damiano 
hapi czapi :|


imie: Damian
Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 22
Skąd: Slask
Wysłany: Czw 23 Sie, 2007 18:29   Recouleur

Ostatnio postanowilem wspomoc troche moje tabletki Pigmentum (wiecej o tym w innym temacie) nowym specyfikiem, a raczej grupa witamin Recoleur.
Czy ktos z Was juz to stosowal?
:blush:
POdaje link do strony producenta:

http://www.recouleur.com/


pozdr,
Damian
:mrgreen:

~Scalilem tematy, bo taki juz kiedy zostal zalozony~
Czesiu
Ostatnio zmieniony przez Czesiu Czw 23 Sie, 2007 20:36, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
maciek_11 


pole1: 143
imie: Maciek
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 205
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Pią 24 Sie, 2007 22:13   

siemka !
wyslalem imejla do nygusow z tej strony podanej powyzej i wrocila mi zwrotka ze ni ma takiego adresu... :krzeselko: chcialem opytac o mozliwosci wysylki do naszego kraju. no i kiszka... :???:
pozdr 4 all



a tak wogole to wlasnie zauwazylem ze to moj 100 post :) ale ze mnie gadula.... :blush:
Ostatnio zmieniony przez maciek_11 Pią 24 Sie, 2007 22:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
issska 


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 16 Wrz 2006
Posty: 127
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Nie 26 Sie, 2007 14:46   

he.
:sad:
a właśnie też wpadłam na pomysł żeby tam słać mejla... ale juz nie slę bo widzę, że nie ma po co...
 
 
sl8er 
sl8er

imie: Łukasz
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 400
Skąd: mrzezyno
Wysłany: Pon 27 Sie, 2007 18:55   

Witam.

Udało mi sie zakupic te witaminki. Kosztowało to około 130 $ razem z przesyłka ekspresową. W zsetawie były tez dwa opkowania spreyów maskujacych, jednak sa one do niczego zmywaja sie od razu jest to cos w stylu podkładu w spreyu. Nie moge sie wypowiedziec co do działania gdyz stosuje dopiero od 2 tygodni. Skład recoleur jest zblizony do tabletek vitix jednak nie ma np selenu.
 
 
nica 

Dołączyła: 18 Paź 2006
Posty: 18
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 11 Paź, 2007 12:30   

sl8er napisał/a:
W zsetawie były tez dwa opkowania spreyów maskujacych, jednak sa one do niczego zmywaja sie od razu jest to cos w stylu podkładu w spreyu.



cześć też je mam, ale są za jasne jak się okazało i konsystencja marna już lepszy dermablend vichy
 
 
Petrus 


Dołączył: 07 Sty 2007
Posty: 17
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 24 Lip, 2008 09:01   

Od tygodnia zazywam Recouleur i tak sie zastanwiam na ile przed badaniami wymaganymi do wizyty na Towarowej nalezy zaprzestac ich lykania??

Pozdrawiam.
 
 
slavo 
Slavo

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Paź 2007
Posty: 179
Skąd: kraków
Wysłany: Czw 24 Lip, 2008 13:47   

]

Ja przestałem łykac witaminki miesiac przed wizyta na towarowej a i tak wyniki miałem podwyższone, konkretnie zafałszowane
 
 
damiano 
hapi czapi :|


imie: Damian
Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 22
Skąd: Slask
Wysłany: Czw 14 Sie, 2008 15:36   

maciek_11 napisał/a:
siemka !
wyslalem imejla do nygusow z tej strony podanej powyzej i wrocila mi zwrotka ze ni ma takiego adresu... :krzeselko: chcialem opytac o mozliwosci wysylki do naszego kraju. no i kiszka... :???:
pozdr 4 all



a tak wogole to wlasnie zauwazylem ze to moj 100 post :) ale ze mnie gadula.... :blush:




...daje rade, wlasnie otrzymalem te tablety z USA, nawet dorzucili 30 za free, bo juz drugie opakowanie kupilem, szybka dostawa jakis tydzien, sam bylem w szoku,

pozdr. :wstydzi:
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Sob 16 Sie, 2008 14:15   

tez kiedys znalazlem te strone zanim powstal ten psot i zaciekawily mnie te witaminy/tabletki. ja osobisice zazywam tylko beta karoten, koenzym, selen, i cos tam jeszcze. witamin b, d, c, kw.fosforowy nie biore.

Czy ktos zauwazyl jakies efekty po zazywaniu tychze tabletek?
 
 
Natalia_90 


imie: Natalia
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 11 Cze 2008
Posty: 338
Skąd: Chojnice
Wysłany: Nie 17 Sie, 2008 19:45   

niestety wydaje mi sie, ze same te witaminki nic nie dają :/ byc moze w połcazeniu z innego rodzaju leczeniem efekt byłby, ale sama suplementacja mi osobiscie nic nie daje.. no chyba, ze po prostu bielactwo nie rozwija sie..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo