Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
witam jestem mayor
Autor Wiadomość
mayor 

Dołączył: 06 Wrz 2007
Posty: 1
Wysłany: Czw 06 Wrz, 2007 15:01   witam jestem mayor

hej jestem nowy co prawda nie choruje na vitiligo ale interesuje sie tym schorzeniem poprzez to iz jestem wieloletnim fanem Michael Jacksona a jak wiadomo Mike choruje na vitiligo zapraszam do wymiany poglądów :)
 
 
Clio 


pole1: 310
imie: Agnieszka
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 27 Sie 2007
Posty: 15
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 06 Wrz, 2007 17:39   

Witaj..Michal o ktorym piszesz, ktory moim zdaniem ma jedynie super glos, zrobil wszystko by sie wybielic na wlasne zyczenie. W naszym przypadku jest zupelnie inaczej. Moim zdaniem, kiepska wymowka z jego strony...no ale juz go za klamstwa zycie pokaralo. Nie warto sie nasmiewac z niczyjego nieszczescia...mam nadzieje, ze Twoje pytanie bylo szczere i rzeczywiscie Cie bielactwo interesuje..w kazdym razie tez lubie jego kawalki.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Clio Czw 06 Wrz, 2007 17:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Berta 

Katarzyna


imie: Katarzyna
Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 26 Lut 2006
Posty: 220
Skąd: Sędziszów Młp
Wysłany: Czw 06 Wrz, 2007 20:15   hmmm

ja tez w to kiedyś wierzyłam ze wielki Jacko ma bielactwo, było mi zlej na duszy, ale to bujda! mu nie obłązimy ze skóry a on oblazł, pamietacie jak nosił takie rekawiczki białe? wtedy mu skóra carna złaziła! jako artyste go cenie ale jako ludzia nie bardzo!
buśka
 
 
issska 


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 16 Wrz 2006
Posty: 127
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Pią 07 Wrz, 2007 18:26   

hej witam
Też słyszałam że Michael miał bielactwo, ale tak sobie myślę że on jednak przekombinował zmianę koloru skóry - chciał być jaśniejszy, a stał się blady jak śmierć, co , w połączeniu z komplikacjami po operacjach plastycznych równa się koszmar!
 
 
Francesca 

WAGA

pole1: 7
Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 27 Lut 2006
Posty: 143
Skąd: Małopolska
Wysłany: Sob 08 Wrz, 2007 09:40   

Witaj w naszej załodze! :) A ja oglądałam wiele zdjęc i dużo czytalam o tym majkelowym bielactwie i jakoś w to wierzę. Oglądałam też słynny wywiad z Oprah kiedy Michael wyjawił swoją tajemnicę "wybielenia". Niby po co mialby to robić ot tak? Tyle lat śpiewał i zrobił karierę jako czarny, więc nie mial żadnego powodu. A nos? Myślę, że chciał się z nim rozprawić, ponieważ nie pasował on (taki typowo murzyński kartofel) do reszty ciała - albo po prostu ktoś mu tak doradził jak to sie doradza gwiazdom... sama nie wiem ;/ ale bardziej skora jestem żeby mu uwierzyć. Pozdrawiam
 
 
Ashley93 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 08 Wrz 2007
Posty: 9
Skąd: Konin
  Wysłany: Sob 08 Wrz, 2007 22:20   

Też słyszałam o tym jego "wybielaniu" .Tak naprawde to nie wiem jak to jest.Trzeba byloby sie go spytać :grin: Ja raczej wierze w wersje wybielenia na siłe. My niestety jesteśmy w innym przypadku niż Michael.
Witam na forum!
 
 
Kasiak 


imie: kasia
Dołączyła: 18 Maj 2007
Posty: 11
Wysłany: Nie 09 Wrz, 2007 07:18   

prezgladalam kiedys informacje o jacsonie absotultnie wierze w to ze cierpi na vitiligo...pozdrawiam cie Mayor!!!!!!




http://www.youtube.com/watch?v=q74bZPSzeLQ

LiesRunSprintsButTheTruthRunsMarathons*MJ
 
 
Clio 


pole1: 310
imie: Agnieszka
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 27 Sie 2007
Posty: 15
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 14 Wrz, 2007 14:18   skad w nas tyle naiwnosci ??

Nie moge tego pojac, ze mozna w jego bielactwo tak wierzyc... Sory za szczerosc....ale w glowie mi sie to nie miesci...
Ostatnio zmieniony przez Clio Pią 14 Wrz, 2007 14:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
maciek_11 


pole1: 143
imie: Maciek
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 205
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Pią 14 Wrz, 2007 22:10   

Clio, sa rzeczy na niebie i ziemi o ktorych sie nie snilo fizjologom - jak mawial Ferdek Kiepski ;) ja tez mam wyrobiony poglad na tego typka ale.. kto wie ! moze faktycznie jest jednym z nas ..? fuckvitiligo
pozdr 4 u
 
 
Clio 


pole1: 310
imie: Agnieszka
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 27 Sie 2007
Posty: 15
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 15 Wrz, 2007 13:00   Na wesolo

Moze rzeczywiscie za powanie podeszlam do tematu ;) A Ferdek ma duzo racji he he ;)

Pozdro 4 U
 
 
Ariel 


imie: Ariel
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 167
Skąd: Sk?din?d
Wysłany: Sob 15 Wrz, 2007 19:56   off top

Clio, Maciek, mayor, issska, Berta, Francesca, Ashley93, kasiak...
rozwijacie nowy temat w tym wątku, załóżcie nowy temat w odpowiednim dziale... bez off topów proszę.

Pozdrawiam
A
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo