Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[kujawsko-pomorskie] Dr Waldemar Placek
Autor Wiadomość
Ulencja 


imie: Urszula
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Kwi 2008
Posty: 277
Skąd: Toruń
Wysłany: Pią 30 Maj, 2008 12:51   [kujawsko-pomorskie] Dr Waldemar Placek

Witam.Pewnie słyszeliście o profesorze Waldemarze Placku?Jest krajowym konsultantem w dermatologii.Przyjmuje w Klinice dermatologii w Bydgoszczy przy ul. Kurpińskiego 5 tel.(0-52) 585 45 48 (rejestracja) I teraz,żeby się do niego dostać należy wziąć skierowanie od swojego dermatologa do kliniki.Ponadto potrzebny będzie dokument tożsamości,dowód ubezpieczenia i koniecznie trzeba wcześniej umówić tel. termin wizyty.Przed pierwszą wizytą dobrze by było przywieźć ze sobą wyniki badań: TSH,F3,F4,Aspat,Alat,antyTG,TPO,morfologia. Przyjmuje też prywatnie-Kurpińskiego 12 tel.603 64 77 88 i od 13.oo do 19.oo pod nr.(0-52)328 95 50.
 
 
Ulencja 


imie: Urszula
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Kwi 2008
Posty: 277
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw 26 Cze, 2008 13:17   

Właśnie się dowiedziałam,że prof.Placek nie konsultuje bielactwa (w klinice ze skierowaniem).Można za to prywatnie pójść na wizytę. W klinice zajmuje sie tym dr Czanita Cieścińska i ona w razie jakichś wątpliwości kontaktuje się z profesorem.Dzwoniłam tam kilka razy,stad wiem.Prywatna wizyta u profesora kosztuje 150 zł.Dowiedziałam sie,że lepiej przyjść ze skierowaniem do kliniki,ponieważ mają tam wszystko co potrzeba do leczenia bielactwa i ,co najważniejsze,nic nie kosztuje.
 
 
Thunderbird 

Dołączył: 21 Cze 2009
Posty: 39
Wysłany: Sob 08 Sie, 2009 22:04   

Byłem dokładnie w tej klinice u Dr Czajkowskiego wizyta była darmowa. Oni tworzą tam grupę współpracującą ze sobą, wspierają się itd. Ja osobiście jestem zadowolony z wizyty, jechałem tam 300+ km, ale było warto :).
 
 
Lukluk 

imie: Łukasz
Dołączył: 26 Cze 2010
Posty: 1
Wysłany: Nie 08 Sie, 2010 16:45   

Odświeżam wątek :) Ma ktoś jakieś aktualne informacje na temat tej kliniki? Ktoś się tam obecnie leczy?
 
 
sl8er 
sl8er

imie: Łukasz
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 400
Skąd: mrzezyno
Wysłany: Nie 13 Sty, 2013 20:50   

http://www.dermart.pl/dermatologia_bielactwo.php

rozwala mnie ,,profesjonalizm,, leczenia w klinice prof Placka... jezeli porownamy to do warszatau samochodowego... to wyglada to tak... nie wiemy co sie dzieje z panskim autem ... mozliwe ze silnik... a moze elektryka... moze tez byc zawiecha... ale skoro nie wiemy o co chodzi nie bedziemy ,,komplikowac sprawy,, widac kilka zardzewilych miejsc... polozymy szpachli dobierzymy farbe a byc moze bedzie bajka... ale gwarancji nie dajemy...


prawde mowic wyglada to jeszcze brdziej groteskowo/humorystycznie/dramatycznie/fuszersko bo w przypadku wozu stan blach nie wiaze sie ze stanem silnika, czy tam powiedzmy elektryki...

ale mniejsza z tym pozdrawiam Profesora i zycze dalszych sukcesow tych finansowych takze... LOL
Ostatnio zmieniony przez sl8er Nie 13 Sty, 2013 22:02, w całości zmieniany 7 razy  
 
 
raw 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Lip 2011
Posty: 188
Wysłany: Pon 14 Sty, 2013 01:01   

Czyli wiedzą, że nic nie wiedzą, a "leczyć" będą dalej. Tak się właśnie robi biznes.
 
 
User2792

Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 6
Wysłany: Pon 28 Lip, 2014 21:10   

 
 
zag 

Dołączył: 18 Sty 2012
Posty: 93
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 28 Lip, 2014 21:48   

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo